Много мина, мъничко остана - Oктомври месец аз ще ставам мама!

  • 23 020
  • 760
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 66
оппа и аз да се включа в новата тема  Wink
Рени  newsm59 много здраве, щастие и най-хубавото бебе през октомври
Силве честита годишнина ,много здраве и любов
Днес ми излезнаха излседванията най-накрая ги излекувах тия бактерии  newsm44 много съм щастлива.
Тини аз не се впрягам защото знам че при него е моментно и после съжалява и ми се извинява

# 31
  • Мнения: 486
Честита ни нова темичка,ДАНО е все так аположителна и да я изпишем с прекрасни новини!

# 32
  • Мнения: 3 500
Включвам се в новата тема с добри новини. Нямам гестационен диабет. Изследването продължи от 08,30ч. чак до 13,30ч.  ooooh! Изчаках си чакането, но резултатите ми са перфектни. Много съм щастлива.

облачето хей, не се учудвам за това, което казваш за Тина Киркова. Аз там съм платен абонамент за ЖК - 400 лв. За тия пари са ме гледали 3 пъти по 30 секунди и са ми пуснали три пъти изследвания, които после няма кой да види. А пък ти си попаднала на "лекарка". Шишенкова!  ooooh! Просто нямам думи.

Рени, честит рожден ден! Да си жива и здрава и много леко раждане ти желая /сега това е актуално  Wink/!  Hug

Диданка, как така срещу теб са лежали момичета за задържане?!  Shocked Предродилна зала не е ли отделно. И на кой етаж се ражда?

# 33
  • Мнения: 790
Тук в Майчин дом -Вн  като родиш ти слагат памперс Shocked в първият момент ми беше странно, но се оказа много удобно, че иначе голяма цапаница, а после с обикновени гащи и много дебели превръзки.
И последно до скоро не знаех какво са киселини, а сега направо ме побъркват, много гадно нещо, днес хапнах много малко( че иначе се оливам, то голям апетит, голямо чудо) и досега всичко беше ОК и си викам е това било решението - да ама не, сега пак имам Sick
Лека нощ Hug

GK, на мен памперси не са ми слагали. Даваха направо от тези дебелите превръзки.

Между другото Бобченка и в МД-Варна не искат нищо да си носиш освен лични принадлежностти, не само при вас у чужбинско. ("И ние тука ядеме бонбонки тик-так и пушим цигари кент") Laughing

А за киселините пробвай иберогаст. Съни го препоръча тука и аз също останах доволна от него, а имам доста киселини.

Ноел, супер новини. Напразни притеснения. Добре, че е зад гърба ти вече и си спокойна.  Hug

Последна редакция: пн, 23 авг 2010, 14:59 от Oleto

# 34
  • Мнения: 120
Здравейте, здравейте!
Рени, честит рожден ден! Много здраве и късмет и след месец и малко - едно щастливо , пухкаво бебе!
Силвия, много такива годишнини да имате и все по-щастливи да ги посрещате!
*Noel* , новината наистина е страхотна. Можеш да си отдъхнеш вече и да не го мислиш.
Облаче, ама наистина какви са тия лекари!!! Аз не съм платила нищо досега, въпреки че всеки месец си ме гледат на видеозон. Да не говорим, че не съм имала проблем за болничните. Не ги е срам да ти създават допълнителни главоболия.
 Ние нещо имаме проблем с интернета от месец и е много тъпо да се опитваш да напишеш коментар, когато през минута връзката зачезва. Днес ходих насам - натам и се напъхах в магазин за бебешки нещица. Лелеееее, как ме засърбяха ръцете да купувааааам  Kissing Heart -не се беше случвало досега.
Съчуствам на правещите ремонт. Ние скоро пак ще сме на подобно дередже. Ще слагаме ламинат в детската, уж нямало да се цапа много...ама всичките багажи де ще ги дена newsm78
Ще спим като принцесата върху граховото зърно - върху 100 неща връз спалнята hahaha

# 35
  • Мнения: X
Момичета, благодаря.  Hug Само да има късмет следващия път да ми каже, че трябва да ме гледа на видеозон, за да ми издаде 45 дневния болничен. Не знам, ще се информирам къде трябва да се обаждам да сигнализирам в такъв случай и ще я предупредя, че ще го направя.
Ноел, страхотна новина, много се радвам, че всичко е наред!   bouquet

Рени, Силве,
честит празник!!!   bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: пн, 23 авг 2010, 15:09 от Анонимен

# 36
  • Мнения: 6
Ето ме и мен успешно подала молбите за новите документи.
Облаче, ако не ти е спешно - отложи ходенето до МВР-то. Голяма лудница е, наистина. В нашето VІ-то реда беше следния: милото ми снощи от 22 ч. беше на вахта пред районното и се прибра в 6.15 сутринта, като ни беше записал под №№119 и 120. Общо за деня дали 195 номера, а от там насетне били за следващите дни от седмицата. В 6.05 пуснали първите 5-ма да минат. Ние съответно преценихме, че преди 11 едва ли ще ни дойде реда и когато се появихме - опашка от около 30 човека, а стигнали до №130. Ясно, че тези като нас с номера около 100 масово ги нямаше, а стояха тези с последните  Rolling Eyes и се сърдеха, че като ни бил реда, да ме били минали и след като сме си го изпуснали - да чакаме отзад, пък когато стигнем до гишетата. Две мили дами, обаче, като ми видяха тумбачето и се разбунтуваха, че хич нямало кого и какво да чакаме, ами да си минем отпред, защото ни се полагало, така, както на инвалидите и майките с малки деца. Полицая, който следеше да няма прередили се, само се усмихна и когато трябваше да вика следващите - ни пусна нас. Така че, благодарение на тези мили женици, не се наложи да чакаме повече от 15 мин. пред и още толкова вътре в районното. Но, ако не бяха те - и ние сигурно като bobinka, щяхме да си чакаме с всички останали.
bobinka -  Hug
Reni - честит празник, миличка   bouquet Много късмет, здраве, щастие и само положителни емоции!
Noel - браво за добрите новини  Hug
Ради, сладурке, няма ли край твоето - ремонт, курсова... добре си ги нагласила  Wink А кой ще си почива вместо теб?!
Silvi - честита годишнина   bouquet Още много по 14 години и да сте все така щастливи  Hug

Тони, мерси за новата темичка и с нетърпение чакаме новини от съкровищата ви  Hug

# 37
  • София
  • Мнения: 1 859
Облаче аман от лекари изнудвачи, мен ме гледат всеки месец и не иска нищо, болничен ми пуска от 3 месеца вече и сега ще трябва да ми издава един за 3-4 дена и 45-дневния.

Днес прегледах дрешките на Гого и май няма да купувам нищо повече за бебето или евентуално ако харесам мноооооого някое комплектче за изписването. За пране мисля пак да си взема в началото Сано, а след това бял персил с Гого така правих, на мен Тео бебе ми е с много силна миризма. Бях дала на една приятелка дрешки на Гого и ми ги върна изпрани с Тео та се наложи пак да ги пера защото ми прилоша от миризмата.

Рени  newsm59

# 38
  • София
  • Мнения: 17 258
Честито на всички празнуващи   bouquet

# 39
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Олето, не се и съмнявам, не веднъж съм споменавала, че тук е като в страна от третия свят, нищо не се намира по принцип. Та добре, поне че престоите в болница са им безплатни и си подсигурен с какво ли не  Rolling Eyes

Аз тръгвам на работа, последната ми работна седмица е това, стискайте палци да е лека поне  Crazy

Прекрасен ден   bouquet

# 40
  • Асеновград
  • Мнения: 5
Здравейте, тумбачета!
Всеки ден си мисля да пиша, но все нещо непредвидено изниква.
Преди 2 месеца ми казаха, че чакам момиченце. Дъщеря ми /на 5г./ е много щастлива. Аз както и таткото нямаме никакви  претенции Simple Smile.
Наскоро ми се случиха доста неприятности ... не искам да ви натоварвам... за капак получих кървене.       Дори вече 3ти ден имам леко кафеникаво зацапване. Sad Оказа се, че съм с ниска плацента и трябва да се пазя много поне 20тина дни, да продължавам с Магнезия и но-шпа до края. Не знам с този проблем дали е възможно нормално раждане? На 26 ще ходя за 45дни болничен и ще поговяря с д-ра.
Мислихме да отскочим до морето заради детето. Много боледува - сега пак  сме с гнойна ангина - 3тата за 2месеца.  Tired
Макар мъжът ми да е невероятно грижовен и смел татко не му се ще да замиант само двамата...
Тези дни трябва да взема да изпера дрешките за беба /мисля да се доверя на течия Тео бебе/ и да видя от какво още имам нужда ...
Времето е много приятно, малката макар и болна иска навън ... а аз се страхувам ... но вероятно ще излезем по-късно!
Лек ден ви желая!

# 41
  • Мнения: 1 298
Честито на Силви!   bouquet

Ноел, браво, добри новини!

Аз съм ужасно нервна днес, мисля че е от продължителното недоспиване и многото ангажименти и работа.
Направо в дупка изпаднах днес. За капак и мъжа ми ме ядоса.
Мила и тя го отнесе. Въобще кофти ден отвсякъде.  Cry

Успях да подредя поне малко. Изхвърлих доста захабени дрешки, запазените отделих.
Искаше ми се още неща да направя, но нямам сили и смятам дори да полегна сега.

# 42
  • Мнения: 432
 Hug   bouquet
Димяни, благодаря за темата!!
Рени, честит рожден ден бъди жива и здрава!!
Ноел, ами така ми каза акушерката, пък и си личеше, че не са раждащи жени - с по-малки кореми, някои едвам им личаха, лежаха вързани със системи. Предполагам, че там ги настаняват първоначално, след това - по етажите. Иначе родилна зала в МД е на 3 етаж, но до него се стига единствено с аснасьор откъм тунела. Не може с асансьорите от фоайето, те не спират на 3 етаж  Rolling Eyes
Родилна - където се напъваш демек - представлява голяма зала преградена от невисоки стени, така че да могат да раждат  няколко жени едновременно. Абе малко е сложно, но все пак болницата е строена 1977г....

# 43
  • Мнения: 686
Забравих да благодаря на Дамяни за новата темичка, много хубава както винаги, дано я изпишем само с хубави новини  Hug Чакаме такива и за бебките днес  Simple Smile
*Noel* браво за резултатите, казах ти аз, че всичко ще е наред  Simple Smile
emi1978 дано всички неприятности се оправят, пази се и и си почивай доколкото е възможно  Simple Smile
Oleto пък при нас не дават нищо, само списък какво искат  Laughing Но както се казва това да ни е проблема, аз и без това не съм им фен на хигената и предпочитам мой си неща.
облачето хей много неприятна докторка, но ми стана интересно къде ще сигнализираш, че не ти дават болнични  newsm78 Болничен се издава като ти има нещо, лекарката винаги може да каже ми тя не иска преглед, нищо и няма, аз защо да и давам и здравната каса ще е доволна, няма да плаща. Това не го казвам с цел заяждане или с лоши чувства, просто погледнато от страни  Hug

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 181
Димяни, мерси за темичката  Hug

Честит рожден ден на Рени   bouquet Пожелавам ти едно хубаво здраво бебче и мн щастливи мигове с най  - обичаните от теб хора !

Силви, и на теб честита ти годишнина, и още мнооого пъти по толкова ви желая от сърце  smile3525 Бях я позабравила песента на Майкъл Болтън, невероятна е  Heart Eyes Явно Август наистина е месец на любовта и ние на 25 също имаме годишнина от сватбата  Simple Smile

Бобче, ама ти си направо като супермен , ама в женски вариант  Simple Smile, или казваш "неволята учи"   Wink

Ноел, радвам се, че всичко е наред.

Общи условия

Активация на акаунт