Ортокапс

  • 18 939
  • 46
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6
Реших да изправя зъбите си и се спрях на тези две системи... разбрах че Инвизалайн са по-скъпи - казаха ми около 7200 лева , а Ортокапс от 3000 до 6000 лв ? Цената при Ортокапс в зависимост от деформацията ли се определя ?
an_mon би ли споделила колко точно месеца плаща по 140 евро след първата вноска? Какъв проблем имаше - значителен или по-малък ?
Също , ако си ги слагала в София , при кой лекар ?
Изобщо , моля всички ,които имат наблюдения или носят някоя от тези системи , да ме посъветват. newsm78

Здравейте,
Доколкото разбрах, цената зависи от това дали ще се вадят зъби, дали е само една челюст, фронт или цялостен случай и дали ще се коригира някакво разстояние между двете челюсти...докторка ми каза термина-но не го запомних Wink
Сложих си ги при д-р Христова от Dentissimо.bg
Проблема ми беше доста сериозен...като си затворех зъбите, не се допираха всички зъби- горни и долни, и дъвчех трудно, появяваха ми се постоянно кариеси, долу до венеца #Crazy а предните ми два зъба бяха по напред от останали и бях като Бъкс Бъни Joy .... и един ден си казах неможе повече...колко струват - толкова...а за брекети не искам и сега да чувам...гледам една моя приятелка-като обядваме и си оставя храна за вкъщи между зъбите-така си се шегуваме по-между си.
Не мисля, че съм лиглла, но това неможех да го изтърпя, постоянно някъв метал да имаш в устата, и като се усмихнеш  да ставаш център на внимание, и всеки да те пита какво имаш Sad А с ортокапса...нищо не се забелязва, малко нощните ми  са по дебели,  но все пак аз с тях само спя...
Немога да сметна цялото лечение, тъй като плащам на вноски- първоначално около 2000Евро и от всяка заплата давам по 140Евро.  В края на случая ми, ще мога да покажа и снимки...преди и след...Ако мога да помогна  с още нещо, питайте.. Лек ден и приятен УИКЕНД Simple Smile

[/quote]




Здравейте,

Обмислям да слагам ортокапс и търся мнение по въпроса.
доволна ли сте от лечението с Ортокапс?
при кой доктор провеждахте лечението?

Поздрави и весели празници,

# 46
  • Мнения: 6
привет Simple Smile

Само да се похваля вече съм с първите шини от ортокапс.  bowuu
Малко беше некомфортно първите дни , но вече се свиква. Надявам се нещата да се развият добре Praynig

Хубав ден на всички  Simple Smile


Здравейте, Виждам, че сте писали по стара тема относно Ортокапс,
Може ли да датете мнение ?
Има ли ефект?
Заслужава ли си?
При кой ортодонт?

Много Ви благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт