Връзка с мъж водолей?

  • 176 769
  • 842
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 746
Нямам добри впечатления от водолеите, но може и да греша. Струват ми се егоцентрични, могат да бъдат егоистични, често претенциозни.
Познавам водолеи почти на всякакви възрасти. В тях има някаква странна независимост и дори самота, тези, които познавам нямат партньори до себе си в класическия смисъл на думата.
Познавам двама ергени. Друг, който е вдовец и не желае да се обвързва сериозно и така е години, има мимолетни връзки. Жена водолей, която има връзка с женен мъж от 10 години, той е паралелно със семейството си и с нея и това не и пречи, не е създала семейство. Още няколко водолеи, които или са сами, или са в ексцентрични отношения с други.

# 571
  • Мнения: 3 509
Аз бих казала, че тази “странна независимост” в същността си е дистанцираност и/или нефелност.

Не съм чувала и виждала за Водолей, който де факто да не е длъжник на някого. Все някъде и някак плячкосват нещо. Шамар да е, ако е аванта — ще го вземат.

# 572
  • Мнения: 766
Имайте предвид, че вече навлязохме в Ерата на Водолея и щем - не щем, ще трябва да се адаптираме в нея. Като всяка друга зодия и Водолеят си има хубави и не много приятни черти.

# 573
  • Sofia
  • Мнения: 2 367
Като водолей ще споделя само, че традиционно по ревютата на продукти, например в Амазон, най-гръмогласни са недоволните от дадената стока, защото е дефектна или защото не им пасва на вътрешната им енергия.
Обаче много по-рядко някой се сеща, да се върне и да остави отлична оценка - 5 звезди! Grinning
Така е и във форумите - зад всеки провален водолей, вероятно има още двама страхотни, на които партньорите им се наслаждават! Simple Smile

# 574
  • Мнения: 13 082
Благодарим ти, че ни каза. Ние не знаехме!

# 575
  • София
  • Мнения: 17 775
Хаха, Джулая Joy Я дай и в другите зодии такива.

Според мен са една от най- разнообразните зодии. Аз познавам както подмолни, егоистични, така и сърцати и щедри хора. Една от зодиите, за които не мога да кажа "обикновено са еди- какви си". Освен че са рационални, практични и премислящи, де. Може би това е общото. Просто го ползват за различни цели, предполагам и от там идват различията. Но не си оставят магарето в калта.

# 576
  • Мнения: 2
Интересувам се от представител на тази зодия и моля тези,които има вземане-даване с мъж водолей да дадат някои разяснения. Отношенията ни са отскоро,на ниво кафенце,чат,флирт. Пиемам съвети всякакви за първи стъпки,дали аз за предприема нещо по-така или да изчакам,защото четох,че са доста колебливи в любовните дела и изобщо,всичко за което се сетите и ви е впечатлило. Друго,което четох и ме впечатли е,че в крайна сметка си остават по-далечни и неразбрани дори при по-дълго общуване. Запазват една дистанция на емоционално ниво и сякаш отсъстват духом,просто човек не може да ги усети. Забелязвам нещо подобно у мъжа,който ме интересува - усещам интереса му към мен,същевременно на моменти,когато сме заедно е разсеян и сякаш отсъства духом.

# 577
  • Мнения: 360
Харесвам Водолеите. Като тропнат на масата и кажат ,,край”, това наистина е край. Някак си умеят да си изключат емоциите, за което им завиждвам. Винаги много се смея с тях (мъжете). За мен са родени лидери. Наистина умни хора, с които можеш да си говориш на дълго и на широко. В същото време са чувствителни, просто умеят да го прикриват. Когато са наранени гледат да се разсейват с нещо.

# 578
  • София
  • Мнения: 37
ММ е водолей и е със страхотно чувство за хумор, център на компанията, лидерски заложби. Изключително любопитен, задава много въпроси за всичко. Също е мн наблюдателен и има уникално умение да вижда нещата от друга перспектива. И двамата си обичаме личното пространство (аз съм стрелец) така че в това отношение нещата се получават много добре. Но съм съгласна, че иначе може да изглеждат дистанцирани ако не им се дава достатъчно пространство да си следват техни си проекти.

Последна редакция: чт, 22 апр 2021, 19:50 от islandgirl

# 579
  • Мнения: 62
Здравейте момичета,

Та и аз имам казус с един Биролей. Познаваме се от години бяхме в едно училище той беше в горните класове (батко дето се вика) и от тогава ми е доста симпатичен. Та виждаме се понякога като приятели и са едни разговори до сутринта. все ми обяснява колко съм красива, но той си има една мацка Стрелец, с която все се разделят и събират така и не разбрах последно в какви отношения са. Определено забелязвам, че като има проблем ме търси, това означава, че разчита на мен, но е много странен като цяло. Аз съм Близначка за протокола.
Ако някой е изпадал в такава ситуация моля да сподели.

# 580
  • Враца
  • Мнения: 458
Здравейте момичета,

Та и аз имам казус с един Биролей. Познаваме се от години бяхме в едно училище той беше в горните класове (батко дето се вика) и от тогава ми е доста симпатичен. Та виждаме се понякога като приятели и са едни разговори до сутринта. все ми обяснява колко съм красива, но той си има една мацка Стрелец, с която все се разделят и събират така и не разбрах последно в какви отношения са. Определено забелязвам, че като има проблем ме търси, това означава, че разчита на мен, но е много странен като цяло. Аз съм Близначка за протокола.
Ако някой е изпадал в такава ситуация моля да сподели.
Звучи много обещаващо, Водолея му трябва първо да се сприятели, после да се влюби. А от астрономическа гледна точка комбинация Водолей -Близнаци е много подходяща. Ако имаш интерес обаче трябва да изчакаш да прекрати другата връзка. Дали те харесва романтично или само приятелски, това само ти можеш да усетиш обаче. Стискам палци.

# 581
  • Мнения: 3 509
Nilsa,
Колко типично... Много обичат да се жалват и да са в драмата. По възможност пред свидетели и слушатели. Да се знае, да се чуе какви са клетници и мислители.

# 582
  • Мнения: 62
Много благодаря Зоя, за съжаление нещо не ми се вярва, това е от 10 години едно и също Grinning, но ще видим. Определено не бих се месила между него и мацката дори съм била на нейна страна понякога като имат някакъв казус. Иначе преди бая време ( още нямаше други мацки ) една пиянска вечер му налетях и после ми каза, че не може да сме заедно, защото само ще ме нарани...??? Съответно се разсърдих, доста го насолих и две години не се бяхме виждали. Може би трябваше да си остане така, за да няма главоблъсканица сега. Head Band

# 583
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Колко да е обещаващо, от 10 години я карат така...

# 584
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
То му се преплитат на Водолея...приятелства, любови. Едното минава в другото, другото в първото. 3ти вариант - никога не посмява да надскочи френд зоната. 4ти вариант - удря го на разгул....размити граници, реалности, фантазии....преливане

Последна редакция: вт, 11 май 2021, 22:07 от Джулая

Общи условия

Активация на акаунт