Има ли майки от кв.Илинден. гр София нека се запознаем :-)

  • 1 612
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 45
Здравейте на всики мами искам да направя тази тема за да се запознаем и да излизаме заедно с малките сладури пишете много ще се радвам Heart Eyes Hug  love001

# 1
  • Мнения: 240
Сега виждам темата, аз съм мама от кв. Илинден и ще се радвам да се запознаем  Grinning

# 2
  • Мнения: 1 650
Аз съм от Разсадника, но се разхождаме и в Илинден Laughing

# 3
  • София
  • Мнения: 164
Здравейте,

Аз съм от Илинден и ще се радвам да се запознаем и разхождаме заедно Simple Smile))

# 4
  • Мнения: 45
Ейй супер пишете в темата аз не съм влизала отдна и сега видях че сте писали тук  Hug

# 5
  • Мнения: 45
Побут май никой не пише тук  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 30
ние сме от този квартал Simple Smile надявам се да ме приемете

# 7
  • Мнения: 5
ее ето ме и мен цоп  bouquet

# 8
  • Мнения: 45
Супер събрахме се на колко годинки са вашите деца  Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 164
Супер събрахме се на колко годинки са вашите деца  Simple Smile

С теб отдавна се каним да се видим, ще вземе да застудее и пак няма нищо да направим  Mr. Green, не сериозна работа сме да знаеш  Twisted Evil Иначе ако организирате нещо можем и ние да се включим, времето го дават да разхлади, и ще е супер, та малко и да разнообразим компаниите Simple Smile...и нашите и на децата най-вече.

Гери, нали знаеш, шегувам се просто, то време нещо все не остава за нищо...аз от другият месец живот и здраве, започвам и работа и е една лудница просто.

# 10
  • Мнения: 45
Еми хайде тогава да се видиме преди да си започнала работа има толко градинки децата да поиграят Simple Smile

# 11
  • Мнения: 8
Аз съм мама от Разсадника с малко бебче не 6 месеца, ще се радвам да се запозная с някоя мама, която живее наблизо, за да бутаме колички Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт