КГБ = Клуб на Готините Баби - 99

  • 29 632
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 16 024
Шпунц, растат децата, въпреки майките си.  Добре, че на село си иматсвекърви  да им направят супичка и да ги нахранят. Иначе от майките освен зрънчо и боза с подсладител друго няма да видят. Е, и шамари - ако пречат на мама да си лежи спокойно.
Ани пак ми избяга - ще спи при приятелка в Люлин.
За юбилейната тема - може би началото на първата. Кой потърси бабите, кои започнаха да пишат. Аз нали съм от по-късно, та нямам спомени.

# 16
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 293
 Хайде и аз - цоп! в новата темичка! Жабче, благодаря за труда!
Първо да докладвам: Анжелка е добре! Това и сама го виждам,но трябваше да го установи и лекар. Като излязохме от болницата си беше рано за прибиране и се обадих на Марси. Хем си направихме една разходка, хем се видяхме с нея. Ами тъй, де, няма само софиянки да се събират!А ние да завиждаме!  Joy Беше кратка среща,но...много приятна.А Марсито една се е разхубавила,откакто стана втори път баба! И много приятен офис има! Дано й провърви! Видях снимки и на малчо, дето вече е "голям" юнак! Голям мъж ще стане - да е жив и здрав!
Сле4добяд ходихме на басеин - от 13ч та до 17! Аз естествено почти не излязох от водата (и в Беловец мога да се пека!), Анжелка - също.Накрая не ни се прибираше,но нямаше как. Сега сме трите на село.
Оооооооо, пропуснах най-важната новина, причината да отида още във вторник вечер.Загатвах ви,че варненското зетче от 4 месеца не само много съжалява,но и все се извинява и търси поводи да дойде в Русе. Та последния път дори и работа си намерил и най-после Мелчето реши да ву даде втори шанс - най-вече заради детето,та снощи почерпиха по повода! Обеща най-тържествено,че ако някога я нагруби,или недай-Боже вдигне ръка да я удари, сам ще си вземе двата чифта гащи и ще си отиде без всякакви претенции. Дано! И без това детето само него признава! Поживьом - увидим!
А сега ЛЕКА НОЩ,,че ние сме от изморените!

# 17
  • София
  • Мнения: 16 024
Янке, дано е премислил зетя и вече да си уважава жената.
Вдигането на ръка поне за мене не е толкова страшно. А  я вдигне, а го цапардосам, където не очаква. Но да се научи да я уважава и да си цени семейството. Пък и така  Мел няма да се ядосва след време, че не му е дала втори шанс. Сега и двамата да се изслушват и да си отстъпват. И да забравят къде е заложната къща - колкото имат - толкова.
Аз се изказах като дърта тъща, но какво ли ме чака след време...

# 18
  • София
  • Мнения: 2 672
Добра вечер от мен!

Да ни е честита новата темичка и само положителни новини и емоции да споделяме в нея! Жабче, благодаря ти!

Разкрасих се и после отидох да видя мама, после дойде и мъжът ми, вечеряхме там и преди малко кацнахме у дома.

Лека нощ на заспиващите, аз отивам да дочета старата тема.

Последна редакция: ср, 21 юли 2010, 23:22 от marina_vladi

# 19
  • Мнения: 7 384
                      Аз май трябва да започна с ЛЕКА НОЩ! Laughing Днес нещо не ми остана време и чак сега стигнах до компа и установих,че съм ви изпуснала.Хайде утре ще чета за да вляза в час!
                      Жабче   bouquet  bouquet  bouquet Чудесна тема си спретнала.За юбилейната не се тревожи каквато и да я направиш пак ще си ни е юбилейна ,празнична ,100-тна! Peace
                      Лека нощ,че едвам седя на стола. smile3524

# 20
  • София
  • Мнения: 16 024
Лека нощ на заспиващите от нас - младоженците  Laughing

# 21
  • София
  • Мнения: 1 740
   Добър вечер,момичета!
   Жабче,много ми хареса новата тема. Мацката на компа и сладура,дето лапа торта са уникални!
   Янче,дано зетя да си е взел поука и вече да не прави старите грешки.А Анжелка сега ще е най-щастлива.
   Марси,много се радвам на русенската ви среща с Янчето.Пиши,не ни забравяй!
   Джейда,много хубави и многобрийни цветя имаш.Далиите са ти чудесни.
   Дидиа,днес минах през ваше село.Събор ли сте имали? Има люлки на стария площад и цирк/по към вас/
   Шпунц,оставила съм всякакви рецепти и ям само зеленчуци,пиле и риба.Но пустия му кантар се инати и не мърда.
   Маринче,Фури,Каролин-честита нова визия.
   Наде,Айша,Мая,Римар.Мравче,Диди Hug
   Аз днес си имах гости.Моите планинари ,на връщане от Пчелина се отбили у дома.Софи приготвила вечеря,измила прозореца в кухнята,фурната,абсорбатора....Коце преинсталирал стария комп. на Жоро,лаптопите...сега си имам програма и отивам да гледам всичко пропуснато от Каролин.
  

Последна редакция: чт, 22 юли 2010, 23:26 от Яжка

# 22
  • София
  • Мнения: 2 672
Яжка, прекрасни снимки! И ти си много хубава и дъщеричката ти. Пожелавам ти пак да идеш някъде с детето си!

Айша, Диди, лека нощ!

Янче, хубаво е, че Анжелка е добре. Дано и зет ти да се е вразумил.

Наде, Джейда, Шпунц, Каролин, Фурия прегръдки от мен!

На всички неспоменати целувки! Утре повече, че и на мен ми натежаха клепачите.

Лека!

# 23
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
* Яжка , страхотни снимки , а хората на тях още по-по-най....  Hug
Браво на Коце и Софи , голяма изненада са спретнали.  Peace

* Яне , дано греша , ма веднъж вдигне ли ръка , спирка няма.  Peace
Дано , дано да греша и да са добре заедно.  Hug
Радвам се , че сте се видяли с Марси , ма да се бЕхте и фотнали.  Rolling Eyes

* Маринче , ти днес си запилнила дена на макс.  Hug

* Дидка , много си права , тема като всяка , ще я измъдря.  Hug


Лека и прохладна нощ!

# 24
  • Мнения: 77
На клона няма никой, ще взема и аз да си легна по-рано! hahaha
То пък динята, дето я ядох има да ме "вдига", ама червена и сладка излезе, като за първи път, бива!
Утре имам пак задачи, затова:


   Л  Е  К  А      Н  О  Щ !



                                   


# 25
  • Мнения: 221
Добро утро милички!  Hug Hug Hug
Каня ви на кафе, на това екзотично място! Има ли желаещи?



Успешен ден на всички вас! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Аз изчезвам на бунгалото.  Mr. Green

# 26
  • София
  • Мнения: 2 672
Добро утро, кокетки!

Аз, аз съм желаеща за това място. Кога тръгваме?  Joy

Лек и прохладен ден!

# 27
  • Мнения: 2 099
Добрутро, сладурки!   food010
Жабче, все такива да ни даряваш - темичките! Евала ти праим!  bouquet
Хайде да ви подготвя за евентуално любовно обяснение:
Знаете ли кои са най-разпространените обяснения в любов? „Кефиш мъ, ш`ти звънна" и пернишкото „Обичам те"- „Кач` са у Голфо"!
 luvbed
Ей, Господ здраве да ви дава за стискането на палци оня ден! Hug Успееееех newsm44

# 28
  • Мнения: 77
Привет дами-кагебейки!
Джейда, мерси за кафето, въобще за всичко на масата!  bouquet
Приятно пребиваване на бунгалото! Hug
Здравче-мравче, аз съм вече "за у Голфо", поне да не вървя, че ме болят краката!!! Joy Joy Joy

Отивам в Клуба на пенсионера, вечерта пък във парка, нали е четвъртък, днес няма да скучая!

Приятен ден!



                  newsm51 newsm10 Two Hearts Flowers Four Leaf Clover smile3503

# 29
  • София
  • Мнения: 1 529
 Добър ден.
 Джейда много съм впечатлена от градината ти,много хубави далии. Имаше и едно самотно красиво цвете седнало на полянка.
 Здравче добре ,че ни светна ,че току виж някой дядо от Перник ни заухажва.... Joy Joy Joy Joy Joy
 Янче дано нещата при Мел потръгнат.... но при първи сигнал дори вербално насилие гонене.
Яжка кой е манастира? Много сте хубави със Софи.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт