помагат ли коланите за корем?!

• 3 421
  • 5
  •   1
Отговори
здравейте
преди 1 година родих и коремчето още не ми се е прибрало(е наполовина де,но има още какво да се маха)-но грешката си е моя де,защото и една коремна преса не съм правила  Whistling
решила съм да започвам всяка сутрин .........
искам да попитам дали вибриращите колани които ги рекламират дали помагат наистина за корема+коремни преси  Rolling Eyes

# 1
  • Провинция
Имах един колан и едни "пепередуки" ... и двете бяха уж вибриращи,но е по-скоро като леко гаделичкане ,сякаш много лекичко те уря ток..Ефекта беше нулев.Сега гледам моя е взел някакъв колан на един негов колега-не вибрира,по скоро е като едно меко парче с лепенки за "закопчаване" на колана.Не вибрира,а само поти...Аз го ползвах лежейки в нас-загрява малко,пробвах и след топъл душ,като се намажа с едно кремче и сложа колана и направя няколко преси-запотява се...А скъпия вчера имаше тежко физическо антоварване -за 20мин, с това коланче  тениската му беше мокра около корема,колана беше вир-вода и цели бе мокър.Жалко само че не мога да ти кажа колана какъв е ...Има само един малък бял надпис нещо с "В".Иначе колана на ново струвал около 10лв. по фитнесите.

# 2
Аз не вярвам на тези колани. Много от приятелките ми пробваха, но ефекта беше нулев  Confused

# 3
Повечко наблягай на коремните преси. Тия колани са вятър работа. Аз признавам стягащите колани , но тези които се носят непосредствено след раждане. Донякъде прибират кожата , но за да постигнеш наистина хубави резултати просто трябва спорт  newsm39

# 4
Кардио...друго не помага Peace

# 5
Не помагат хич, майка ми имаше и беше много постоянна, но ефект нулев, аз го пробвах но ми беше неудобен и неприятен, а и нямах нужда от отслабване тогава.

Слушай Поци, кардио му е майката, е и коремните преси не пречат:)
Ако пробваш само с коремни, няма да свърши работа, защото мускулите се стягат, а отгоре си остава мазнинката, та затова е кардиото, да я разкара.

Общи условия

Активация на акаунт