Автоимунен тиреоидит на Хашимото (15)

  • 63 355
  • 761
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 2 476
niko11, честито бебче! Много здраве и щастие на малката принцеса и на цялото семейство!

# 751
  • Мнения: 16
niko11 да сте живи и здрави с Никол много да се обичкате и слушкате и да сте много много щастливки заедно и по малко безсънни нощи да е кротушка  Hug  Simple Smile  Peace
много бебчовци много нещо слава на Бога дано все да е така веселко и пълно с добри новини в нашата темичка   Hug Heart Eyes Hug

# 752
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 818
някой нещо нова тема  Rolling Eyes Птица  Grinning

# 753
  • София
  • Мнения: 6 302
И аз поглеждам, ама нашта Птичка не е долетяла.....  Heart Eyes

Честито на Нико, жива и здрава да е малката принцеса, радост и гордост за родителите си   bouquet

# 754
  • София
  • Мнения: 6 768
Честито на Нико!!! Да ти е жива и здрава адашката на моята дъщеря 9 и да знаеш, че всички с това име са много своенравни и упорити, нооо неустоимо чаровни!).   bouquet

# 755
  • Мнения: 1 080
И аз да честитя на Нико11 щерката, да са живи и здрави!

# 756
  • Мнения: 37
Zdraveite na vsi4ki.(sajaliavam, 4e ne pi6a na kirilica, no imam problem s kompiutara). Kazvam se Kristina, na 24 godini. Ot 17-18 g. imam Ha6imoto, ob6to vzeto cial jivot. Izrastnala sam po lekarski kabineti i sa mi praveni kup izsledvania. Okolo 60 % ot jlezata mi e uni6tojena i v kraina smetka se nalaga da priemam L-tiroksin pojizneno.Do skoro ne obra6tah osobeno vnimanie na tova zaboliavane, za6toto go priemah kato ne6to normalno. No naposledak zapo4nah da obra6tam pove4e vniamne. Ot okolo 2 g. polu4ih adski nepriaten kosopad, koito tu se uveli4ava, tu namaliava, no postoianno si go ima.Zapo4nah i da use6tam tipi4nite za tova zaboliavane priznaci-lesna umoriaemost, sarcebiene,lo6a pamet, koeto ve4e zapo4na da mi pre4i kakto v rabotata taka i v kontaktite s blizkite mi.Kato malka moje i da sam gi imala, no e bilo tolkova otdavna, 4e ve4e ne pomnia.Endokrinologat, pri koito hodia, ot godini mi izsledva samo TSH i poslednia pat go pomolih da mi izsledva i drugite hormoni, no toi milo mi obiasni, 4e niama smisal i 4e 6tom TSH e v normite, zna4i vs e nared.Az oba4e use6tam, 4e ne e. Pi6a vi za da spodelim mnenie i da me posavetvate za niakoi dobar endokrinolog v Sofia, koito da mi obarne pove4e vnimanei. Blagodaria vi predvaritelno! Simple Smile

# 757
  • Мнения: 781
Честито ново бебенце  Simple Smile
niko11 , честита рожба   bouquet Да ви е жива и здрава и  много да ви радва  Simple Smile

# 758
  • Мнения: 1 080
krissu аз не съм от София, но защо не прочетеш първа страница там има списък с лекари, а и полезни линкове. Много често назад в темите момичетата са обсъждали лекарите които посещават.Има лекари , които отказват да правят другите хормони, но може да си ги пуснеш и сама. Аз имам проблем със жлезата от 6г. сега съм бременна и след 2м. за първи път ще ми изследват ФТ4 и аз недоволствам, но няма гаранция че там ще се види нещо повече, може би наистина няма нужда не знам. Много е важно да се успокоиш, защото нервите не прощават на никого. Пожелавам ти успех

# 759
  • Мнения: 3 039
Честито бебче на Нико! Бъдете здрави!
krissu , добре дошла в нашата темичка. Аз като видях колко много момичета от тази тема са доволни от д-р Катя Тодорова (координатите й са на 1 страница), започнах да ходя при нея. На мен това ми харесва при нея, че обръща внимание и на антителата, а не като предишната ми лекарка - няма да ги изследваме антителата, те щом веднъж са се разбутали, няма да се оправят и като й казвам, че ми се вие свят, тя ми казва да отида на гинеколог..... При д-р Тодорова обаче това е лошото, че си записваш час за след около месец и половина напред. Но през това време можеш да отидеш при д-р Начев, на частен прием в Панацея мисля, че беше, по мои наблюдения и от него са много доволни. Желая ти успех и се разрови назад в темичката имаше писано много за косопада.

# 760
  • Мнения: 148
krissu, д-р Тодорова е точно както я описва сетибети, обръща внимание на куп други неща. Д-р Начев е по-скоро като твоя лекар. Сама трябва да си избереш. Аз съм при Начев и съм свикнала с метода му - антитела не го интересуват, важно е само нивото на ТСХ (и ФТ4, в начална бременност). спомням си, че като го разпитвах за коса, витамини, той ме отряза за 2 сек - да не търся под вола теле. Буквално ако тсх е в норма и имаш оплаквания, то проблема е другаде и не си дава много зор да те напъти къде да го търсиш този проблем. В това отношение Тодорова е може би по-добра. успех

# 761
  • Мнения: 13 683
Пак ли мен чакате, мързелани-готовани Crossing Arms Ще ви отбивам вече, ейййй Joy


Честито на Нико11   stork-girl 
нека да е здравичка и много добричка!

Дион, честито и на теб stork-boy  
Да ти е живо и здраво юначето!
Защо не се обаждаш, аз още те водя при чакащите, а човекът по моми ще тръгне скоро Mr. Green


Някой друг необадил се има ли? Родил, забременял, повторил, потретил? Grinning
Сега Тонивил е на ред май!


Хайде, заповядайте в НОВАТА ТЕМА - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=538666.0

Там ще чакаме Тонивил да дойде с бебето Wink
Леко да е Тони Hug

Последна редакция: ср, 03 ное 2010, 14:48 от птица

Общи условия

Активация на акаунт