Къщурката на бебчо отесява, а ОКТОМВРИ с пълна сила наближава

  • 20 682
  • 725
  •   1
Отговори
# 15
  • У дома
  • Мнения: 59
Добро утро, сладки   bouquet

Аз съм се кукнала от 6:30 и преди малко подремвах, ама бебо така се мърда вътре, че не издържах и станах.
Краят на ремонта се вижда вече, вчера сложиха и ламината, а днес ще ни сглобят старата освежена секция и една нова и започваме с майка да чистим и подреждаме.
В края на седмицата вече трябва да сме си у дома  smile3521, а неделята от сега сме я запланували за разходка и моренце, най-сетне.
В края на месеца ще ни е готово и канапенцето и ще остане единствено терасата, ама мъжо нещо много се измори, та може и да позабави, ама нищо.

Тини, какъв гибон бе душичко, изглеждаш чудесно, подкрепям мнението, че си по-хубава и от булката newsm10.

Лейди, вижда му се края и на твоята работа, после активна почивка, че то не остана smile3503

kat88 честито бебче на твоите роднини

mamamilla, те възрастните понякога не се чуват много какво говорят и после се чудят защо не ги търсим. Не им обръщай внимание, до колкото ти е възможно.

Много се разписах тази сутрин. Пазете се от жегите и си стойте вкъщи, днес май ще най-горещия ден това лято, хайде вече да се свършва с тия жеги, че ми писна вече.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 366
Честита темичка и само положителни емоции!!!

Бобче наши познати си имат такава възглавница-ограничител и казаха, че са много доволни. Бебчето е съвсем малко и го подпират с нея да не се завърти по гръб. И аз мисля да си потърся за да ми е спокойно през нощта / е ако реши да спи не да плаче/.

Тини аз не смея да си публикувам моя снимка толкова съм огромна. Гърдите ми са чашка Е в момента и изглеждат нищожни спрямо останалите ми части. А ти си си много добре!!!

Аз вчера цял ден на климатик и в 17.30 реших, че ще ходя на църква и то пеш до манастирчето в Младост 2. Излезнах навън и мъжа ми ми предложи да ме закара, но аз оптимист ще ходя да се пораздвижа. От жегата ли от какво ли, но като ме започнаха контракции и не мога да се мръдна. Едвам се добрах до KFC-то дето ми е на 1/4 от пътя и влезнах вътре на хладно и за студена напитка. Така ми приключи разходката за мое съжаление. Оплаках ви се...

Хубав и прохладен ден на всички!!! Hug

# 17
  • Мнения: 120
Ето ме и мен - спала -недоспала. От бременността е момичета, не се заблуждавайте. Моят мъж, който не издържа на жеги и по принцип само мрънка, че е топло, спи като новородено, а аз....Въртя се, ставам, вземам си душ, ходя из терасите... #ShockedНикога досега не са ми пречели тия пусти жеги.
mamamilla , защо и се връзваш на приказките, беее HugАз съм на принципа: ако на някой не му харесва как съм изчистила/сготвила/изпрала и т.н, да заповяда и да го свърши той. Много важно , че за нея не си изрядна домакиня, то пък има хора на който угодия няма!
[b]kat88 [/b], честито братовчедче. И ние да дочакаме своите чакани рожбички  bouquet
tini_pini
, не ни оставяй с погрешно впечатление за гибоните.Много красиви и фини ги изкара. Mr. Green

# 18
  • Мнения: 7
добро утро и от мен,  Hug то вече обед стана  Crazy
Момичета много внимавайте с тези контракции, не са толкова безобидни, аз заради тях ходих на запис на тонове миналата седмица и пия Магнерич. Пазете се.
А, и за друго да Ви питам, аз за месец и нещо не съм качила нито грам, предполагам че е от жегите, нали няма проблем.  newsm78
 Hug Hug Hug на всички.

# 19
  • Мнения: 25
Здравейте сладуранки,

Поли, мерси за темичката, радвам се, че скоро и ти ще почиваш  Hug.

Тини пини, много си сладка на снимката, да не съм чула повече за гибони  Hug Heart Eyes.

Ради, кофти работа с колата, ама, че некадърници  ooooh! и да се похвалиш после какво е станало при доки  Party.

Кат, да ти е жив и здрав братовчеда и да ви носи само положителни емоции  Hug Heart Eyes Hug.

Честито на именниците (на патерици) да са живи и здрави и сладки бебоци на есен   bouquet.

Снощи нашия бобок като се разигра посред нощ (ние не спаяхме де) и цялото ми коремче се мърдаше на вълнички и таткото сложи дистанционното на телевизора отгоре му - да се занимавал да сменя каналите  Mr. Green голям майтап този тати  Heart Eyes.


Оставям ви за сега милички, започвам активно да чета за изпитите, че няма време Crazy

# 20
  • Мнения: 1 298
Лелее, момичета като ви чета с тези жеги там и ми става лошо.
Аз днес докато закарам Мила на градина и се върна, бях вече се изпотила и едва дишах, а е не пожече от 21 градуса.
Направо не знам на 30-35 как е. ooooh!

Днес ще изпращат Мила от градината, вчера паравихме почерпки за децата.
И от утре вече е ученик. Успях и за четвъртък  да я запиша за кардиолог.
Дано всичко е ок, поне там.

