Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 27 авг. 2010, 10:47 ч.

Връзка с мъж водолей?

• 125 115
  • 407
  •   1
Отговори
# 405
Няма идеален човек. Няма какво да се залъгваме. Както няма и идеална връзка. Всеки си има особености, въпроса е дали можеш да живееш с тях или не.
Компромиси трябва да се правят, иначе ще си живеем сами и това е, няма да има нужда да се съобразяваме с никой. Всеки си решава.

# 406
Adriana11, така е. Идеални хора няма. Освен стандартните несъвършени хора има и нарциси, и бордърлайни, и други нарушени. И са много.

Когато компромисът прерасне в героизъм и себеотрицание, нещо не е както трябва. Или си е както трябва, според представите на участниците. За всеки влак си има пътници.

Аз поне разбрах поста на Stoyanova A съвсем буквално, както го беше написала.
Може и да се е шегувала, знам ли. Вече го е изтрила.

# 407
Аз не казвам, че жената трябва да търпи и само да прави компромиси. Напротив. Всичко трябва да е взаимно и компромисите трябва да са и от двете страни. Мисля, че няма две мнение за това.
Ивках да кажа, че всеки има особености и ако се дразним на най-малкото нещо, ще си стоим сами. Когато нещата са сериозни и проблема е нерешим, това вече е друго.

Общи условия

Активация на акаунт