Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Някой гледа ли FLN?

• 22 748
  • 223
  •   1
Отговори
Та това ми е въпроса..Страхотни предавания има по тази телевизия..Честно казано,аз най-много харесвам предаванията за къщи/дизайн..Та,ако има и други които гледат тази телевизия,може тук да обсъждаме любимите ни предавания..  Flutter Peace

# 1
Ееее, супер, и аз съм им голяма фенка Peace. Ще си клюкаме значи с удоволствие Hug

# 2
Страхотен канал.Гледам го когато имам възможност.Най-много ми харесват предаванията за ремонтите на кухнята и на банята.

# 3
И на мен, както и ,,Облечена за грош,,, кажи речи май само Джада ме издразва понякога Thinking

# 4
И аз го гледам с голямо удоволствие. Определено се забавлявам с ремонтите, търсене на къщи(само бях разочарована от серията за България-много жалко беше). Има страхотни идеи.

# 5
И аз го гледам с голямо удоволствие. Определено се забавлявам с ремонтите, търсене на къщи(само бях разочарована от серията за България-много жалко беше). Има страхотни идеи.

И за БГ ли е имало? Пропуснала съм го, язък Thinking

# 6
Хей,супер че има още фенки.. Hug На мен много ми харесва Джада,толкова е усмихната  Heart Eyes  Рейчъл има бая висока тоналност  Laughing Иначе и нея гледам..Най-ми харесва Божествен дизайн,Лесно угощение,Малко място,голям дизайн..

Иначе за БГ,не ми беше интересно. Rolling Eyes Това,е гадното на това педаване че цените не са реални,ами от 2007..И хората може да се объркат малко или много.

# 7
  • София
И аз да се запиша при вас-много ме разтоварва тоя канал-гледам Място под слънцето,Райските острови,Женен съм за принцеса,имаше едно предаване за кухнята по света-беше много интересно,даже няколко сутрини правих йога Flutter...

# 8
  • Варна
голяма фенка съм му и аз. При всяка възможност го пускам да ми върви като фон. Лошото е, че почти всяко предаване ме грабва и започвам и да гледам, та ми изяжда времето...

Снощи гледах първи епизод от "На червено". Хареса ми. Всички имаме подобни проблеми и търсим решения.

Ще следя темичката.

# 9
  • Лудогорието
И аз го гледам, особено кулинарните: Лесно угощение, Съботна кухня, а също и предаванията за дизайн. Почти през целия ден тв е превключен на този канал.

# 10
  • София
   Всичко гледам, още  като беше Zone club...Любимият ми канал!Ставам сутрин и него пускам. По всяко време съм на него!

# 11
  • София
голяма фенка съм му и аз. При всяка възможност го пускам да ми върви като фон. Лошото е, че почти всяко предаване ме грабва и започвам и да гледам, та ми изяжда времето...

Снощи гледах първи епизод от "На червено". Хареса ми. Всички имаме подобни проблеми и търсим решения.

Ще следя темичката.
Лошото е ,че тук никой не може да обяви фалит и да живее само с парите,които изкарва. Там го имат за голям ужас и кошмар, да нямаш няколко години кредитна карта и да живееш само с кеш  Joy.Направо са смешни някои!

# 12
За добро утро ще ви споделя, че от кулинарното предаване на мъжа /забравих му името/, научих страхотна рецепта за мариновани агнешки котлети за барбекю. Peace
Изпробвано добри са, ометоха се за броени минути Hug
И са много лесни, щом такъв профан в готвенето като мен ги направи Joy

# 13
и аз го гледам , но повтарят едни и същи неща постоянно ...

# 14
Е да, така е, това е недостатъка на канала.
А направило ли ви е впечатление, че повечето им водещи от жените са бременни?

# 15
  • София
Е да, така е, това е недостатъка на канала.
А направило ли ви е впечатление, че повечето им водещи от жените са бременни?
Кои? Тази от Красива за грош роди, и сега е грозно кльощава, и Кандис Олсън отдавна роди и тя!

# 16
Така ли? Аз си ги знам бременни Joy, ама и цяло лято може да се каже, че съм била пред телевизора през куп за грош от миткосване Joy

# 17
Още фенки.. Hug

И аз го гледам още като беше Zone club,тогава имаше още няколко интересни предавания.Иначе и на мен всяка сутрин канала ми е включен..Наистина е много гадно ,че така повтарят повечето неща..Но пък и тази телевизия е много добра и за опресняване на езика.. Flutter А,и Майкъл прави страхотни манджички  Crazy..А това ''На червено'' го даваха по Зоун Клуб,и тогава много го гледах и им се чудих на акъла какви доходи имат  Crazy Crazy Жалко,че тук няма как да се стимулират хората да правят по-голяма равносметка..

# 18
Тук май народа перманентно е на червено от години Joy
Да попитам - ремонтите по кухните, баните и холовете от бюджета на предаването ли се определя или самите семейства си ги заплащат?

# 19
О,и аз това не знамм..Не мога да разбера дали хората решават например да им сложат тоалетна със затопляюа се седалка или Кандис го решава това.Смисъл,не мисля че всичко идва от Кандис ами и от хората..Пък моите приятели казва,че така правят реклами и никой не е длъжен да плаща.  Thinking

# 20
  • София
Тук май народа перманентно е на червено от години Joy
Да попитам - ремонтите по кухните, баните и холовете от бюджета на предаването ли се определя или самите семейства си ги заплащат?
Само в предаванията за баните на няколко пъти чух да говорят за цени, че били предвидили 15 000 долара, пък им излязла 13 800, или 12000, та даже и щастливи.

# 21
За Батастик ли говориш?Ако да,там собствениците си определят бюджета и дизайнерите трябва да измислят нещо в рамките на него.  Peace

# 22
Много обичам предаването в което хората си избират къща. Понякога залагам на определена оферта и накрая чакам с нетърпение да видя дали избора ни е съвпаднал Peace.

# 23
  • София
гледам! Много невероятен канал! с много хубави предавания, жалко че родните ни канали не взимат хубав пример.  Hug

# 24
И аз гледам FLN най ми харесва "Място под слънцето" ама нещо вече маи ми я спряха от цифровата и немога да я гледам и си мислех дали някой може да я намери да я гледаме и online Simple Smile

# 25
  • София
    Всичко ми харесва, но като гледам невъзможните кухни, сърцето ме боли, какви кухни разрушават.Ако дойдат да видят моята,не знам какво ще си помислят.

# 26
забелязвате ли размерите на малките им домове? Rolling Eyes

# 27
  • София
забелязвате ли размерите на малките им домове? Rolling Eyes

То само кухните им, по-големи от целия ми апартамент! Joy

# 28
Марси,не знам за кои домове говориш,може би за тези от Малко място,Голям дизайн?Иначе от другите предавания оставам с впечатлението,че са им доста по-големи от нашите апартаменти.Такива кухни вадят..такива спални и холове..  Crazy Crazy

Аз обаче предлагам да си измислим някакво занимание свързано с ФЛН..Да обсъждаме ли някое предаване,не знам..Ако искате,може да измислим нещо?  Thinking

# 29
  • София
На мен ми се струва, че камерата винаги малко прави пространството по-голямо, отколкото е в действителност. А и до колкото съм гледала това са къщи...  newsm78

# 30
И аз сред феновете на този канал."Място под слънцето " ми е фаворит.Малко късничко го дават ама го гледам всеки ден.За някои от къщите съм без коментар, но има много добри попадения са хубави пари.Сега прочетох че е имало епизод за България, съжалявам че съм го пропуснала.Някой може ли с две приказки да каже за какво ставаше дума   bouquet

# 31
  • Пловдив
И аз се нареждам сред феновете на канала.
Най-обичам да гледам - Бантастично, Невъзможна кухня, Божествен дизахн и Дизайн за него и за нея.

# 32
Ми аз гледах "Място под слънцето" за България даваха две къщи във Велико Търново ама не бяха много хубави поне на мен не ми харесаха и две къщи в някакво село близо до Стара планина там едната беше много хубава и много голяма имаше и басейн и те избраха нея тя беше ново построена имало е още 2 ама аз не го хванах отначало  Simple Smile

# 33
  • София
Ми аз гледах "Място под слънцето" за България даваха две къщи във Велико Търново ама не бяха много хубави поне на мен не ми харесаха и две къщи в някакво село близо до Стара планина там едната беше много хубава и много голяма имаше и басейн и те избраха нея тя беше ново построена имало е още 2 ама аз не го хванах отначало  Simple Smile
То тези, дето са си купили,вече са ги продали!Серията беше от 2005-та година май!

# 34
А има ли изобщо някое предаване,което да е ново?2009-2010 някъде? Thinking

# 35
Наскоро открих, че имаме този канал. Много ми хареса. Допадна ми едно кулинарно шоу, но нямам идея как се казва. Вкусове от света или нещо подобно. Точно тогава беше за Мексико и ме налегнаха едни спомени.
Много ми харесват и другите предавания.
Малко ми прилича на канала TLC, но си има разликите.

# 36
  • Разпиляна във въображението
Винаги когато мога го гледам. Харесвам кулинарните предавания.

# 37
Скоро нищо ново не съм засичала по канала Thinking

# 38
  • на дъното
Има ли го някъде онлайн да може да се гледа, че го нямаме на нашата кабелна Sad

# 39
 Simple Smile и аз лягам и ставам  с този канал, винаги когато съм си вкъщи го гледам. Най-често заспивам на него. Уникални предавания. Аз имам сантимент към Америка и някой от предаванията, повечето правени там ме връщат към тази страна с удоволствие. Този канал ми действа доста позитивно, затова го гледам винаги, когато имам възможност. Преди беше Fiesta TV така, но от как се преместихме на друга кабелна гледам него. Има много оригинални идейки:)

# 40
  • жителство на место
това е и моят фаворит сред каналите, нон стоп върви Simple Smile
мисля, че и Кандис има определен бюджет, няколко пъти го е споменавала, а между другото тя беше бременна 2 пъти Joy, наистина доста повтарят, вече ги знам наизуст серийките, но пак си гледкам. Към  всички, които изброихте да допълня, че харесвам "Отмени ме", има доста свжарски и лесни за изпълнение идеи, а най- не харесвам "дизайн за нея и него"- понякога след ремонта къщите са по- гадни от преди.
"Съботната кухня" имаха една рубрика преди за красиво подреждане на маса, беше май окло Коледа, надявам се да я пуснат и сега, много я харесвам
Ще ви следя момичета, супер тема Heart Eyes

# 41
  • София
Не моа да се сетя дали по този канал беше предаването с правене на разни дизайнерски торти. 3 отбора се състезават за дизайн на торта за истинско събитие...
Страшни неща правят тези сладкари.

Обичам и предаването, в което готвач обикаля по целия свят и показва най - добрите и характерни храни.

И много ми е любимо предаването, в което показват къщи на невероятни места и с невероятен дизайн...

# 42
Ох, тези къщи са ми слабост Hug да ти кажа. Направо понякога благородно завиждам на хората, че могат да си позволят такима големи домове с такива прекрасни дворове. Или пък къщи по морските курорти. И често са млади семейства с малки деца. Понякога си мисля, че ние, младите, тук не можем и 1/2 от това да си позволим така спокойно като тях. Винаги обръщам внимание и на инфраструктурата около дома, общите площи как са подържани....Мечта.

# 43
  • София
Така е. То като цяло почти никъде хората не могат да и позволят такива домове.
Трябват и доста финансови ресурси за това.
Аз си взимам идейки за у нас. Особено от предаванията за ремонти - има доста свежи идеи, които тук надали някой дизайнер е ги предложи. Не съм виждала от домовете на родните знаменитости нещо особено интересно.

# 44
Много са ми интересни предаванията за жилищата с малко пространство. Как само успяват да съчетаят кажи-речи всичко необходимо - и дневна, и кухня, и работен кабинет, че и спалня. И то горе долу в квадратура като гарсониерата на моите свекита. Навремето като им влязох в дома, направо нямаше къде да се разминеш от тия тежки дивани, че и с фотоьойли, едни масивни секции...Свят ми са завиваше там като влезех. Ама тогава не е имало такива дизайнери в БГ-то Joy

# 45
  • София
О да! Това винаги ме е изумявало!

Ей заради такива предавания и каналите тип Дискавъри и подобни хич не ги жаля парите за кабелна!

# 46
В едно кулинарно предаване по FLN преди време правиха мариновани агнешки котлети на барбекю. Аз не съм готвачка, но тези така апетитно изглеждаха, че чак се облизах. Мъжа ми купи котлети и ги направих и аз, тъй като рецептата е лесна, просто изисква време за мариноването, но е супер. А Джада и Рейчъл като почнат да обясняват какво ядат и какъв вкус има............лелеееееей, направо ми иде да скоча в телевизора. Ама и те такива звуци на задоволство издават докато ядат, че то хич да не си гладен, ще ти се дояде Joy

# 47
  • София
Много са ми интересни предаванията за жилищата с малко пространство. Как само успяват да съчетаят кажи-речи всичко необходимо - и дневна, и кухня, и работен кабинет, че и спалня. И то горе долу в квадратура като гарсониерата на моите свекита. Навремето като им влязох в дома, направо нямаше къде да се разминеш от тия тежки дивани, че и с фотоьойли, едни масивни секции...Свят ми са завиваше там като влезех. Ама тогава не е имало такива дизайнери в БГ-то Joy

Joy,то и сега ги няма в БГ  Peace!

# 48
  • София
Тайна, така е... но все пак има доста книжки и подобни предавания, които показват интересни неща.
Освен това ако имаш достатъчно пари за дизайнер, когато обзавеждаш апартамента си, може да се получат доста интересни неща.
Друг е въпроса с интересните архитектурни решения, които показват по тези предавания.
Аз такива определено не съм срещала в БГ. А талантливи хора и тук не липсват...

Изобщо не ми говорете за кулинарните предавания! Ако тортите са толкова вкусни, колкото и красиви ей сега тук ще се размажа...

И по фиеста тв има много хубави рецепти, които никога не биха ми хрумнали. Също така има и предавания, които разказват повече подробности за съставките, вкусовете, химичните процеси и т.н. (такова има и по едното дискавъри, но скоро не съм го срещала)   

# 49
А предаването за сватбите някой гледа ли го?

# 50
  • София
А предаването за сватбите някой гледа ли го?
Всичко гледам, но кулинарните най ми харесват. Джада и Рейчъл ме дразнят, но  другите ми харесват !Любимец ми е ... ох, изхвръкна ми името от главата...Антъни Бордейн, много ме кефи!Мога да го гледам непрекъснато, колкото и да повтарят!

# 51
Той е симпатяга Peace, точно по негова рецепта правих агнешките котлети.

# 52
  • София
Сватбените са ми нещо много лигави...
Не са ми мания, но им хвърлям по едно око.

# 53
  • Разпиляна във въображението
Харесва ми предаването с осигуряването на кетъринга на сватбите. Обаче нямаме от известно време превод. Не съм много добра с английския и си признавам, че ми е трудно. Искам да разбирам всичко, особено когато става въпрос за готвене.

# 54
  • София
   Аз им се чудя, какви пари хвърлят, само за храната на сватбите, понякога има по десетина ястия, особено азиатските, индийските! Съобразяват се с алергичните гости, искат хората да хапнат хубаво и да са доволни. И готвачите се съобразяват с младоженците,снимките, ритуалите, а не като тук, сервират студената храна и не им дреме кой какво прави.И  ако може да се мине най-евтино с храната, няма значение дали гостите са я харесали.

# 55
  • София
Вече и тук се съобразяват с гостите по сватбите (може би в по-добрите ресторанти)
Пълната скръб е на разни други събития от сорта на фирмени партита с по 150 човека. Особено ако ресторанта е евтин. Или храната е хубава и е малко (като за един зъб) или пък е много, но не става за нищо и е студена. А и това май зависи от хората, които организират събитието. Имам познати, на които изобщо не им пука какво ще ядат гостите на сватбата и наистина изобщо даже не си помръднаха пръста за избор на храна...  #Crazy

# 56
  • София
това ми е любимият канал! Flutter гледам почти всичко с голям интерес, готварските, мдните, дизайнерските предавания...
абе, всичко!

# 57
В събота вечерта гледах предаването за ремонт на дома. Хванах едно семейство, азиатци мисля, че бяха, с ремонт на хола. Страшен ремонт им бяха направили, с местенце като сепаре, бар, кът за телевизия. Мнооого ми хареса. И след тях дадоха ремонт на друго семейство, които си купило къща с голям хол, който е хем студен, хем непрактичен и неуютен. И наистина на мен ми изглеждаше дори и разхвърляно, но като се има предвид, че те са с две малки деца...Както и да е. Направиха им супер промяна, огромното помещение беше разделено на зони, и мъжа и жената си имаха работно място. Абе...с дена дума, стана супер уютно и свежо. Благородно завиждам на хората, че могат да си позволят подобни промени и ремонти. Водещата няколко пъти подчерта, че въпросният хол е по-голям от размера на апартамента, в който са живели досега.

