Къщурката на бебчо отесява, а ОКТОМВРИ с пълна сила наближава

  • 20 666
  • 725
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 189
Рени, желая ти най-вече здраве, щастие, спокойствие и едно здраво и красиво бебе на финала  bouquet

Марис, аз в началото се миех преди и след кърмене, но скоро спрях и с двете. Първо, личната хигиена е достатъчна за началото и второ- слюнката на бебето е най-добрия мехлем за гърдата. Първите дни използвах специални мокри кърпички за гърди, но Мила не искаше да засуче изобщо, а чак на 5-тия ден засука като не се измих с нищо- само с вода.

Ние вкъщи също правим ремонт и добре, че дойдох на работа да си почина....

# 721
  • Варна,морето,сините вълни...
  • Мнения: 68
Reni_Vo Честит Рожден Ден!!!!Пожелавам ти много здраве,сбъдване на всички мечти и най-прекрасното бебче на финала!!!  newsm59
Тини,тук съм миличка...но от няколко дена имам майстор в къщи и тъкмо се ядосвам че още не е дошъл  smile3511 ,а в 14ч. съм на ЖК и каквото свърши дотогава-свърши,ще му кажа да си тръгва и утре пак.А вече ми писна всеки ден да чистя след него и сутрин да ставам рано,че да можем с мъжо да постелим найлони и т.н. Хайде скоро ще си организираме кафенце,тъкмо и Веси-барабеси ще се е пооправила и тя с ремонта Wink
Аз още нищо не съм купила за бебка,чакам да поизчистя и да е готово всичко,а не само да се чудя къде да ги слагам,докато мацаме в къщи.
В събота бяхме на сватба,много хубаво си изкарахме...успях с шкембето дa изтанцувам 2-3 блуса и 2-3 по-бавнички диско танца. Ето 2-3 снимчици от мен,да ме видите пухкавелка  hahaha http://oktomvri2010.snimka.bg/wedding/titka-banditka.511149.20240173
Хайде милички,пожелавам ви хубав ден,да се пазите и да си почивате повече!!!  Hug

# 722
  • Мнения: 186
Рени-4естит рожден ден жива и здрава да си , мн щастлива оби4ана и дарена с прекрасно беб4е през октомври
 newsm51 newsm59

Тан4е ама мн си хубава бе,това кой ресторант е , 4е ми мяза малко на Корал на Дружба -нашата сватба беше там.Уфффф и вие майсторите зна4и, айде да се от4етеш след ЖК колко сте пораснали Hug 4е аз си следя снахата все пак  Joy Joy smile3521

# 723
  • Мнения: 1 298
Рени, честит рожден ден! Желая ти всичко най-добро!

Бебз, голям сладур си имате.  Heart Eyes

Марис, аз не съм си мила гърдите, нито преди нито след кърмене.

Момичета, ние се удавихме днес. Такъв дъжд вали от рано сутринта.
Не е за разправяне как съм закарала Мила на училище.
Имаше километрични опашки от коли пред него. А канала ни отпред мисля всеки момент ще прелее.

И аз спах зле. Но виждам, че май повечето сме така.
Какво е товаа безсъние. До сега преглеждах гардероба и отделях дрехи.
Ако успея днес да приключа с всички, ще бъде супер. Вече искам да си почивам с книжки в ръка, хаха.

# 724
  • София
  • Мнения: 5 693
Пускам новата тема малко по рано защото излизам!
Моля ви след 50 стр. да пишете там  Hug
Заповядайте:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=519184.msg16080750#msg16080750

# 725
  • Русе
  • Мнения: 103
Честит рожден ден Рени   bouquet Желая ти много здраве, щастие и пухкав бебок през октомври  baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт