Къщурката на бебчо отесява, а ОКТОМВРИ с пълна сила наближава

  • 20 683
  • 725
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 366
hailie Благодаря ти за информацията!

Milla Elaine много хубаво изпращане!

Зеленоочка направи си пак изследвания след 2-3 дена. А и щом Томова ти е казала, че всичко с бебето е нормално - не се притеснявай и само се следи. Нека си поседи още вътре щом се чувства добре...

Аз надникнах в темата на септемврийките и видях, че вече първите 4 нетърпеливи бебока са се появили през почивните дни. След месец и нас ни чакат същите емоции  Simple Smile

# 46
  • Мнения: 3 500
Тези възглавнички дето са като буренца и подпират бебето са много полезни. Аз ползвах такава за Моника, но не знам къде е, та ще трябва да купя нова.
Зеленоочка, стискам палци всичко да е наред. Ти си вече в доста напреднала бременност, та и малко по-рано да го извадят /дано не се наложи/ все пак бебчето ще е доносено!
Milla Elaine, малката е страхотна!  Hug
Аз правя крем-карамел, та тичам до печката през 5 мин.
Да ви кажа сънувах, че раждам момиченце и ми го карат с една количка, на която пишеше: Име - Изабела.  Shocked
Чао засега. Не излизайте по жегите!

# 47
  • София
  • Мнения: 5 716
Здравейте!
Гледам не сте плакали за мен значи не съм ви липсвала  Grinning

За покупките не знам защо се тръшкате,че не сте купили Simple Smile аз две бебета имам и още нищо не съм  Mr. Green я по спокойно пазара се прави за 1 ден! Wink

РАди,страхотна кръстница си била  Heart Eyes Hug

Хейли,много сладки покупки! Party Peace

Зеленоочка,дано всичко е наред! Praynig

Ние направихме дълга раьходка от вчера извън София и чак днес се прибрахме  Grinning
Много се изморихме вчера и решихме да останем в Панагюрище и там спахме в страхотно хотелче Party преди това пообиколихме музейчетата хапнахме поотпочинахме малко привечер и към 20,30 ддо 23,00 пак бяхме на вън пихме по 1,2 и вечеряхме и така! Flutter

# 48
  • Мнения: 13
Зеленоочка - много кофти това с антителата  ooooh! Според мен обаче Томова е права да не бързаш, нека те видшт пак края на седмицата за твое успокоение..И как така като те инжектираха профилактично??? Ужассс...И аз си бих Анти-Д в 28 г.с. профилактично, но още не са ми пускали кръв, на 03ти септември ще ми дадат направление от ЖК..  Иначе и на мен не са ми мерили таза, явно ме прецени доктора на "око", знам ли  newsm78  Praynig да можем да си родим нормално, пък ако не - здраве да е и да мине успешно  Hug

Мила - много хубава малката   bouquet
Надеее -  Hug  Hug  Hug - Ще ти се караммм!!! Къде го видя тоя хипопотам пък ти??Да не си на разходка в Зоологическата???  Grinning

Момичета - засрамихте мее  Blush Благодаря на всички за хубавите думи, ама хайде да не се лъжем хахахха  Joy Сладурки   bouquet

ГК
- да знаеш, че златото е на доста високи цени...Казаха ми, че и сребърни кръстчета можете да осветите  Peace А при вас всичко е двойно... Ще чакаме снимки и от вашето кръщане Simple Smile

# 49
  • София
  • Мнения: 1 875

Момичета - засрамихте мее  Blush


ти със твоето спортно коремче не се засрамвай, в гръб никога няма да каже човек че си бременна

Кат пълна ти е кутията

# 50
  • Мнения: 109
Вече е празна Wink

# 51
  • Мнения: 433
Примъъъъъък  Mr. Green Лейди, благодаря за новата тема   bouquet

# 52
  • Мнения: 9
Здравейте и от мен Simple Smile
Ради, Тини, мнооого сте хубави  Hug!
Мила и твоето момиченце е страхотно Hug, много късмет и успех в училище Hug!
Зеленоочка, на мен определно ми звучи абсурдно това да се вади бебето като Томова е видяла,че си е добре и не страда, но със сигурнострност ти е много притеснено,нямаш ли мобилен на някоя от твоите докторки? Дано всичко е наред  Praynig Hug!
Аз тази сутрин бях на преглед , бебка е добре,но е седалщно и то лошо, което излиза само със секцио, и предния път беше седалищно,явно така се е загнездила Simple Smile, но каквото,такова...Не се шашкайте от мисълта за секцио, важното е бебковците да са добре, а ние ще се оправим Hug. Изписа ми друг магнезии, че ми е нисък  и каза че Магнерича,който пиех до сега трябва да се замени с Магнерот, който се натрупвал по-добре или нещо такова ми обясни...а и ми каза че мога да пътувам само да пия в деня на пътуването Ношпа, заради дупките по нашите пътища Simple Smile,но беше много мил,успокои ме че ако има нещо мога да му звъня по всяко време, че и той ще е по Южното черноморие и да не се налага де,но няма да ме остави и така, сега съм много спокойна  Hug
А и днес ми дойде количкката, сглобих си я сама, няма кой да чака мъжа ми от работа Simple Smile, много съм доволна ,страшно лека е и маневрена изглежда и много лесно се сгъва и разгъва...   Hug Hug Hug
ето я количката : http://oktomvri2010.snimka.bg/family/mama-ma.482052.20137362

# 53
  • Мнения: 189
hailie, много точно казано за НЕхората Grinning

Зеленоочка, стискам палци да не се налага предварителна интервенция Praynig

Аз сега изпратих теленцето си на Ловеч, но ми е далеч по-спокойно- все пак е при моите родители, а ние да направим последни приготовления за посрещането на новия член на фемилито ни Wink

# 54
  • Мнения: 2 286
Аз сега изпратих теленцето си на Ловеч, но ми е далеч по-спокойно- все пак е при моите родители, а ние да направим последни приготовления за посрещането на новия член на фемилито ни Wink

Много се радвам, че си се успокоила вече! Сега е важно да се чувстваш спокойна и щастлива! Hug
А тия свекървища са за #2gunfire , не стига, че им раждаш внуците, ами и мноого знаят!  #Cussing out

# 55
  • София
  • Мнения: 1 875
Аз вече и при свекърите и при моите родители трудно бих оставила детето си. Уж разбрани хора, слушат те какво им говориш и накрая си правят каквото те преценят.

# 56
  • Мнения: 270
Мама ма, честита количка! Със здраве да я ползва малката бебонка! Имаме същите столове и маса като вашите.  Wink


Мила, много е сладка малката! Ама това училище от 4-годишни направо ме сбърка.  Grinning


Кат, честит ти братовчед!



Момичета, със сигурност ще направя още едно изследване. Трябва да се следи дали титъра/стойноста на антителата расте. И аз, и лекарите нямаме обяснение как така са се образували  и то толкова късно (в 23г.с. нямах антитела) и при положение, че ми  е първа бременност и не съм имала никакви манупулации, свързани с кръвопреливане и т.н.


Тези възглавнички, които Ноел ги описа като буренца  Laughing , за първи път ги виждам. Ще купя и аз такава, изглеждат много удобни.


Едно въпросче- според вас време ли да е почвам приема на арника? Май трябва да го почвам вече ? то като гледам имам по-малко от месец.  Thinking

# 57
  • Мнения: 186
Зеленоо4ка така ме шашна и мен  , как ще издържа до 34гс да видя и моите как са ,аз дори профилакти4ната  не  съм слагала, мн се надявам вси4ко да е наред при вас Praynig Praynig Praynig

# 58
  • Мнения: 599
Мамита здравейте, преди малко сядам, каталясах, ходих до доки, бебчо е вече 1,252кг. расте голям, излиза с околу 5 дни по голям от термина ми. Кръвното нормално, утре ще пускам кръв и урина сутринта да видим там положението как е. Магнерота доки каза да го пия до 01.09.

И сега най - важното - нашия малък сладък юнак е с дупето надолу, седалищно, дано се обърне, доки каза че има време  Praynig

Това е от мен, топло ми е, но като се прибрах у дома, хладничко и сега релаксирам Simple Smile

В сряда ще имаме майстор у дома, ще цикли и лакира паркета, така че ще си стоя цял ден на хладничко явно. Но, лошо няма де.

Тини, страхотна си бе жена, я стига Simple Smile Всички сте хубави мамита, та бременната жена е най хубавата, какво Simple Smile

# 59
  • Мнения: 9 436
Здравейте и от мен!
Аз утре съм на преглед,та да видим какво ще каже доктора.От няколко дни имам болки ниско долу и в кръста.Като легна по гръб така ми тежи бебчо,че моментално се обръщам на ляво или на дясно.
Тези жеги допълнително си оказват влияние,краката ми отичат и вечер умирам от болка Tired
Абе, с две думи искам вече да раждааааам  smile3511

Общи условия

Активация на акаунт