Задочно обучение в СУ

  • 10 550
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 41
Аз уча в СУ - задочно и не ми искат документи , че работя !    bouquet

# 16
  • Мнения: 241
Отдавна вече не се искат документи, че работиш.

# 17
  • Мнения: 10
Здравейте,синът ми е приет задочно в СУ по негово желание.
Но не сме от София,а септември ще трябва да е две седмици на лекции в София и съответно да спи там.
Имате ли си на идея дали Софийския университет предлага стаи в общижитията им за задочници на преференциални цени по време на лекциите на задочниците?

# 18
  • Мнения: 6 992
Има стаи в студентски град, да.
Не помня какви бяха условията Thinking
Проверете тук за контакти и се обадете :
http://uni-campus.net/sbo.php

# 19
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Аз уча в СУ - задочно и не ми искат документи , че работя !    bouquet

А ти работиш ли в действителност? Защото ми дойде наум при заверката на семестъра дали не се проверява по някакъв начин.

# 20
  • Мнения: 6 992
Не, не се проверява.
За тях няма значение работиш или не, това е просто алтернативна форма на обучение, всеки избира каквото му е удобно по каквито си иска причини.

# 21
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Благодаря  bouquet, вчера коментирахме този въпрос със зълвата, тя е била задочна студентка преди повече от 30 години, та леко качихме адреналина. Joy

# 22
  • Мнения: 6 992
Виж сега, Котьо, както ви предстои да разберете, административната част на СУ е тромава и мързелива машина.
Всяка излишна дейност, свързана със студенти, се гледа да бъде спестена.  Laughing
Заверките обаче не знам дали ги има, тя ще разбере дъщеря ти, по мое време в някои факултети имаше, в други не.
То това всяка година имам чувството, че го променят.

# 23
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Намерихме връзка и я назначиха на работа. Ще й вървят поне пенсионните и здравни осигуровки. Grinning Само Котьо не може да си намери работа, така съм се изнервила!

# 24
  • Мнения: 8
А някой знае ли от кога има задочно право във Су ?

# 25
  • Мнения: 2 843
Тук малко на едро се дават съвети в полза на задочното обучение. Ако не е свръхналожително, съвсем не бих го препоръчала: едно, че е анахронична форма, второ, че нивото на обучение е доста по-ниско. Казвам го от позицията на запозната с преподаването - по един начин се преподава на редовни студенти, по друг - на задочници.

# 26
  • Мнения: 1 365
Мога да се съглася с последното мнение. Най - добрата ми приятелка е в СУ - задочно. В едно 90% от предметите така наречените очни се изразяват в 'купете ми книгите', има и други минуси, но щом избра да си остане задочно вместо да мине редовно явно е преценила, че има своите плюсове.

Общи условия

Активация на акаунт