# 58
  • Berlin
Аз много харесвам Divine Design/Божествен дизайн и Bathtastic/Бантастично. Simple Smile Кандис е страхотна, много идейна и креативна. Много харесвам как променя изцяло помещението, как смесва цветове и материи, изобщо за мен е мечта. Simple Smile А по баните за увличам, защото много искам бъдещата ми баня да е хубава и непреходна във времето. В смисъл след 5-10 години още да си я харесвам, а не например сега като видя баня в бели плочки и да се изприщвам. Ако се сещате за какви бели плочки говоря.
От кулинарните харесвам предаването на Майкъл Киарело, ако така се казваше. Гледала съм го само 1-2 пъти, но нещата, които прави ми се струват много достъпни, лесни и вкусни.
Наистина от известно време няма субтитри, аз си мислех, че е нещо от настройките на нашия ТВ, ама явно е генерално.

# 59
Здравейте, моят любим канал, моята голяма драма - вече не сме на булсат и сега го нямаме. Опитвам се да намеря начин да го гледам през нета, но нещо не мога да го намеря. Някой да има предложение.
ПС - аз съм пристрастена към Кандис

# 60
  • София
при мен си има субтитри, не са се губили newsm78

и аз съм много тъжна, защото скоро се махаме от булсата и ще сме на къбелна, съответно любимият канал няма да го имаме. Sad

присъединявам се към питането за някаква идея за гледане в нета. Thinking

# 61
  • Berlin
Ми ние сме си на Мегалан и имаме FLN, предните ни доставчици също го излъчваха - Kейбълтел.

# 62
  • София
хм, аз съм с квартален доставчик, едва ли има ограничение от него. по-скоро си мисля, че аз не мога да намеря къде ги има предаванията.
намирам сайта, но в него ги няма.
абс, ти къде си гледала?

# 63
  • Berlin
Не разбирам въпроса. Simple Smile
Не знам за онлайн излъчване, аз го гледам по ТВ. Simple Smile) Идеята ми беше, че може би го имат кабелните доставчици този канал, може би в разширените пакети. Питайте ги, когато си избирате програмите.

# 64
# 65
  • София
ами, ок, аз мегалан ги знам като интернет доставчик, а пък кейбъл тел им гледах сайта и поне аз видях само интернет newsm78

сани 10, кокво си искала да напишеш в поста си?

# 66
малко извън темата, но с кейбълтел не се захващай, ако имаш друг избор Peace

# 67
  • София
мерси. Peace
незнам към кого да се включим, не че има голям избор, де... Rolling Eyes

# 68
FLN го гледам,много готин канал,само че на последък взех да се дразня,защощо запоянаха постоянно да повтарят предаванията. #Cussing out Ако имаха сайт щях да ги направя миш-маш.

# 69
Тя затова и темата позамря, защото то какво да обсъждаш, като все едно и също се върти? Особенно това предаване с подмладяването...тия вече направо взех да ги сънувам ooooh!

# 70
Особенно това предаване с подмладяването...тия вече направо взех да ги сънувам ooooh!
Joy и как няма!
Това предаване Стил ми стори че ще е интересно,ама на как да разбера като всеки път само 1 и 2 епизод дават.
А Необикновенната Америка мисля беше тая къща с гъската я смляха.

# 71
А, подсети ме за предаването за най-странните къщи. Понякога се чудя как наистина човек живее в такова нещо. Тъй като за мен е нещо, но като ги гледам за тях си е дом и то любим. Наскоро гледах един, който си е купил бивша водна кула, висока и кръгла. Такива приспособления беше измислил, а и масата му се спускаше със скрипец от тавана  Laughing И стъпала, да ти зайде акъла направо  ooooh!

# 72
Да спомням си го това с масата.Най ми харесваше Малък дом стилно обзавеждане,преди го даваха по обяд сега не мога да го засека.И място под слънцето не е лошо предаване,веднъж даваха къщи в България  Simple Smile

# 73
  • София
Да си призная нещо ми пренастроиха телевизора и напоследък не съм го гледала този канал...
Трябва да видя на кой номер програма е. Подсетихте ме Simple Smile

# 74
Ако си на булсат трябва да се плати допълнителен пакет, за да го гледаш. На 53 канал е ако си със същите оператори.

# 75
  • София
А не, не съм. На близу съм и я имам, но нещо разбутахме тв-то и съм я бутнала назад.

Всъщност напоследък гледам "Мръсната работа" по Дискавъри и май само това гледам изобщо по ТВ. Много му се кефя на водещия.

# 76
tzarina и на най-евтината тарифа го има,само че не е показано в брошурките.

# 77
Аз все не мога да се оправя с тия тарифи. Ако не платя пакета HBO премиум - нямаме нито HBO, нито FLN и някои други канали.

# 78
Като бяхме на булсат го гледахме редовно, сега във Варна я няма в пакета тази телевизия Sad

# 79
  • Fort Worth, TX
Аз го гледам най-редовно.Готин канал.Много ме кефи предаването за най-странните къщи.Уникални къщи могат да се видят от различни краища на земята.

# 80
  • София
Здравейте, човек търси нещо друго, а намира... сродни души   bouquet

И аз съм фенка още от времето на Зоун клъб. Но не на всички предавания. Какво да правя, като не ми харесват модерните бани... Ако видят нашата, която е на 3 години, сигурно ще я окачествят като отживелица от 80 или 90-те, но аз си обичам светли и цветни бани и туйто. И нищо чудно, след като през 80-те в БГ все още царуваха белите фаянсови плочки и мозайка в банята.

Какво ще кажете за факта, че в чужбина се намират едва ли не по-евтини къщи, отколкото панелките в София?
Май в Бодрум имаше някакви апартаменти около 30 000 паунда, и то в комплекс с басейн. Дори и в Тенеси имаше подобни цени. То вярно, че Тенеси е див прованс, но все пак е в Щатите.

Също харесвам Майкъл Киарело, особено ме изкефи една серия за неочаквани гости - нахрани ги със изостанал хляб в различни варианти - крутони, някакви канапета и зрял боб, май месо изобщо липсваше. Така им се пада Laughing

"На червено" също ми е интересно - как на някои хора не им стига акъл да си планират разходите. И как ги мързи например да си сготвят вкъщи или да не ползват кола.

Последна редакция: вт, 01 мар 2011, 19:48 от Cuckoo

# 81
"На червено" също ми е интересно - как на някои хора не им стига акъл да си планират разходите. И как ги мързи например да си сготвят вкъщи или да не ползват кола.
И на мен ми е много интересно  Grinning

# 82
  • Варна
Здравейте, човек търси нещо друго, а намира... сродни души   bouquet
И аз така.

Ако успея да се включа между детските канали само този канал гледам.

# 83
  • Berlin
Това "На червено" само един път го хванах и някакси не можах да проумея как не могат сами да се справят, че и специална помощ им трябва. То на човек като му опре ножа до врата, все трябва да помисли малко и да види откъде може да спести малко...
Аз май гледам канала само по едно определено време вечер, когато хващам Divine design, bathtastic.... Simple Smile Тук там събота и неделя разнообразявам с някои кулинарни предавания. Simple Smile Мисля, че и Малък дом стилно обзавеждане пак го дават по някое време вечер. Интересно ми е и I do let's eat, понеже ми предстоеше сватба (мина в събота Simple Smile ).

# 84
abs Честито! Simple Smile

# 85
Пристрастена съм към този канал!МОга с часове да гледам на принципа- я кое ще е следващото....
Често си го пуснам за вдъхновение преди голямо чистене.

# 86
Сега е излязъл един нов Utilisima  Wink там също дават доста интересни неща  Simple Smile

# 87
  • Вече в моята си приказка...
Да, гледам, че отдавна не се пише в темата, ама нищо!

Сега е излязъл един нов Utilisima  Wink там също дават доста интересни неща  Simple Smile

Ютилисима ми е любим канал. Много ми допадат Колко лесно и Домашна работилница, както и Работилница за начинаещи...

А каналът, който сте обсъждали също гледам. Предимно епизодите на /докато ги даваха в удобно за мен време, де!/ "Най-странните домове в света" и още няколко за интериорен дизайн, както и "Подмладяване с 10 години" /може и да бъркам заглавието/...

# 88
Здравейте мага ли да се присъединя . харесвам мнага този канал - любимите ми предавания са " Място под слънцето "" красива за грош "  "Ловци на къщи " и кулинарните им предавания

# 89
Онзи ден гледах ,,Място под слънцето,, за двойка възрастни англичани, мисля, че бяха. Избираха си жилище във френски курорт. Гледаха две-три къщи, няколко апартамента...Много красиви неща показват #Crazy Та ние с малкия двамата го гледахме и коментирахме кое ни харесва, ако напр. тази къща е наша, какво бихме и променили....Накрая си избраха един апартамент, след няколко месеца сделката им беше финализирана. Шастлива двойка бяха, излъчваха спокойствие и се разбираха с малко думи по между си.
А ние тука като се заробим с някой ипотечен заем за по 15-20 години, само си мислим, да доживеем деня до последната вноска.

# 90
  • Mediterraneo
Харесвам канала, но напоследък плащам само по- нисък пакет на Булсат и го нямаме. Засичам обаче някакви промоцийки през уикендите, пускат на аванта някои канали и тогава го гледам.

Любими са ми Бантастик, това за маломерните жилища, Място под слънцето, Най- странните домове и др. Общо взето, малко слаби предавания, повечето ги гледам с интерес

# 91
  • Пловдив
редовно гледам,много интересни неща, скоро открих и утилисима канала,незнаех за него

# 92
FLN се тачи у дома и от мен. Детето набляга на кулинарните, редувайки с Фиеста. Ние наблягаме предимно на имотните предавания Simple Smile Забавни са с тях си почивам определено.

Ютилисимата ми е много по-повърхностна и фалшива като изпълнение. Не ми допада, само няколко оригинални момента съм засякла досега. Определено копират други такива формати.

# 93
  • Пловдив
Много се зарадвах на темата, защото това ми е един от най-любимите канали. Гледам почти всичките им предавания с голям интерес. Simple Smile

Най-много ми харесва - "Най-странните домове", за малките жилища, Divane Disign и т.н. и т .н.

Утилисима се опитах да го гледам- не ми допадна.

# 94
  • София
На Утилисима не ми допадат дублажите. Жените, които говорят го правят някак префърцунено и лигаво - театралничат, а би трябвало до звучи естествено.

# 95
  • София
На Утилисима не ми допадат дублажите. Жените, които говорят го правят някак префърцунено и лигаво - театралничат, а би трябвало до звучи естествено.

И аз така мисля. Не е ли по-евтино със субтитри? Но може и в оригинал да се лигавят така. И диалозите са едни изкуствени - само се питат как са и, разбира се, всички са прекрасно по всяко време.
Изобщо този канал ми е много сладникав и бозав - точно като за домакини. И аз съм такава по стечение на обстоятелствата, но не и по душа. Всъщност ми харесват българските предавания в него, Гого ми е много полезен за идеи на прически.

