Advokatski uslugi - mnenie

  • 2 320
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
Смятам темата се изроди в нещо, което не и беше целта. Няма злоба към жените. Напротив точно обратното. Благодаря на всички, които написаха независимо какво...Когато има дете проблемът не е един. Как да направиш така, че детето да го предпазиш и да не бъде използвано? Да не бъде наранено? Да не му се отрази всичко това? Беше ми приятно да си попишем ...

# 16
  • някъде ...
  • Мнения: 37
В мамешки форум трудно ще намериш съчувствие точно по този въпрос, но погледни тук. http://www.bg-mamma.com/index.php?board=33.0
ooooh! ooooh! ooooh!

Тоооооооооооочно там недей да гледаш  Peace

# 17
  • някъде ...
  • Мнения: 37
Смятам темата се изроди в нещо, което не и беше целта. Няма злоба към жените. Напротив точно обратното. Благодаря на всички, които написаха независимо какво...Когато има дете проблемът не е един. Как да направиш така, че детето да го предпазиш и да не бъде използвано? Да не бъде наранено? Да не му се отрази всичко това? Беше ми приятно да си попишем ...

Приятелю ...
Не си прави илюзии.

Тук има точно двама-трима пича, които могат да ти дадат свястно мнение, но в момента явно спат.
Темата ти е добра, но не очаквай да получиш разбиране ТОЧНО в този форум.

И аз така попаднах тук, но се оказах инат, та поостанах  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 593
Като чета каква злоба лъха от първия ти пост, не виждам да си по-различен от бившата си жена.
Не познавам разведена жена, която да отказва контакти на детето с баща му. Даже повечето се ядосват, че бащите не се интересуват от децата си.
Иначе винаги съм била против тая "война" за децата.
Все пак сте големи хора, изчакайте да се поуталожат малко страстите и се опитайте да намерите общ език.
Поговорете си, като оставите настрана всички проблеми, заради които сте се разделили.
Става дума за детето ви. Сигурна съм, че и двамата го обичате еднакво.  Peace

P.S. И за да не бъда обвинена в сексизъм, държа да отбележа, че същите тези думи съм ги казвала и на жена, писала в този форум.

Последна редакция: ср, 01 сеп 2010, 09:52 от cybercat

# 19
  • Мнения: 1
Госпожо,
Никаква злоба не лъха. Не знам на какво бащи сте попадала вие или вашите приятели, но съм убеден, че има и такива , които не искат да имат общо с децата си. Да ви напомня ли, че има и майки , които си изхвърлят децата в кофите? Доста се е увеличил процента да ви кажа...Само за сведение имахме договорка с бившата ми жена, която тя не спазва и така вече 7 година. Опитал съм всичко, но не става. Най-лесно е да се каже тоз такъв онзи онакъв. Нещата се вложиха още повече след, като имам вече и ново семейство. Искам само да ви помоля да не казвате, че жените са онеправдани и че едва ли не всичките са супер и как видиш ли те ни тикат децата, а пък ние не ги щем. Искам да ви уверя, че изтърпявам думи, отношение, които никой не би търпял, за да имам отношения с детето ми. Имам чувството, че съм на пазар...

# 20
  • Мнения: 7 325
От празни приказки полза няма. Както има мъже от които ни6то не става, така има и жени които по ни6то не им отстъпват. Кой какво е направил, прави или има намерение да направи е въпрос на ли4ен избор. Относно адвокатските услуги бих те посъветвала да се консултира6 с няколко и да избере6 на кой да се довери6. Отиди с някой приятел, роднина или съпругата си ( сега6ната ). Обсъдете това което 6те 4уете и вземи ре6ение. 5 разли4ни адвоката 6те ти дадат 5 разли4ни съвета. Довери се на този, който ти говори ясно и то4но и не ти обе6тава 4удеса. Не подхождай с идеята, 4е правото винаги е на страната на майката. Ако смята6, 4е 6те загуби6, за6то 6те влага6 средства и нерви в не6то обре4ено.

# 21
  • Мнения: 1
Точно това и правя. Срещам се с различни хора и мъже и жени ( адвокати ). Налага ми се и аз да изуча нещата за да съм най-коректен. Смятам, че адвоката ( под добър ) разбирам, този адвокат, който добре познава законите и новостите и който правилно може да каже имаш ли право или не...който правилно може да покаже твоята позиция пред съдията, иначе за какво ни е адвокат?

# 22
  • Мнения: 2 523
Точно това и правя. Срещам се с различни хора и мъже и жени ( адвокати ). Налага ми се и аз да изуча нещата за да съм най-коректен. Смятам, че адвоката ( под добър ) разбирам, този адвокат, който добре познава законите и новостите и който правилно може да каже имаш ли право или не...който правилно може да покаже твоята позиция пред съдията, иначе за какво ни е адвокат?
Добре де, пич, точно какъв ти е проблема /юридическия/:
1. Неспазване на опрделения режим на лични контакти от страна на бившата?
2. Промяна на фактическото положение, което обуславя промяна на определения режим на упражняване на родителски права, издръжка и личен контакт?
3. Чисто заяждане на бившата за участие в "Кой е по-по-най за възрастни" , но държи да й плащаш освен месечната издръжка и куп други суми и при куп други условия?
4. Или?
Пиша това за да ти помогна, не да се рекламирам , защото работа си имам в изобилие.

Точно това и правя. Срещам се с различни хора и мъже и жени ( адвокати ). Налага ми се и аз да изуча нещата за да съм най-коректен. Смятам, че адвоката ( под добър ) разбирам, този адвокат, който добре познава законите и новостите и който правилно може да каже имаш ли право или не...който правилно може да покаже твоята позиция пред съдията, иначе за какво ни е адвокат?
Това, че се срещаш с различни колеги е добре, само внимавай да не сбъркаш с избора. Страхувай се най-вече от израза "Няма проблем" - това означава, че имаш голям проблем и самоуверен колега, който не е наясно че и най-печелившото дело може да се оплете. Да не говорим, че в момента в БК не знаеш как се е съвибудил тази сутрин еди кой си съдия и какви виждания  има по съответната материя.
Интересно ми е - как изучаваш нещата? Четеш СК и ГПК , учебници по право, какво? Най-ги обичам такива като теб /без лоша умисъл е следващия въпрос/ - как мислиш, че ще наваксаш моите пет години в университета по специалност "право", стаж, държавни изпити и  дългогодишна практика  с изчитане на два-три закона и/или два три учебника?

И един приятелски съвет: тонът ти е леко нападателен и с известна нотка на нарцисизъм. Ако стигнеш до дело, то при всички случаи Съдът ще те изслушва лично. Ще говориш ти, а не адвоката ти. Така че, забрави за гореспоменатия тон в стил"Аз жертвата, обвинявам онази кикимора жена ми в еди си кво, а вие г-н /г-жо/ Съдия трябва да сте на моя страна, иначе сте пълен професионален некъдърник и тъпак".  Но това един опитен адвокат има как да го избегне, марак че съм виждала как страна се "увътря" сама.

Последна редакция: пн, 06 сеп 2010, 22:50 от storm76

# 23
  • Мнения: 1
Здравейте,имам нужда да се свържете с адвокат  който е сериозен и има интерес към наказателно дело,на клиент с условна присъда предстояща нова и жела е да представлява обвиняемия.Делото ще се разглежда в град Габрово. Благодаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт