За децата, приспиването и секса, вероятно и малко заядлива.

  • 21 642
  • 517
  •   1
Отговори
  • Мнения: 613
Провокирана от друга тема, за приспиването и мястото на спане на вашите деца, пускам тази тема. Не искам да "замърсявам" другата с подобни въпроси, защото не е редно и не им е там мястото. Та, много съфорумки казват, че детето/децата им спят с тях в семейното ложе. От там при изказване, че някоя от нас предпочита да спи със съпруга, а не с детето , следва отговор - "Не вярвам една здрава жена да прави секс само на спалнята". До тук - ОК, секс може да се прави на много места, но..... Въпросът ми е не къде , а КОГА правите секс, гледайки детето си и спейки с него.
Имам 3 деца. Докато са били малки режима е бил приблизително:
7-8 - събуждане, после тоалет,обличане, закуска.
Да речем към 9 - 10 разходка, игри
12-13 - обяд
14-16 следобеден сън, от който моите деца доста рано се отказаха, още към 2 - 2.5 години, но да речем - по-тихи игри у дома.
16 - следобедна закуска
17 до 19 - 19.30 разходка, игри
19.30 -20 вечеря
20-21 - вечерен тоалет и общуване с таткото, който е бил на работа и после в леглата.
След 21  до 7-8 са часове за нас двамата, какво и къде ще правим си е наша работа. Нека дори да е след 22 часа.
Значи през деня съм ангажирана с децата, дори и събота или неделя да е - и двамата сме ангажирани с тях. Ако в 22, 23 или колкото и там да е часа легна да спя с детенце , е май съпругът е излишен или ....? На мен ми е бил нужен Затова моля споделете - как се справяте вие, защото аз не бих могла да спя с децата си в едно легло без да забравя , че имам съпруг.

# 1
  • Мнения: 5 577
 Embarassed аз ли нещо, но нищо не разбрах като цяло от темата. ще  в прочета отново.  Crazy

Иначе, не спим с децата в едно легло, никога не сме спали с тях. И не бих.

п.п. май загрях, еми примерно приспиват децата на спялнята, отиват и правят секс в някоя друга стая, после си лягат, какъв е проблема?

# 2
  • Мнения: 613
А защо не ги приспят на друго място? Трябва ли да се гъчкат като сардели в консервена кутия, особено сега в жегите? Аз от приказките им разбирам, че децата им не могат да спят сами. Mr. Green

# 3
  • Мнения: 1 906
Предпочитам да спя на едно легло с мъжа си и не бих се отказала от това удоволствие. Детето си има свое легло и да си спи на него  Crossing Arms

# 4
  • Мнения: 212
Shocked Не бих посмяла да влезна в онази тема,но наистина ли повечето спят на спалнята със съпружеското тяло + децата???
УжасТ!

# 5
  • Мнения: 613
Shocked Не бих посмяла да влезна в онази тема,но наистина ли повечето спят на спалнята със съпружеското тяло + децата???
УжасТ!

Надявам се тук да разбера, че не са болшинство. Но също така и да разбера, как така са толкова оправни и се справят с тази ситуация. Защото аз явно съм била смотана и ако не ме светнат - такава ще си остана. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Eто един цитат от темата
А дали ще са три? Аз имам познати, чийто син /!/ спеше в леглото им до 14-тата си година. Даже по едно време се чудех дали и като си доведе девойка след година-две, няма пак да я позиционира между родителите си в семейната спалня. А колегите ми, които имат две деца - на 4 и на 2 вече 4 години спят кооператив и все още краят му се не види.

И за теб може да не е нищо и никакво, но авторката "я влудява". Или поне така твърдеше в началото, ама гледам, че нещо взе да се колебае.  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 174
Провокирана от друга тема, за приспиването и мястото на спане на вашите деца, пускам тази тема. Не искам да "замърсявам" другата с подобни въпроси, защото не е редно и не им е там мястото. Та, много съфорумки казват, че детето/децата им спят с тях в семейното ложе. От там при изказване, че някоя от нас предпочита да спи със съпруга, а не с детето , следва отговор - "Не вярвам една здрава жена да прави секс само на спалнята". До тук - ОК, секс може да се прави на много места, но..... Въпросът ми е не къде , а КОГА правите секс, гледайки детето си и спейки с него.
Имам 3 деца. Докато са били малки режима е бил приблизително:
7-8 - събуждане, после тоалет,обличане, закуска.
Да речем към 9 - 10 разходка, игри
12-13 - обяд
14-16 следобеден сън, от който моите деца доста рано се отказаха, още към 2 - 2.5 години, но да речем - по-тихи игри у дома.
16 - следобедна закуска
17 до 19 - 19.30 разходка, игри
19.30 -20 вечеря
20-21 - вечерен тоалет и общуване с таткото, който е бил на работа и после в леглата.
След 21  до 7-8 са часове за нас двамата, какво и къде ще правим си е наша работа. Нека дори да е след 22 часа.
Значи през деня съм ангажирана с децата, дори и събота или неделя да е - и двамата сме ангажирани с тях. Ако в 22, 23 или колкото и там да е часа легна да спя с детенце , е май съпругът е излишен или ....? На мен ми е бил нужен Затова моля споделете - как се справяте вие, защото аз не бих могла да спя с децата си в едно легло без да забравя , че имам съпруг.

Ами малкия си спи на негово легло, но аз спя при него в детската, и по рано в спалнята имаше бебешка кошара, той си спеше там, ние при него. Ставам да го кърмя нощем и направо го оставям да спи при нас.
Заради нощните будения мъжа ми започна да спи в дневната, и от година някъде си спи там, на дивана. Аз спя при малкия в детската /по рано на спалнята, а бебето в леглото си или при мен/.
Преди правехме секс в дневната, на гореспоменатия диван или на пода /има дебел килим  Mr. Green/, сега си "уреждаме" секс срещи в спалнята, понеже е свободна, последната седмица пък понеже в детската е ремонт, с малкия двамата спим на спалнята, мъжа ми в дневната.
Изобщо представата ти за хора, които спят с децата си, не е правилна. Това, че детето спи при теб, не значи, че си лягаш в 9ч. вечерта. Приспиваш детето, където си спи и после се връщаш обратно в дневна, спалня и ако ти се прави секс, правиш. 

# 7
  • Мнения: 817
Освен да правя секс с мъжа си, имам нужда и от това да спим в едно легло, да си говорим, да гледаме заедно филми и тн. Не всичко е само в секса. А едно спящо по между ни дете много би ни затруднило.

# 8
  • Мнения: 2 927
     И аз не съм позволявала детето да спи в нашето легло, независимо от другите ни желания.  Според мен интимността между партньорите не опира само до секса.
     Случвало се е само в извънредни ситуации, 4-5 пъти докато беше малък.  За около 3-4 месеца ми е създавал проблеми нощно време - плачеше, че иска при мен. Тогава аз лягах при него, докато заспи.  Е понякога осъмвах в неговото легло, но какво да се прави, не ми е тежало. Даже ми беше хубаво, че спим заедно, но не исках заради моя личен егоизъм, това да се превърне в навик.
     В самостоятелна стая спи от около четири и половина -пет годишен.

# 9
  • Мнения: 139
О Боже-малката спи от бебе още в нейна стая-имаме си бебефони с камерка и нямаме никакъв проблем. Когато е била болна е заспивала при нас, ама това да се е случвало няколко пъти за тея 2 год да чукна на дърво. Тогава не сме правили секс, пък ако толко ни е зор има и баня ама хааа Crazy Mr. Green

# 10
  • Мнения: 1 174
Освен да правя секс с мъжа си, имам нужда и от това да спим в едно легло, да си говорим, да гледаме заедно филми и тн. Не всичко е само в секса. А едно спящо по между ни дете много би ни затруднило.

Ми ние в спалнята нямаме телевизор, преди да се роди детето - седим вечер в дневната, зяпаме ТВ, говорим си, като ми се доспи, отивам да си лягам, мъж ми ако не остане да дреме на диванчето, идва по някое време. Сега е същото, само че на спалнята има спящо дете.
Вие отивате в спалнята и си говорите и гледате ТВ, така ли ?

ПП Не спи между нас, аз съм в средата.

# 11
  • Мнения: 22 414
Дъщеря ми заспива на спалнята и после я местя в нейното легло.
Не мога да си представя аз, или мъжа ми да спим в други стаи, за да мога аз да спя с детето. Детето си е дете, но родителите са си нещо отделно и не залепени за децата (майка-дете).
След като щерката заспи, имаме достатъчно време за други занимания, тъй като тя си спи спокоен и дълъг сън.
Има и случаи, когато се събужда през нощта и я местя при нас, но това е за 3-4часа и не ми пречи.
Не разбирам жените, които спят с децата си, а съпруга е някъде низвергнат на друго легло или в друга стая.

# 12
  • Мнения: 6

Ами малкия си спи на негово легло, но аз спя при него в детската, и по рано в спалнята имаше бебешка кошара, той си спеше там, ние при него. Ставам да го кърмя нощем и направо го оставям да спи при нас.
Заради нощните будения мъжа ми започна да спи в дневната, и от година някъде си спи там, на дивана. Аз спя при малкия в детската /по рано на спалнята, а бебето в леглото си или при мен/.

Не се сърди, в никакъв случай не те упреквам за това ти решение, но даваш ли си сметка че спането в отделни стаи, може да рефлектира върху отношенията с мъжа ти? Аз не спа с мъжа ми в едно легло само защото правя секс с него. ОБичам да ме гушка, да усещам топлината му, миризмата му ако щеш. Тази близост е особено важна в една връзка. Има куп психологическа литература написана по този въпрос.
И пак казвам, не те упреквам, чисто приятелски ти го казвам  Peace


Прочети това (автор Dawn Hawkins), макар друга литература да имах предвид:  Your bed is the place where you share more closeness with your partner than any other time.  If you are sleeping separately, you will soon find that you are spending more and more time apart. Then, before you know it, you don't know each other anymore.  You start fighting over stupid things. You know, those conversations I mentioned earlier, they could have stopped those fights before they ever started.  Anyway, before you know it, you are sitting in divorce court wondering what happened to bring you here. It's all because you started sleeping in separate beds.

Последна редакция: ср, 21 юли 2010, 13:03 от liana**

# 13
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Място за секс все ще се намери.
Но спането на децата в едно легло с родителите смятам за неправилно. Не бих го практикувала.

Освен да правя секс с мъжа си, имам нужда и от това да спим в едно легло, да си говорим, да гледаме заедно филми и тн. Не всичко е само в секса. А едно спящо по между ни дете много би ни затруднило.

Абсолютно.

# 14
  • Мнения: 817
 rosy_bosy   Ами да, прегръщаме се, говорим си  Mr. Green да обяснявам в детайли ли?? За мен интимността също не е само в секса.
Имаме нужда от това да бъдем сами в спалнята си, това е толко'з просто и логично! Mr. Green Именно за това е родителкса спалня, а тя си има детска стая.

Общи условия

Активация на акаунт