ФЛН взеха да се повтарят, а пък това с голфа ме утрепа отвсякъде. Къде ми е Майкъл Киарелооо  Sad

# 96
  • София
Със субтитри не може да се гледа докато се върши нещо из къщи, за съжаление.

# 97
  • Berlin
Cuckoo, Майкъл Киарело го дават и по Фиеста ТВ, ама много старо предаване.

# 98
Аз миналата седмица гледах ,,Място под слънцето,, за България.
И въобще не бях очарована. Имотите въобще не се презентираха добре от агентите.
А онзи ден чак се ядосах на едно семейство, че не си купи къщата с басейна Joy

# 99
  • София
Cuckoo, Майкъл Киарело го дават и по Фиеста ТВ, ама много старо предаване.

Благодаря за инфото, но Булсатком май нямат Фиеста, поне в нашия пакет - от 14,80 лв. Или бъркам?

Аз миналата седмица гледах ,,Място под слънцето,, за България.
И въобще не бях очарована. Имотите въобще не се презентираха добре от агентите.
А онзи ден чак се ядосах на едно семейство, че не си купи къщата с басейна Joy

Интересни по принцип, но май са доста стари. Когато започнат надписите, пише че валутните курсове са към едикога си... обикновено или от 2003, или от 2006 г.
Имаше и една класация за най-добри места за покупка на имот и България беше на 6-то място, но говореха, че предстои приемането ни в ЕС.

Последна редакция: пн, 04 юли 2011, 15:16 от Cuckoo

# 100
Тивито нон стоп е на тозу канал у нас. Peace Невероятен! Обожавам "Място под слънцето" и "Ловци на къщи по света". Винаги залагам на някоя къща и се забавлявам с претенциите на превзетите британци -"няма да я купим , че няма биде", "три стаи са ни малко"," не е достатъчно гръцка, испанска или не знам си каква си","ааааа, защо по дяволите няма голф игрище..."
"Базар"също ми харесва, предаването за Дубай направо ми скри топката! "Най-странните къщи по света" също е уникално. Спомням си за онези къщи под пясъка в австралийската пустиня - сториха ми се ужасни!
Кулинарните не са ми слабост Embarassed, но пък Divane Disign ми е едно от любимите!

# 101
Имали сме този канал, ама понеже е на 176-ти канал на телевизора и рядко стигаме до там и един ден я открих...ООууу иеее  Laughing. Само това гледам. И мъжа ми зарибих. Всички харесваме едни и същи предавания, с кеф изгледах за България и доста се посмяхме. Забавно,приятно,даже ме кара да се замечтая да си купим една виличка на френската ривиера например... Whistling Whistling
И останах втрещена от покупката на 54 кв. апартамент в Токио за 450 хил. долара. За тези пари ще си купя къща на Пунта Кана и ще си изживея старините в рая.  Laughing Laughing Laughing

Последна редакция: ср, 06 юли 2011, 10:21 от Вещи в занаята

# 102
  • София
Имали сме този канал, ама понеже е на 176-ти канал на телевизора и рядко стигаме до там и един ден я открих...ООууу иеее  Laughing. Само това гледам. И мъжа ми зарибих. Всички харесваме едни и същи предавания, с кеф изгледах за България и доста се посмяхме. Забавно,приятно,даже ме кара да се замечтая да си купим една виличка на френската ривиера например... Whistling Whistling
И останах втрещена от покупката на 54 кв. апартамент в Токио за 450 хил. долара. За тези пари ще си купя къща на Пунта Кана и ще си изживея старините в рая.  Laughing Laughing Laughing

Това са цени за японци, не за европейци, особено източни Sad  Японците имат такъв стандарт, че навсякъде другаде по света им е евтино.
За да купиш на такава цена в Токио, се предполага, че си имаш основателна причина.

# 103
О,да.Токио е най-скъпия град в света от към имоти, това вече го разбрах    Shocked.Интересното беше, че купувача не беше японец, но си имаше японка за приятелка и явно там се установява за постоянно. 450 хил. долара е безбожно много за 54 кв. ooooh!

# 104
  • София
Аз също така подозирам, че 54 кв метра са доста голямо жилище за тях. Те живеят по съвсем друг стандарт що се отнася до квадратура.

# 105
Аз също така подозирам, че 54 кв метра са доста голямо жилище за тях. Те живеят по съвсем друг стандарт що се отнася до квадратура.

Вярно е. Peace В Япония жилищата са като кутийки и апартамент от 54 квадрата се води "голям".

# 106

Ooo,да  Mr. Green. Сещам се как възкликваха на "голямата" спалня,"големия" гардероб и всичко друго "голямо"  Mr. Green, за сметка на това пък май си имаха кенеф-робот.  Laughing
Моята зълва е живяла няколко години в Япония и от нейните разкази съм запозната с обстановката, но май не ми е споменавала за цените, защото е живяла под наем там, но по FNL-то като видях и свят ми се зави.  Crazy Crazy Crazy

# 107
  • София
О, японските тоалетни са ми любими - по сведения на очевидци пият, свирят, подмивати какво ли още не. Една позната си беше донесла от Япония най - простия модел тоалетна чиния - подгрява и подмива. Интересно ми е в предаването "Бантастик" - това за баните май така се казваше - дали са показвали дизайн на японска баня. Сигурно би било интересно.

# 108
Хи-хи-хи...тия тоалетни сигурно и други работи правят  Laughing. Бантастик само веднъж съм го гледала...дано пак да го хвана. Praynig

# 109
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
От снощи Булсатком "метнаха" този канал някъде другаде  Cry , а на Близуу никъде не го намерих. Ужас !!! Сега какво да гледам? Това беше най-читавия канал.

# 110
Близу го дават, сега дори го гледам.На обикновен пакет сме.

# 111
От снощи Булсатком "метнаха" този канал някъде другаде  Cry , а на Близуу никъде не го намерих. Ужас !!! Сега какво да гледам? Това беше най-читавия канал.
Аз затова ли се чудя какво става и що ми го няма канала Twisted Evil?

# 112
Мая06 - кажи ми на каква честота на Близуу го хващаш, защото аз от сутринта 5 пъти опреснявам каналите и никъде го няма -  само на обикновен кабеларски пакет съм.

# 113
  • София
Мая06 - кажи ми на каква честота на Близуу го хващаш, защото аз от сутринта 5 пъти опреснявам каналите и никъде го няма -  само на обикновен кабеларски пакет съм.
  Няма го на кабелната.

# 114
Да на кабелната го няма, на цифровата го гледам.Сега се сетих това  Blush

# 115
  • Пловдив
Ееее, няма ли да го има вече на Булсата, знае ли някой? Crossing Arms

# 116
  • Sofia
и ние я нямаме от 3-4 дни,харесвах я...сега гледам ТЛС

# 117
Булсатком променят начина си на излъчване (вида на сигнала) на някои от програмите - естествено на най-интересните от Премиум пакета. Правят го по етапно като поредната "жертва" е FLN. Видях че преди това още 3 други канала са "изчезнали". Пак по етапно за да могат да се гледат тези канали, които ще преминат на друг формат на излъчване, трябва всеки абонат да смени ползвания от него в момента декодер тип DL SD (маниаците му викат галено Делтичка) със декодер тип ZHD (С галеното име Захаринка). Този последния в момента го ползват само онези, които по принцип са абонати на HD-каналите. Ако не знаете какво е декодер - това е онази сребристо-сивкава кутия, която държите под или над телевизора, в която е намушкана чип-картата и показва или колко е часът, или на кой канал сте. Не ми дадоха да си заменя устройството, защото титуляр по договора е мъжът ми и е необходимо той да подпише приемателно-предавателния протокол за смяната. По тази причина по-рано от събота няма да мога да го направя. Ако някоя от Вас има HD-каналите на Булсатком трябва да сканира за транспондер 12606, на който в моментна е качена програмата. Ако Ви е много сложно - изчакайте ме да мина процедурата в събота и ще пиша как е станало.

# 118
Тоест, трябва да си сменяме сивите кутийки /за булсата/?

# 119
Да. Иначе скоро няма да можеш да гледаш и Дискавъри, и Нешънъл Джиографик и т.н. Смяната е безплатна за основния приемник и 58 лв. за допълнителния приемник за абонати, които поне 3 месеца са плащали НВО или Синемакс. За абонати неплащали НВО или Синемакс цените са 10 лв. за основен приемник и 68 лв за допълнителния. Човек може да си смени само основния, като на втория телевизор просто няма да може да гледа тези програми. Смяната на допълнителния приемник може да стане и на по-късен етап. Лично аз смятам в момента да направя така. Като се надявам по Нова година да имат някакви промоции и цената за втория приемник да падне.

# 120
Кутийката трябва да се занесе заедно със захранващия си кабел и с картата.

# 121
Сега видях, че Булсатком лекинко са си коригирали позициите и уж само три канала ще са на новото излъчване. Явно мъжете са изревали много преди нас - в първоначалния списък беше и Евроспорт2.

# 122
Ние тук сме с 1 основен+1 допълнителен приемник, но в къщата сме с 1 основен+3 допълнителни ooooh!
Ние може би Нова година една ли ще чакаме, защото от 01 ноември трябва да сме в новото жилище и щем не щем ще трябва да ги сменим Crossing Arms

# 123
Пак повтарям, че към момента от първоначално около 15 програми сега са намалени само на 3 програми преминаващи на друг формат на излъчване. Това са MGM, MTV и FLN. Помисли си дали си струва всичките ти приемници да са HD формат само заради тези програми!

# 124
На мен ми е мъка само заради FLN.
Другите не ме интересуват.

# 125
И аз така!

# 126
Боже, след двучасова борба с интернет, приемник, телевизор, дистанционно и благодарение на вродения ми технически усет се добрах до FLN и останалите шатнати от Булсаткома програми! Ура, ура, ура!
Впрочем, като ходите до офиса на Булсаткома да си вземете и дистанционното, че и него сменят. Имайте предвид, че всичко си работи и със старото дистанционно.
Освен това, все още софтуерът не им позволява заветната програма да се появи автоматично. Трябва сами да си добавите нов транспондер и ако не сте на ти технически, помолете любимия или някой по-оправен тийнейджър да ви помогне.
Давам линк, с който аз успях да се справя сам-самичка! Успех! Ако Ви трябва помощ - насреща съм.

http://forum.bulsat.com/search.php?keywords=12606&terms=all& … hor=&fid[]=7&sc=1&sf=msgonly&sk=t&sd=d&sr=posts&st=0&ch=300&t=0&submit=%D0%A2%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%B5

# 127
Здравейте много е хубава тази телевизия FLN , но от 1 месец не мога да я хващам.А иначе има само интересни предавания ,всичко гледам .Най-любимо ми е  "Божествен Дизаин"," Ловци на къщи по света",.АУ зма защо я няма бе ,аз сега какво ще гледам ,Бати и тъпата раБОТА.

# 128
Ама какви са тия нови моди ние да си нагласяме каналите бе, Как не ги е срам за каво даваме пари .Да ДОЙДАТ ДА СИ СВЙРШАТ РАБОТАТА ОТ БУЛСАТА ,ЧЕ ИНАЧЕ ГИ СМЕНЯМ НЯМА КАКВО ДА СЕ РАЗПРАВЯМЕ ПОВЕЧЕ.

# 129
Момичета и момчета еи сега говорих с оператор на Булсаткоми на ( *4800) и ми казаха, че тази и синемакса са вече с качество еичди и трябва да си подмениме остройството за да ги ловиме.Тази услуга ще струва 18 лв,само тези който имат платено за 3 месеца тълен пакет май че ще е бесплатно .Така, че трябва да си провериме нещата в център на Булсатком.

# 130
  • София
колко правописни грешки за 3 израчания...
В темите не е прието да се пускат постове от един потребител един след друг. Има си опция "редакция"

# 131
Каквото и да е, ние все още не сме се заели с тази задача. В края на октомври ни свършват предплатените месеци и в понеделник/вторник ще отидем на място да платим и да видим как ще я бъде с тези нови устройства.

# 132
  • София
И аз вчера установих, че трябва да си купуваме нови устройства.....Въобще не ми е приятно, ние сме с три телевизора, обаче това е един от малкото канали които гледам и много ми липсва...Някой знае ли дали сами ще си ги сменяме ( преместваме картите и кабелите) или трябва техник да идва?

# 133
  • Mediterraneo
Айде сега и устройства да сменяме. Че аз сменях преди 2-3 месеца... Тези съвсем полудяха вече.

# 134
  • София
Всяка фирма си има различна политика май. Ние сме към Близу и HD приемника ни го дадоха в някаква промоция още преди година и повече. Промоциите се менят постоянно, но предполагам, че пак ще дойде такава.

# 135
Някои от Вас са ми много странни!
Какво точно от това, което много подробно съм написала не разбрахте?
На сайта на Булсатком много ясно е написано, че абонати плащали поне три месеца НВО или Синемакс получават подмяна на основния приемник безплатно. Ако вече имате поне един HD  приемник, просто трябва да направите необходимите настройки. Дала съм Ви линк. След изпълнение на това упражнение списъците с програми стават два. Не можете да ги виждате едновременно. Превключването от основния списък към списъка с FLN става с натискането на бутончето FAV на дистанционното. Аз се справих съвсем сама с демонтирането на стария, с монтирането на новия приемник и с всички настройки. Като чета на колко годинки са дечицата Ви на повечето от Вас мога да съм майка, а на децата - баба. Не проумявам защо тази задачка толкова Ви затруднява?
А иначе - аз най-много харесвам "Ловци на къщи" и "Място под слънцето". Заради тях и се постарах да направя всичко възможно да имам FLN.

# 136
  • I want it all and I want it now.
 HugБлагодаря и аз ще отида да си сменя декодера.   bouquet

# 137
Някои от Вас са ми много странни!
Какво точно от това, което много подробно съм написала не разбрахте?
На сайта на Булсатком много ясно е написано, че абонати плащали поне три месеца НВО или Синемакс получават подмяна на основния приемник безплатно. Ако вече имате поне един HD  приемник, просто трябва да направите необходимите настройки. Дала съм Ви линк. След изпълнение на това упражнение списъците с програми стават два. Не можете да ги виждате едновременно. Превключването от основния списък към списъка с FLN става с натискането на бутончето FAV на дистанционното. Аз се справих съвсем сама с демонтирането на стария, с монтирането на новия приемник и с всички настройки. Като чета на колко годинки са дечицата Ви на повечето от Вас мога да съм майка, а на децата - баба. Не проумявам защо тази задачка толкова Ви затруднява?
А иначе - аз най-много харесвам "Ловци на къщи" и "Място под слънцето". Заради тях и се постарах да направя всичко възможно да имам FLN.

Да ти кажа... следвах всички инструкции. Приемника ни е нов,дистанционното също... Справих се със всички настройки. ОБаче!!! списък така и не ми излезе. Да не говорим,че нямам бутон FAV  на дистанционното... Thinking Някаква идея?????????

# 138
Смених декодера ,но не ми дадоха ново дистанционно.
  Излиза списък с всички програми от копчето на  меню или следващото беше. Не съм си в къщи в момента и не съм сигурна ,но е едно от двете.  . Моето е такова.

# 139
  • Пловдив
Аз имам съвсем различен въпрос. Тези от вас, които са сменили декодерите със HD(high definition) телевизори ли са? Защото аз НЕ съм и ако си взема тоя декодер дали ще мога да вадя от него сигнал за обикновен тв? Щото звънях в булсатком, ама имам чувството, че не ме разбраха какво питам.

# 140
Смених декодера ,но не ми дадоха ново дистанционно.
  Излиза списък с всички програми от копчето на  меню или следващото беше. Не съм си в къщи в момента и не съм сигурна ,но е едно от двете.  . Моето е такова.

но ни го дадоха с новият приемник.. Предишното беше сиво newsm78

Та какво????? какво правя с това дистанционно ???

# 141
Не съм те прочела правилно. Помислих,че не ти излиза списъка с програмите.  Peace
Грешката е моя.

Янтра   Имаш предвид ,че не си с плазмен телевизор ли?
Ако е така, спокойно можеш да си смениш приемника.Новият приемник  ти го  дават с кабел за плазмен телевизор. Просто трябва да си купиш кабел с тип букса за твоя телевизор.
А този  техният кабел си го запазваш за всеки случай.  Peace

# 142
  • Пловдив
Сигурни ли сте? Тоест някоя от вас с новия приемник моля да пробва на обикновен кинескопен телевизор.
Баси, няма да си купя плазма пък Close ! А си харесвам каналите на булсата.

# 143
Сигурни ли сте? Тоест някоя от вас с новия приемник моля да пробва на обикновен кинескопен телевизор.
Да сигурна съм. При майка ми е обикновен телевизора. Смених и приемника с новият в събота.
Купувахме , допълнително кабел/ скарт букса/ за да го свържем към приемника.
Нека все пак ,някой да види какъв точно кабел ще ти трябва за да си сигурна ,че ще стане за твоя телевизор.

# 144
  • Пловдив
Кабела е лесен Simple Smile Мерси за инфото.

# 145
става със стария кабел, но ти дават и HD...

profesorkata_1, може ли пак да дадеш линка, защото като го отворя ми вади резултати от търсене във форума на булсат за "12606".

# 146