# 21
  • Мнения: 13
Запис и от мен в новата темичка  Sunglasses

Лейди - мерси за бързото действие   bouquet Ех най-после и ти ще си почиваш от другата седмица, че бая поработи милата...

Тини - с една дума - разкошна си   bouquet Никакви гибони не видях на снимката  Grinning
Стели - ех че забавен вашия татко  Crazy Моя преди време ми предлоьа да съм глътнела плазмата, че малкия да си гледа ТВ да не му е скучно  Mr. Green

Пазате се от жегите, че наистина тези контракции трябва да ги избягваме  Peace

Ето и малко снимки от мен (на ляво) и ще се оправям за доки - после ще давам отчет :
http://oktomvri2010.snimka.bg/family/radivalio.472868.20132287.big

# 22
  • Мнения: 3 500
Добрютрю от мен! Супер темичка!  Hug
Аз едва станах от леглото тая сутрин. Леле, чувствам се като тролей. ooooh!
mamamilla, не се ядосвай. Тегли една и повече не давай детето.
Milla Elaine, ужасно е в тая жега. По няколко пъти на ден си взимам душ. Crazy
Reni_Vo, не мисля, че е проблем, че не се качила кг. Някои мами свалят последните месеци. А и в тези жеги...
kat88, честито! Да ви е жив и здрав малкия Георги!   bouquet

# 23
  • Мнения: 186

Ето и малко снимки от мен (на ляво) и ще се оправям за доки - после ще давам отчет :
http://oktomvri2010.snimka.bg/family/radivalio.472868.20132287.big


Ради страхотна си , с тази рокля даже не се забелязва корем-или аз съм къорава hahaha , а малката е такъв бонбонннн

# 24
  • Мнения: 2 286
Здравейте! Честита ни нова темичка, дано само хубави неща си обсъждаме!

МамаМила, това са НЕхора! Нещастни и неудовлетворени от живота, си избиват комплексите!  Hug
Кат, да ви е здраво и щастливо бебчето и много, много да ви радва! Heart Eyes
Тини, прекрасна си! Hug
Ради, да не забравиш да се отчетеш Mr. Green . А за колата ooooh! дано се наредят нещата!
Спокоен ден, момичета!

Ето ни ги покупките
http://oktomvri2010.snimka.bg/family/hailie.507990.20134097.big

# 25
  • У дома
  • Мнения: 59
Ради, страхотна си, а коремчето къде си го остави  Wink

Нещо се споменава за разхлаждане, очаквам новините с нетърпение, дано не е само в западна БГ, ми то източна ще се превърнем в пустиня накрая  newsm78

# 26
  • Мнения: 1 167
Здравейте Hug
Момичета страшна жега е,вече взе да ми писва от тази топлина,искам си зима.
Тини,Ради,страхотни сте,много сладки мами.
Ние вчера бяхме малко на хлад,но мъжа ми ме ядоса и не си изкарах много добре.Приготвям се за работа,незнам как ще изкарам,но няма начин до 24,08 ще стискам зъбки.Лек ден момичета

# 27
  • На село (близо до Лондон)
  • Мнения: 1 402
Пазете се от жегите. На мен доста вече ми тежи корема и да си върша работата по децата и служебната Rolling Eyes.
Аз ще работя до 2 седмици преди термин, но моята работа не е физически натоварваща, а умствено (въпреки че доста забравям напоследък и трябва да записвам), а и работя от вкъщи.
Добре че ни свърши ремонта Heart Eyes. Сега имам огромна печка с 4-ри фурни и 7 котлона само да готвя на младежта Laughing

# 28
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Здрасти, ей ме и мен. Днес станах в 6 да отида на работа, седях там до 8и30 и после на ехограф. Всичко е наред с бебка, гавата и в ниско долу в таза, заела е изходна позиция  Laughing. От това така ми тежи обаче, вчера след разходката, така ме боли междукрачието, че днес едва ходя. 1650 е, вървим дребосъци, но такива бебета правим с мъжо  Grinning И аз нищо не съм качила з апоследния месец и половина, то толков аима и до края, ще видим ще кача ли нещо. Аз немога и да ям, ям по веднъж на ден, за втория път даже се насилвам  Rolling Eyes Може като изляза в отпуска и тръгна по разходки да ми се отвори апетит.

Като казах ядене, тръгнах днес след прегледа да си купя кори за баница от турския магазин, че напоследък само баници в главата ми. Да, ама магазина беше затворен, много са се понорвежчили тези турци. Късно отварят, рано затварят, натова отгоре никакво работно време на врата. Така си и останах без кори и без баница и познайте какво закусих- зеленчуков гювеч  Laughing. Ейй, много ме пере лимката нещо  Crazy

Сега с кеф ще си легна да си поспя, че днес по принцип почивам. Ноо преди това ще си поръчам въпросния ограничител. Йована се налагаше да я подпирам с навито одеалце да не се върти, ама тогава кой да знае за ибей и че там се намират толкова ефтини и полезни неща  Party

GI на мен ми остават две седмици и край. В сряда съм при личния да ми напише документите за болничния. Иначе едва чакам да спра да работя и да се впусна в готвене, то ми е страст голяма.  Поне да си начеша крастата преди да се роди Мила  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 2 286
Бобче, ето я моята възглавничка

Общи условия

Активация на акаунт