внимавайте с промоциите на БТК!!!

  • 24 729
  • 310
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 546
Thinking Аз се осетих и не казах "Да, съгласна съм", а и казах-"Ще помисля по офертата", но незнам-някак си не ми харесва да ми записват разговора без мое знание Naughty Stop!
Дали и в другите държави е така-съмнявам се дълбоко Close...

И договор за заем може в други държави. Дори и детето да се обади. Докато свикнат българите страхова невроза от телефон развиват. Проверяват писмата после че да не изпуснат срока за отказ.

# 31
  • София
  • Мнения: 30 139
малко извън темата, но мога ли да подам предизвестие за спиране на телефон 3 месеца преди изтичане на договора?
оказа се, че договорът ми за домашен телефон е само за една година и нямам търпение да го разкарам  Mr. Green но предполагам ще ми кажат да отида 30 дни преди изтичането му?

можеш, но ще платиш неустойка.

# 32
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
не знам какво да кажа...
Майка ми се е вързала на тази уловка  ooooh! и сега се кефи на безплатен телефонен апарат.
навремето що приказки й наприказвах п/в Ридърс дайджест, но тя не та не... Щяла да спечели. Е, не спечели и леко се разочарова. Сега явно и с Виваком я чака същото...
Ей, ма никакви не питат, какво се канят да сторят.

# 33
  • Мнения: 5 370
Thinking Аз се осетих и не казах "Да, съгласна съм", а и казах-"Ще помисля по офертата", но незнам-някак си не ми харесва да ми записват разговора без мое знание Naughty Stop!
Дали и в другите държави е така-съмнявам се дълбоко Close...
У-сетих, с У, У!

Не можах да се сдържа.

Абсолютно дистанционният договор съществува в други държави, иначе нямаше да има тооооолкова колцентрове за продажби по телефона в милата ни рОдина. Laughing

Аз по телефон си направих договора за АДСЛ.

Последна редакция: пт, 01 окт 2010, 17:51 от Не тази вечер, Жозефина!!!

# 34
  • Мнения: 2 054
Пфуу, ма то с всичко трябва да бъдем внимателни бе! И с мобилни оператори, и с интернет доставчици, и с доставчици на цифрова телевизия. И ако може доживотно да сме им абонати. Аман вече.
Благодаря, че даваш инфо, missence. Скоро не съм ги чувала моите родители, сега ще ги чуя да не са ги забъркали и те с някой нов телефон.

# 35
  • Мнения: 46 508
Не знам от какво сте недоволни. Ние сме спирали телефон, според усповията на договора и нямаше проблем. За този в офиса, който ни е интернет ми звъннаха точно по въпросната схема, нито са ме насилвали, нито са ме лъгали. Човекът надълго и нашироко ми обясни условията (не, че не ги знаех), казах му, че така или иначе нямаменамерение да се отказваме от услугите им, но все пак да помисля малко и да се чуем по-късно. Звънна пак, съгласих се, пак си изпя цялата песен с всички подорбности и готово.
А, ако някой не си чете договора или не слуша какво му говорят - негов проблем.

# 36
  • Мнения: 2 550
малко извън темата, но мога ли да подам предизвестие за спиране на телефон 3 месеца преди изтичане на договора?
оказа се, че договорът ми за домашен телефон е само за една година и нямам търпение да го разкарам  Mr. Green но предполагам ще ми кажат да отида 30 дни преди изтичането му?

можеш, но ще платиш неустойка.

защо неустока, аз искам да си подам предизвестие по-рано ,не да спирам телефона

# 37
  • Мнения: 3 479

Иначе на ползващите ADSL и стационарен телефон препоръчвам Vivacom Home - за 30 лева на месец имаш ADSL плюс 60 часа(по два на ден средно) към стационарни телефони на Виваком в България, стационарни в Европейската общност, Канада и САЩ, като за САЩ  може и към мобилен. Една минута разговор в населеното ти място, в друг град, в чужбина са равносилни в 60-те часа. Над 30-те лева може да се получи плащане при обаждане към стационарни на кабелни оператори или други, които предлагат такива услуги, както и към телефони, започващи с 0700, 0800...
Този пакет не го предлагат по телефона и предполагам защо.

Напротив, предлагат този пакет по телефона. На нас така ни го предложиха. Само дето се опитаха да ме метнат, че не можело договора да е за една година, трябвало да е за две. Аз обаче се заинатих и им казах, че ако искат за една година - става, ако не - оставам си на безсрочен договор. Ами съгласиха се, де ще идат. Сега поне три пъти в седмицата имам половин часови разговори със сестра ми в Пловдив и пак не мога да си изхабя минутите. Смятам да си ги пренасоча към приятели в Германия и САЩ Laughing

# 38
  • Мнения: 17 546
Онзи ден както си стоях на касата в Кауфланд, която се оказа точно срещу клетката с офиса На Виваком, изведнъж ми скимна да си спра домашния телефон, който почти за нищо не ползваме. Попитах, казаха - да, подписах заявление и ми казаха, че след един месец ще бъде спрян. Всичко това се проточи не повече от 7-8 минути. чак не мога да повярвам, че става толкова лесно и бързо. Никой не се опита да ме навива, да ми предлага каквото и да било, или да ме спъва по някакъв начин.

# 39
  • Мнения: 2 018
ох, вече да не знаеш от къде ще се опитат да те излъжат.
Сами си усложняваме живота. Доверие не можеш да имаш  на никого.

# 40
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
А на мене ми се обадиха по телефона, че печеля апарат, защото съм била лоялен клиент-да ходя да си го получа в тел.палата. newsm78Ама се чудя дали пък няма да ми предложат и двугодишно договорче,заедно с апарата newsm78/не че ще ходя де/

# 41
  • София
  • Мнения: 30 139
А на мене ми се обадиха по телефона, че печеля апарат, защото съм била лоялен клиент-да ходя да си го получа в тел.палата. newsm78Ама се чудя дали пък няма да ми предложат и двугодишно договорче,заедно с апарата newsm78/не че ще ходя де/

без да птидеш няма как да разбереш  Peace

# 42
  • София
  • Мнения: 4 244
А на мене ми се обадиха по телефона, че печеля апарат, защото съм била лоялен клиент-да ходя да си го получа в тел.палата. newsm78Ама се чудя дали пък няма да ми предложат и двугодишно договорче,заедно с апарата newsm78/не че ще ходя де/
И на мен ми го доставиха в къщи с куриер!
Нищо не съм подписвала, но и нямам намерение да се отказвам от тях - за всеки случай предпочитам да имам някаква алтернатива на мобилния телефон. Wink

# 43
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
То и аз го държа заради майка ми в провинцията и заради някое/недай си боже бедствие/, щото мобилнити комуникации изключват моментално.. Mr. Green

# 44
  • Мнения: 15 196
А, ако някой не си чете договора или не слуша какво му говорят - негов проблем.

Вярно, но най-важното е написано с дребни буквички. Не казват, че може да се ползва услуга /стационарен телефон/ без договор. Не са съвсем коректни.

Общи условия

Активация на акаунт