Лекарите в Пазарджик - 7

  • 87 376
  • 756
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 938
 
    Нека в тази тема продължим да споделяме личните си впечатления от работата на лекарите в Пазарджик!
     Тук е мястото, където можете да похвалите лекар или да се оплачете от такъв.
     Като за начало - ето малко правила, копнати избирателно от друг форум:

КАК ДА СЕ ОПЛАКВАМЕ?
1. Ако сте регистриран потребител, определено мнението Ви ще тежи повече. Хората вече ще Ви знаят, може би дори и ще сте имали лични контакти по клубни сбирки, например.
2. Направете го без емоции, без квалификации, без предположения. Опишете случая от Вашата гледна точка. Достатъчно подробно!
3. Ако пишете име, напишете и Вашето! Ако нямате смелост да напишете името си, по-добре не пишете името на лекаря, от когото се оплаквате.
    Емоциите не правят аргументите Ви по-тежки - само водят до повече емоции.
    Ако някой иска да свърши работа, а не просто да тегли една дълга - има съд, има Комисия по лекарска етика, има преса...Ама пак казвам, има съд, а той може да действа двупосочно - например обидата, злепоставянето, клеветата, са престъпления според наказателния кодекс и има наказания.

    За похвалите правила и ограничения няма.  Laughing  Дай боже да са повече от оплакванията!!! Peace
  
 Ето линкове към старите теми, в които има доста информация:

Черен/бял списък на лекарите в гр. Пазарджик

Лекарите в Пазарджик - 2

Лекарите в Пазарджик - 3

Лекарите в Пазарджик - 4

Лекарите в Пазарджик - 5

Лекарите в Пазарджик - 6
Уважаеми пациенти,

Във връзка с програмата  за изпълнение на стратегията за прозрачно управление,  превенция и противодействие на корупцията ви уведомяваме, че сигнали за корупция и конфликт на интереси могат да се подават на телефон 034/ 44 52 62 в Районния център по здравеопазване Пазарджик.


Полезни линкове:
РЗОК Пазарджик

РЦЗ Пазарджик

Всички здравноосигурени граждани имат равни права и достъп при получаване на извънболнична и болнична медицинска и дентална помощ, независимо от тяхната раса, народност, етническа принадлежност, пол, произход, религия, образование, убеждения, политическа принадлежност, лично и обществено положение или имуществено състояние.

# 1
# 2
  • Мнения: 941
плюв  Mr. Green

хайде тук повече похвали да има....

# 3
# 4
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
 Hug

# 5
  • Мнения: 3 481
Ванчо, ти как си? Какво стана с тебе?

# 6
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
 Peace

# 7
# 8
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
Нинка,все така.Изкарах една сериозна криза,но вече съм добре. Hug

# 9
# 10
  • Мнения: 3 481
Още ли не си ходила по лекари?

# 11
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
Още ли не си ходила по лекари?
Ходих да слагам DJ,но получих усложнение и останах няколко дни в болницата.Бях записала час при д-р Кабадозов,но покрай всичко което стана го пропуснах.Днес се чухме но се уговорихме за следващия месец,защото тези дни похарчихме доста пари и от финансова гледна точка не мога да смогна!Та това от мен за сега. Hug

# 12
  • Мнения: 3 481
Хора, спешно ми трябва телефон на Мбал да питам д-р Попов дали и кога приема

# 13
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
Хора, спешно ми трябва телефон на Мбал да питам д-р Попов дали и кога приема
Нинка тези са,но незнам дали няма някаква промяна:034/408666 , 034/408604 , 034/408606 , 034/408720 , Hug

# 14
  • Мнения: 3 481
Мерси. Оправихме се.

Общи условия

Активация на акаунт