КГБ = Клуб на Готините Баби - 99

  • 29 631
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 16 015
Ето ме - тук съм.
Много работна булка съм. Направих малка тава с мусака за Пламен и евентуално Ани/ако благоволи да се прибеле и да не е яла боклуци по улиците/.
Жабката, четох за проблемите с тока и водата  при вас - така трябва да бъде навсякъде, но....
Яге, много сте хубави с  дъщерята. И около вас е много хубаво и разтоварващо.
Как ми се иска да отида на такава екскурзия - но кой да ме запише... Все отлагам за по нататък, а дали ще го има нататъка?
Марина, приятно изкарване на вилата. Дано да е хубаво времето и да починете добре.
Дидиа, къде си?????????

# 46
  • Мнения: 7 379
                      Тука съъъъм! С бандата естествено и чак сега се разотидоха та приседнах да ви прочета!
                      Яжке, и аз да кажа ,че сте много щастливи на снимките и ви пожелавам повече финикийчета и повече разходки със Софи!
                      Някой питаше "кой е манастира".Това е църквата на баба Ванга и изворчето-също.
                      Олееее,щях да пиша още,ама ....ми изфиряса  Embarassed То като чета по няколко страници взех да забравям кой какво е казал. Laughing
                      Ааааааа,за испанските  правила .....То и ние си имаме ,но все тая като никой не се е научил да ги спазва.На хартия и на нас трябва много неща да ни плащат,но.....само хартия и нищо насреща като изпълнение. Laughing Ей, и сега - ще вдигнат обезщетенията за безработни до 1 200 лв защото си съкращават администрацията и да не останат с 240 лв. Mr. Green Ми то си е стрес за хората - да живеят цял месец с джобните за един ден. Mr. Green Те така се спазват закони и правила при нас. Mr. Green

# 47
  • София
  • Мнения: 2 672
Е-хо-о-о!  Къде сте се скрили, мо-ми-че-та? 


Разваляме седянката. Хи-хи. Дори агентите не надничат.

# 48
  • София
  • Мнения: 16 015
Тук съм, ама няма никого.
Та вилнея по други теми.  Laughing

Последна редакция: чт, 22 юли 2010, 22:22 от Aisha

# 49
  • София
  • Мнения: 1 739
   Добър вечер,момичета!
   Маринче,весело изкарване на Костенец! Сега е по топло,дано е сухо,да се натича Влади по полянките.
   Шпунц,последните снимки са от Рупите.Но началните са от един манастир в Гърция-св.Кирик и Юлита.Аз ви бях писала за тази екскурзия.
   Жабче,като разказваш за случая с водопроводната авария,неволно сравнявам с нашата мила картинка.
   Много имаше за писане,но забравих какво беше...Само за Голфа си спомням,че бих се извозила Joy
   Боли ме главата,не съм си доспала.Не ми се сърдете,не съм във форма!
   Приятна вечер!

# 50
  • Мнения: 77
Ходих до парка, видяхме се с колежките, хапнахме по един сладолед и се прибрахме.
Вечеряхме, срязахме и една диня, и едвам дишаме! hahaha
Добре, че Дилянчето донесе две-три дини с колата иначе кой знае кога щяхме да купим, как да ги мъкнем цял километър пеша! Shocked

Месец и кусур сме без автобус, заради разкопаванията от ВиК,  има разпространени съобщения из квартала, че в събота ще има протестен митинг по този повод. Поканени били да присъстват представители от Кметството, Градски транспорт и ВиК.
Призоваха ни да присъстваме, ама как да е сигурен човек, че ще дойдат тези представители!
Стефан каза, че ще отиде, защото по същото време аз трябва да съм на концерт в парка ни.
Ще видим как ще ни решат проблемите! hahaha
Жабче, като разказваш такива хубави неща, все повече ми се живее в Испания! Hug

Днес два пъти слизах до центъра, едно ми е уморено, изтощено......ще взема и аз да си легна навреме, като ошетам на майка ми де!
Laughing

Л  Е  К  А       Н  О  Щ !



                               smile3524

# 51
  • София
  • Мнения: 16 015
Танита, след минитга градското ръководство ще си го премести в другия.
 Сега за вода, ток, парно има едни пари, отпускани от ЕС. Трябва да се усвоят, да се вземе полагаемото и с  остатъка да се имитира дейност. Нали гледам строежа на метрото около работата ми. Не се ядосвай, ходенето пеша е полезно, топи доста калории.
А след като Дилянка има кола - поръчвайте какво да купи и с колата е лесно.

# 52
  • Мнения: 77
Танита, след минитга градското ръководство ще си го премести в другия.

Ха, ха, ха, ха, ха, хааааааааа......... Joy hahaha Grinning newsm47 newsm53 smile3503 smile3533

Айша, съвсем си права миличка! Hug  Heart Eyes


ЛЕКА!



                  smile3524

# 53
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856


Лека нощ , момичета!

# 54
  • Мнения: 221
Добро утро милички!Hug Hug Hug



Вчера щях да пиша, но когато останах свободна, нямах нет... #Cussing out
А днес съм освободена, схвана ми се мускола на крака и едвам стъпвам...  Mr. Green Тази година ми писна от бурени,  #Cussing out няма оправия стях.... #Crazy
Момичета, благодаря ви,че харесахте цветята ми, особенно двете "самотни цветя" на полянката.   bouquet Та нали за тях полагам най много грижи... Flutter
Яжка, вного сте хубави на снимките.  love001 А и пеизажа е страхотен... Peace
Каролине, страхотни красоти. Благодаря за всичко което пращаш.  newsm51
Маринче, приятна почивка на вилата, Влади да се налудува хубаво.  smile3540 И чакаме фото.photo
Момичета и аз съм за почивка в испанско, в по хладно време... Laughing Peace
За проблемите, с разкопките, ток вода и т.н. в нашата държава, не ми се коментира, защото ме лови яд... #Cussing out #2gunfire
Много гушки на всички. Hug Hug Hug Приятен петъчен ден!

Гъбче, писали сме заедно. Hug Heart Eyes За сега май само двете ,ще си пием кафето.  newsm78

Последна редакция: пт, 23 юли 2010, 08:37 от Джейда*

# 55
  • Мнения: 1 996
Добро утро  поспаланки  Grinning Hug Hug Hug




# 56
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 291
Добро утро!
И аз се присъединявам към кафето, макар и по-късно.
Ние се занесохме на градина и аз бързах да пусна комп, да разгледам това-онова, да се разпиша и тук и започвам пак със стаите,че изостанах тез дни. Ами то от хайманлък не остава време за друго Joy Но днес трябва да преполовя.
Така че ЛЕК ПЕТЪЧЕН ДЕН НА ВСИЧКИ, аз започваааам!

# 57
  • София
  • Мнения: 2 672
Добро утро и от мен!


Желая ви един прекрасен ден!






# 58
  • Мнения: 77
Добър ден момичета!  Hug
И ето пак е петък........ Laughing

Бързо минават летните дни, седмици.......

Джейда, Гъбче, благодаря за чайчето, кафето и всииииичката закуска! Heart Eyes Hug
Маринче, прекрасно място, за да изживее човек един прекрасен ден! Hug Дай Боже и повече!!! newsm10
Янче, приятно шетане, пък спирай да си вземеш сулука и сядай на компа!

Ние пак нямаме вода, от вчера преди обяд! Звъняла съм на що има телефони! Съдомиялната и мивката са пълни, минаваме на пластмасови, пък тези камари- няма да ги гледаме! Тия от ВиК ми идва да ги #2gunfire #2gunfire #2gunfire!

Вчера купих зелен-жълт боб, но ще го сготвя постен, като дойде водата! То и без това сама ще си го хапвам!
Ще изпържа пилешки хапки, ама още слънцето не се е извило и мноооого пече на терасата, ще изчакам!
Ще направя и таратор, добре че имам студена вода в хладилника, та ще стане таратора! newsm78

При мен е такова положението, такъв е и маТриала! Joy

Днес по яваш-яваш, че е петък!
Десиииииии, къде сииииии?

Приятен петък!



                         newsm47 smile3503 newsm10

# 59
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856


Хубав петъчен ден , момичета!

Тук днес няма слънце , поне за сега , но е топло. Peace
Да видим до края на деня как ще е.  Grinning
А , дано да разхлади , че живи изгорЕхме.  Laughing

* Танче , много неприятно това с водата.  Simple Smile
Дано по-бързо ви я пуснат.  Peace

* Маринче , весело изкарване с Влади на Костенец.  Hug

* Яне , не свърши ли , бе жена?  Rolling Eyes Айде отмятай ги и отмаряй.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт