Отговори
# 15
  • Мнения: 221
Момичета, предстои ми тест за кандидатстване в Агенция Митници и ще съм благодарна на всякаква информация   Hug
Моля, ако някой е бил на такъв тест да пише какъв е  Peace

Благодаря   bouquet


Искам да помоля тези, които нямат нужната ми информация, а пишат просто, за да са "на всяка манджа мерудия", с цел да покажат колко са знаещи и остроумни - да подминат темата. Благодаря  Peace

Последна редакция: вт, 03 яну 2012, 12:36 от Baby Mon

# 16
  • София
  • Мнения: 16 024
Като те чета - скъсана си още на правописа.
Естествено, ако не си включила предварително тежката артилерия.
Информира ли се за евентуалната бъдеща заплата или това не те бърка?

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Сигурно е задължително за Агенция Митници да се пише "предстой".  ooooh!
Иначе не мога да си го обясня това.

Успех все пак. Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 344
Аз бях миналия месец на интервю( за митнически инспектор)-стандартни въпроси: Защо искате да работите в митницата? С какво ще допринесете? Питаха ме и за в бъдеще към какъв отдел бих проявила интерес да специализирам(акцизи, наркотрафик, трафик на хора)? Не е зле да погледнеш сайта на агенция митници- ей така да влезеш в час малко Simple SmileИмаше и подробен разпит за семейството ми-родители/мъж/жена/братя/сестри-какво са работили/какво работят. Какви са очакванията ми за заплата? Дали би ме устройло нерегламентирано работно време( днвени, нощни смени) и тн.  Тест не са ми давали- една седмица по-късно ми се обадиха да кажат, че съм одобрена и да заповядам в управлението.....но междувременно се насочих към нещо друго и така Simple Smile
Тестът е задължителен за държавни служители, странно ми е как само на интервю са Ви повикали.
Бях на тест за митнически инспектори през пролетта и мога да кажа, че е доста трудно да се подготвиш предварително. Да, има и част касаеща закон за митници, акцизи, валутен закон, но е много слабо застъпена. Има и тест за интелигентност, но основно се набляга на теста за лоялност, а там няма как да избягаш от капаните. После естествено езикова подготовка, и едва тогава насрочват интервю.
За мен конкурса си беше доста сериозно изпитание, което не преодолях, макар, че имам опит в митническите дейности.

# 19
  • Мнения: 2 386
Що си губят времето с тестове - предлагам една диктовка от вратата и 90% ще укапъйт на първи кръг.

# 20
  • Мнения: 221
Аз бях миналия месец на интервю( за митнически инспектор)-стандартни въпроси: Защо искате да работите в митницата? С какво ще допринесете? Питаха ме и за в бъдеще към какъв отдел бих проявила интерес да специализирам(акцизи, наркотрафик, трафик на хора)? Не е зле да погледнеш сайта на агенция митници- ей така да влезеш в час малко Simple SmileИмаше и подробен разпит за семейството ми-родители/мъж/жена/братя/сестри-какво са работили/какво работят. Какви са очакванията ми за заплата? Дали би ме устройло нерегламентирано работно време( днвени, нощни смени) и тн.  Тест не са ми давали- една седмица по-късно ми се обадиха да кажат, че съм одобрена и да заповядам в управлението.....но междувременно се насочих към нещо друго и така Simple Smile
Тестът е задължителен за държавни служители, странно ми е как само на интервю са Ви повикали.
Бях на тест за митнически инспектори през пролетта и мога да кажа, че е доста трудно да се подготвиш предварително. Да, има и част касаеща закон за митници, акцизи, валутен закон, но е много слабо застъпена. Има и тест за интелигентност, но основно се набляга на теста за лоялност, а там няма как да избягаш от капаните. После естествено езикова подготовка, и едва тогава насрочват интервю.
За мен конкурса си беше доста сериозно изпитание, което не преодолях, макар, че имам опит в митническите дейности.

Благодаря  bouquet  Ако е удобно, може ли повече подробности относно теста за лоялност. Може и на лични  Peace

# 21
  • Мнения: 9
Какво стана с теста? Издържа ли го?

# 22
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз си направих теста, обнови се най-високият резултат, реших че трябва да е моя и си продължих Simple Smile).
Не разчитай, май бая народ си го направихме до фаталните 5 лева Joy

# 23
  • Мнения: 1 919
Белинда, все ми е там, няма да кандидатствам в митниците Simple Smile.

# 24
# 25
# 26
# 27
  • Мнения: 783
Знам че темата е стара , но ако има някой който е кандидатствал скоро , може ли да задам няколко въпроса - ако е удобно Hug

# 28
  • Мнения: 2
Знам че темата е стара , но ако има някой който е кандидатствал скоро , може ли да задам няколко въпроса - ако е удобно Hug
Виждам последно включване от Вас. И мен темата ме вълнува. Дали бихте споделили Вашия опит?
Благодаря!

# 29
  • Мнения: 783
Моя тест мина , въпросите бяха 250 , времето беше час . Въпросите бяха личностни , чакаме резултатите вече
Знам че темата е стара , но ако има някой който е кандидатствал скоро , може ли да задам няколко въпроса - ако е удобно Hug
Виждам последно включване от Вас. И мен темата ме вълнува. Дали бихте споделили Вашия опит?
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт