Майчета 2009! - 2

  • 23 973
  • 728
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 180
Мире, иска ми парола!

Не ми се пише сега, като ми мине малко главоболието, ще пиша...


Сложила съм снимките в нашето общо албумче. Предполагам , че паролата , която иска, е тази , общата  Peace

# 46
  • София
  • Мнения: 155
всички епилатори са на един принцип /с пенсети/ - болката е една и съща, усещането зависи от прага на болка... Аз от години ползвам Браун и съм много доволна. Важно е колко са пинсетите - 20 или 40, от това зависи колко време ще ти отнема...

Мире, не ни пуска със същата парола... пробвай

# 47
  • Мнения: 194
Аркси, аз съм от Златоград Flutter, сигурна съм че ще ви хареса има какво да се види Peace
Можете да отскочите и  до Смолянските езера, Смилян (да посетите музей на Боба Laughing) Peace

# 48
  • Мнения: 58
Мире, не ни пуска със същата парола... пробвай
          Пуска, пуска. Снощи го гледах Зарко как му правят новата прическа. Може да опитате по друг начин-влизате като потребител may2009, паролата си я знаете, и после откривате албумчето " Velizar_na_ mama_Mira". Май попрекалих с долните черти Laughing
         Между другото и на Стоян му направих такава прическа с машинката в домашни условия. Мислех, че ще е голяма трагедия, а той не гъкна. Това дете НЕ реве само когато му взимат кръв и когато го подстригват. newsm78 Опак човек и това си е!
       Прощъпулници и пити не съм правила, обаче се чудя дали да не взема да замеся сега една питка.   Не толкова заради традицията /а и той повече от два месеца ходи/, ами защото ми се е прияла такава:oops:  Пък може своевременно да му сложа някоя джунджурия да си избере.
Виждам Маева се хвали, че оставил Криско бибата. baby_neutral Аз по този повод може само да се  ОПЛАЧА, че още не се е научил да я смуче. Ако беше я научил от новородено толкова рев и писъци щях да си спестя изминалата година. И сега се мъча да му я дам понякога, ей така да се залисва с нея, венците да си почеше, а той не знае какво да я прави-дръжката й гриза. Grinning
Вяра Д, аз имам епилатор Филипс, никак не е болезнено обезкосмяването с него. Ето такъв е: http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09037478 Освен това има приставка "бръснеща глава" за деликатни зони, които аз ползвам и за не дотам деликатните Wink.
Ставам да  видя ще яде ли Асан баница /пита/ или не тази вечер.

# 49
  • Мнения: 826
Здравейте дами.
Ето ме и мен в новата темичка.
Благодаря Ели, че ни осигуряваш такова приятно пространство за писане. Flowers Bouquet

Върнахме се от Драгичево вчера. Имам (все още) вила там и макар, че няма кой знае какви условия, мястото е разкош. Само на 13км. от София е, а е прекрасно, защото в същото време си на природа, има много красива панорама към Витоша и винаги свеж бриз. Много хубаво си изкарахме - ядохме, пихме студено вино (ей това не трябваше да правя, ама...), правихме тен и играхме в двора. Избих над 20 паяка, което май не беше на хубаво, но аз пък а) не съм суеверна и б) оставих поне още толкова, а и повече живи. Изобщо - светски забавления. hahaha
Котката ми е родила и много исках да си взема едното коте вкъщи, да си другаруват с Рада, но не можах да го хвана черното дяволче. Което пък зарадва Борис, защото той не може да си представи съжителство с тези мръсни изчадия. Аз нЕма да го питам, де.

Отново съм напълно болна обаче. Явно от по-хладното време вечер. Мислех, че почти съм оздравяла, но за съжаление почвам отначало с УНГ-то. Рада е по-добре от мен, което е страхотно. Тя  също не се е оправила съвсем, но се лекуваме.

Чета, че сме минали на хубави "Beauty" теми, с прощъпулнически елементи на пазаруване. Joy
Супер.
За епилатора имам на Braun. Има някаква масажна приставка и определено има разлика, когато се епилирам със и без нея. Иначе старият ми беше Philips и бях доволна от него, докато не реших, че е станал бавен. Или се изхабяват нещо, или съм по-нетърпелива от преди, или в младоста си съм отглаждала буйна гора, а сега е останала добре поддържана, но рехава градина, която е трудна за скубане (т.е. косъмчетата са тънки и редки и епилатора по трудно ги прихваща).

За погачата - няма изгледи да правя скоро, а и зор не си давам. Наша Рада изчаква да и укрепне гръбчето в седнала, подпираща се или пълзяща позиция, но не и в ходеща. Joy
Ако ще правя прощъпулник, ще го направя за купона, за да се посмея на Пипончето и да развихря въображението си относно предметите. За питката няма проблем -  аз ще си я правя, не че ще е някакъв кулинарен връх.

Страх за маникюра нямам, щото нямам такъв. Laughing Обичам да се нося в екстравагантни цветове, особено вампирско червено, черно, черно с червен оттенък или лилав оттенък и т.н., изобщо скрупули в цапотенето нямам. От време на време ги рисувам, че нали съм си талантлива Flutter (ех откакто умря циганката дето ме хвалеше... Mr. Green). Но за самите нокти не се притеснявам, защото винаги са просто ниско изрязани. Това ми е навик от барманските години. Сипвайте спирт и шотове, режете лимони и мийте 10 мивки с чаши всяка вечер и ще ви видя, как ще ги държите тез маникюри Laughing

На мен манията са ми гримовете и изобщо експериментите с грима. Жалко, че откакто се роди Понито, а и от по-рано (с Понито в тумбака) нещо се кротнах. Ама то нормално -  не е добре да се разхождам в близкия парк с детето, посред бял ден и да плаша бабичките с грим тип "Дейвид Бауи". За тези екстравагантности си трябва клубна сцена. Sunglasses А може и просто и безвъзвратно да съ се променила.

Танче, много се смях на подвизите на Лилето с куклите и каката, но най-смешно ми стана, задето викала на вуйчо си МАМА. Laughing Да е жива и здрава принцесата.

Маевке, чета аз за твоите 61 килограма и извинявай, ама къде си ти, къде са... китовете (като мен Mr. Green). С твоите нефелни габарити си ми за закуска, ей. Laughing
На Драгичево си прее*ах тотално диетата, та от днес започвам отново стриктния режим.

Искам и аз пък вече да се науча да пазарувам в интернет. Шшшт тихо, да не види Борис, какво си пожелавам, че ще се хване за главата. То вярно ще отиде семейният бюджет.

Това е от мен, и без това изписах доста.




# 50
  • Мнения: 5 776
Хайде и аз да се разпиша  Hug
То не,че има нещо ново при нас,вкъщи е абсолютна лудница  Crazy
Маева и аз до 61 ги докарах и до там,не ще повече,ама не ми пука особено,то като няма кой да ме гледа освен хлапетата  Joy
Напоследък и аз съм решила да се ориентирам към пазаруване по нета,че то инъче нямам друг избор.Ако ще мъжо да ме изсели след това  Laughing
Вяра Д,тази тема може да ти е от помощ.
Смешко и аз като теб лакове вадя само нощно време,че ако ги докопат малките  ooooh! не си представям какво мазало ще стане  Joy
Сега бягам да забъркам яденето докато малките спят като ангелчета,че инъче много обичат да ми помагат    bouquet

# 51
  • Мнения: 166
Офф,тази сутрин се събудихме със обилно течащ нос и никакво настроение...
Тъкмо онзи ден се хвалих,че Криско не ми е боледувал и на...ама голяма уста ,дърпам дявола за опашката  ooooh!
Засега не съм взела никакви мерки(освен две хомеопатични),надявам се да е от 10-ия никнещ от два месеца зъб .
Но,ако и утре няма признак на подобрение,ще го водим на лекар,че много ми е притеснено.Каката и тя от два дена ми се сополиви,та има защо да се притеснявам.Контакта им съм го ограничила,но все пак ...




Искам и аз пък вече да се науча да пазарувам в интернет. Шшшт тихо, да не види Борис, какво си пожелавам, че ще се хване за главата. То вярно ще отиде семейният бюджет.







Dendri , не си казала,не съм те светнала  Mr. Green Обещах,че ще спра цигарите,ако не ми спират кранчето  Mr. Green

# 52
  • София
  • Мнения: 7
Здравейте милички! И ние се завърнахме от дългата почивка, която мина неусетно и много приятно. Прекарахме почти три седмици в Сл. бряг, а след това се отбихме при свекърите в Русе. Яна се чувстваше прекрасно на моренцето, в началото я беше страх от водата, но след няколко дена толкова й хареса, че чак заспиваше в пояса си люшкана от вълните  Simple Smile В Русе пък Яни намери много нови приятели и се видя и поигра със старите си другарчета Йоли и Гого, които също много са пораснали. Пепи, благодаря ти за готините снимки  Hug
Опитах се да прочета всички страници, които съм изпуснала, но още не съм наваксала напълно.
По повод дългите пътувания със самолет - през 2008 ходих за две седмици до Китай на екскурзия и наистина полетът е дълъг, но се издържа, самолетите са големи, с два коридора и може да се разхождаш, дават и маски за очи ако решиш да подремнеш, ех ако можех да дойда с теб Дикси, направо съм влюбена в Китай!
Смешко, и нашата кухня почива чак до 7ми септември и направо се виждам в чудо с какво да храня Яна вече. На обед давам готови пюрета или нещо готвено от мен, а следобедите редувам мляко с кус-кус, овесени ядки, грис и някакъв пасиран плод вътре. В последния брой на списание Моето БЕБЕ и аз има подарък една книжка с бебешки храни и от там също черпя нови идеи. 
Вайзе, много интересни неща разказваш, чакаме и снимков материал  Hug
Деси, с огромен интерес чета пътеписите ти, голям талант си!
Ами, това от мен засега, отивам да лягам, че нощите са ни все така неспокойни, тези зъби кога ли ще спрат да ни тормозят...

# 53
  • Мнения: 1 565
  bouquet
Сега съм спокойна от покупката си, защото съм купила точно това, което повечето момичета са препоръчали. А ако бях видяла отговорът ти и по-рано, щях и да съм по-спокойна и сигурна...

# 54
  • Мнения: 142
Леле как е замряло пак тук....сигурно още много от вас са на почивка Simple Smile
Ние тепърва ще тръгваме на 26 на море , малко се поотложи защото малкия го пипна вирус и няколко дни борехме висока температура и зачервено гърло !Уж се справихме , а сега друго дойде - леко разстройство (което се опитвам да овладея всеячески ) и някакъв гаден обрив по корема и гърба , който се оказа алергична реакция от температуропонижаващите... ooooh!  Сега и обрива мажа с Фенистил и капки давам и дано за 4 дена се справя и с разстройството и с обрива и по живо по здраво да заминаваме на така чаканата почивка!   fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Обаче и друго ме приеснява - сега с какво да го предпазя от повторен вирус на морето?? Мисля Осцилококцинум да му давам , а утре и док ще попитам! Вие давахте ли нещо на децата докато бяхте на почивка?
Тука иначе гледам за играчки и занимавки вкъщи си говорите . Сашо вкъщи играе с всичко друго ,но не и с играчките си!Обикновено с купи ,лъжици , дистанционно,телефони , кутийки разни (обича да ги отваря да пъха разни неща вътре и да ги затваря след това) и т.н. Много обича и бейбитв да гледа Simple Smile 
а отнисно дългите полети хич не мога да се включа , защото обикновено сме пътували с кола ,когато сме излизали извън Бг и само веднъж със самолет , но полета беше 2 часа и въобще не го усетих Simple Smile
Гледам и снимките на всички сладурковци във ФБ -много са порастнали всички и са толкова интересни Simple Smile
Хубав ден на всички и приятни разходки Simple Smile

# 55
  • Мнения: 336
Добър вечер, пак бомба е паднала тук. Радвате са на топлото време май, как ви завиждам само! А аз в слънчева Калифорния тракам със зъби. Даам, никой не е казал, че като е слънчево ще е и топло. Още повече пък в Сан Франциско, този град и на снимка не искам да го виждам повече! Такъв пронизващ вятър вее тук и то целогодишно, че доброволно не бих си го причинила отново. Местните се шегуват цитирайки Марк Твен, който след посещението си на СФ казал, че най-студената зима през живота му било лятото прекарано в СФ. Градът, или по скоро градището не успя да ме впечатли особено откъм архитектура и забележителности или по-скоро свикнах с грандоманщината и луксозните центрове. Улиците са нечовешки стръмни, а къщите са малки и в южняшки стил. Океанът е леден и неприветлив, сега разбрах защо тюлените наоколо не са рядкост, много са сладки. За снимков материал, не разчитайте на мен, не обичам да снимам, но ако успея да направя качествен кадър ще го кача.
Оу, забравих да спомена посещението до Станфорд и университетския кампус - уникална гледка. Най-богатия университет в САЩ след Оксфорд и 1-я частен унииверситет. С изключителна архитектура, църква, фонтани пред всеки факултет, арт музей, градини, горички, арки и почти всички оригинални скулптури на Роден събрани на едно място. Ето 1 изглед от него: http://math.stanford.edu/.

# 56
  • Мнения: 397
Здравейте и от нас,
Незнам дали е паднала бомба, но определено малко пишете. Хубаво от една страна, защото лесно наваксах с четенето след завръщането ни. Ходихме на сватба в хижа Плевен, в подножието на връх Ботев. Много е красиво там, носи се аромат на мащерка и мента и е невероятно свежо. Обаче нашето беше една надпревара с времето, и не можахме да се насладим хубаво на планината  Sad. Добре направихме, че оставихме Тошето на баба му  Mr. Green. Малко трудно покорихме хижата, но бързахме да е по светло. Тръгнахме в 18.00 и след час и малко стигнахме. Естествено бяхме избрали по-бързата, но и по-стръмна пътечка и много запъхтяни се озовахме горе. Тъкмо си мислехме, че сме пропуснали и църковния брак, който трябваше да се състои в параклиса до хижата, но се оказа, че след малко започва церемонията. Набързо се приготвихме и отидохме на полянката пред параклиса. Булката и младоженеца бяха с костюм и рокля, кумовете също. Като истинска сватба, само че в планината. Гражданския брак са направили горе на връх Ботев, където им отворили телевизионната кула да се преоблекат и така... Голяма организация, не съм и предполагала, че нещо такова може да се случи в планината  Crazy

# 57
  • Мнения: 166
Ние ходихме на лекар,след като вчера цял ден Криско беше с Т  Tired
Оказа се,че е заради "лошото"зъбче,което не ще да излезе бързо и лесно.Сега сме на Беладона , Инфлуцид и Дентокинд.
Сега няма Т,дано не вдига повече.Но нослето му е в ранички от тези сополи.
Радвам се,че не се отразява по никакъв начин на яденето.Да не му е уроки,хапва си  Peace
Но моят нос сега тече...  Confused

# 58
  • Мнения: 445
Здравейте, красавици! Прясно завърнала се и почти примряла от умора  Crazy Е.а си почивката му ударих  ooooh! Връщам се да ви чета.
Мернах, че Вайзето е по чужбинско, а Дендри, с теб накрая може ли да се окажем рода, а? Laughing Нашата вила е в Рударци  Simple Smile Там онзи район са все по роднински свързани.

# 59
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 976
Бобито, много се радвам, че ви е харесала сватбата в планината! Явно сте улучили хубаво време и ведра планина, че Балканът е известен с променливо време лятос и жертви зимъс.  Crazy Не знаех,че такива церемонии се правят и по хижи, но определено си е тръпка и забава  Wink
Маева, ох, тези зъби ще ни уморят всички! Да му минава на Криско, от нас голямо  Hug
Вайзе, извинявай, но малко се посмях на твой гръб - явно на живо СФ не е като по филмите и рекламите  Mr. Green
Много прегръдки на всички!

Общи условия

Активация на акаунт