ЖЕНАТА ЛЪВ 33 част - Наближава Лъвското царство!

  • 15 504
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 152
Аз ти казах, Норче, че Мисия Лондон е страхотна комедия  Blush. Ама щото ми хареса, за туй.

Гледам, че старата тема не е заключена, как се уведомява модератор, с бутона ли  newsm78?

# 16
  • Мнения: 668
Аз ще информирам, Кипре. Имам време.  Wink
Пол, благодаря за труда.  Hug Hug Hug

# 17
  • Мнения: 156
Примъъъъък  tiptoe
Ейййй, прочетох ви значи ooooh!
Мнооого се радвам да ви "видя", прочетох всичко и съм в джаза вече, но дали ще напиша всичко, което исках е вече друг въпрос Laughing
Ние сме младоженци! В петък закарахме децата и свекитата на вилата и сега ми е едно пустоооо... оставя дистанционното на масата и то си седи там  Shocked Щипките са си на мястото, не ги търся, като гршен дявол като простирам, леглата са оправени, не готвя, не чистя... Не съм вярвала, че ще го кажа ама е е**а си тъпнята #Crazy Та тъй де това трябваше да прозвучи, като извинение, че не съм се вясвала Hug
Джулко, радвам се, че си вече по-добре! Hug Дано всичко се нареди, както искаш  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Стефчееее, пак се разминахме в Софето, а? Нищо, другия път!
Ние тази година правим 13 години от сватбата и разликата ни е 10 години, той е по-дъртия Mr. Green Аз да си кажа, че сте го разисквали тоз въпрос ама мене ме е нямало Whistling И телефонът ми е на вибрация, щот не го чувам та да го усещам Crazy И за пишоци пак сте писали...
Полинко, и ние на този хал, не му се косИ! Само ще се оправи детето, като порасне.
На море няма да ходим, отново Tired Писна ми от това безпаричие... Ма трЕбе да се оправяме вече викам аз Crossing Arms В тая връзка, изгоря ни видеокартата и сега сме с някаква по-малка... доста по-малка и ми забива постоянно  Twisted Evil
Уффф, и в работата ядове... Абе ма*ната му на всичко! ПиснА ми! Crossing Arms #2gunfire
Та какво си правите? Сега мога да пиша колкото си искаааам Laughing, а вас ви няма!
Весела седмица ви желая!

# 18
  • Мнения: 11 312
Момичета има ли някой съдомиална 45см. Имам молба към тези дето имат - да я измерят с метъра и да споделят дали са пълни 45см.  Mr. Green Благодаря   bouquet Нали мясотот ми е 42см та все надежда някаква имма , че ще я набутам в шкафа с 42см.

Тедко прави нещо бре, кво скучаеш? Ший гоблени, гптви, пери, отиди на кино или на масаж или някъде с приятелки  Peace

Абе Тара къде е? Беше активна , а сега никва я няма  Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 156
Реа, аз работа веднага си намерих Mr. Green Просто споделих колко ми е пусто в къщи като ги няма хуните Wink

# 20
  • Мнения: 662
Добро утро, красавици  Hug
И аз се излюпих и на мен ми е странно без детето, ама още вчера е искал да се прибира, така че днес май ще си дойде  Crazy Освен това съм ядосана на свеки и не искам ни да я чувам, ни да я виждам  Crossing Arms Снощи чистих до 1 часа, ама като гледам, то пак си е мръсно  Joy

# 21
  • Мнения: 904
Ехо, ето ме пак съм тука, признавам си не мога да ви изчета всичко от предишната тема, за което моля да ме извините, за два дни съм си тук и в сряда сутринта потеглям пак към София-та, бая време ще откарам там, ако на някоя от вас и е скучно ежедневието и има желание да се срещнем ще съм много радостна да се видим. Иначе кво си правите, как сте всички?

# 22
  • Мнения: 3 875
Тединкооо  Hug Hug Hug

Знам, че сега ще ти прозвучи като клише, но ако знаеш колко пъти се присетих за теб. Но пусто програмата пълна. Аз пак ще додам бе.

И какво разправяш сега? Скучно без хлапетата, а?

# 23
  • Мнения: 11 312
Момичета софийският облак току що дойде при нас bowuu Тращи и вали яко bowuu

# 24
  • Мнения: 250
Да беше поизмела малко , че като погледна колко лъвици има, а в същност няма.............се ядосвам като лъв  Mr. Green Joy
Норче, да минат рожденните дни, и тогава Hug.
Аз и Даниела няма да имаме нищо против и сега да ни заметете  Peace

# 25
  • Мнения: 11 312
Аз и Даниела няма да имаме нищо против и сега да ни заметете  Peace

Чоч, това защо така го написа, че не разбрах?  newsm78

# 26
  • Мнения: 250
Ми, аз и без това започнах рядко да се разписвам..........

# 27
  • Мнения: 3 875
И защо така, Чочи? Случило ли се е нещо? Да не би да не си в настроение за писане напоследък? На всички ни се случва. Сподели ако искаш.

Аз винаги съм била против метенето, знаете.

# 28
  • Мнения: 11 312
Ми, аз и без това започнах рядко да се разписвам..........

Поне пишеш, аз имах предвид всички дето не са писали от една година насам например.......нали и ти беше на същото мнение.  Rolling Eyes
Явно сега си раздразнителна ..............

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 1 152
Явно сега си раздразнителна ..............
Не дразни лъва, Норче  Joy

Чоч, що тъй, бре? Кво значение има дали рядко, или често. И на мен не ми се пише понякога, ама знам, че е временно.

Общи условия

Активация на акаунт