Помогнете:буди се по няколко пъти нощем, а вече сме на годинка!!!

  • 3 018
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 978
моето дете се буди защото е гладно
някой от вас пробвал ли е дали ако се нахрани детето не спи спокойно?

Аз да...бута ми шишето..не иска да яде!!

Виж ако е сок не отказва..е да..ама това се повтаря по 3-4 пъти на нощ... а аз не искам да я тъпча със сок. Confused

# 16
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ами може да е жадно... знам ли
ДАни докато беше по-топло освен че се хранеше на 4ч пиеше и вода

# 17
  • Мнения: 2 978
ами може да е жадно... знам ли
ДАни докато беше по-топло освен че се хранеше на 4ч пиеше и вода

Не мисля, че е жадна, щото пък да се засища само със сок..а вода да не иска.. newsm78

Да не говорим, че колкото сок и сипя толкова ще изпие...!!! ooooh!

А има и един момент, в който и сока отказва Close

# 18
  • Мнения: 399
И ние не спим (аз и детето). Плаче или хлипа на сън, докато не го събудя, не спира. Нося го, святкаме лампите, пускаме водичката, мокрим ръчичките, докато се разсъни. После заспива, но аз не мога. Понякога минава и само с подаването на биберона, но рядко. Вече съм на ръба. Първо беше нощно кърмене, после колики, вече са зъби, а незнам нататък какво следва #Crazy.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 903
моето дете се буди защото е гладно
някой от вас пробвал ли е дали ако се нахрани детето не спи спокойно?

Не съм пробвала да я храня през ноща, а и тя отдавна се отказа от нощното ядене.  Просто и давам по стабилна вечеря около 19 ч. например някаква манджа по-гъстичка - картофена, с мръвка, грах или нещо друго като за голям човек , но по-малка порция. При нас проблем са зъбките.
Снощи разреши да и погледна в устата. Долните венци са доста надути, а отгоре почти са пробили последните кътници.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 178
моето дете се буди защото е гладно
някой от вас пробвал ли е дали ако се нахрани детето не спи спокойно?

Отдавна не ядем нощем - в един момент тя сама започна да ми бута шишето с мляко и искаше вода. Иначе и аз съм си го мислила, та затова й предлагах мляко при ранносутрешните събуждания. Сега дори като стане сутрин, не е много гладна - буди се около 7 ч, а яде закуската между 8 и 9ч.
Това за зъбите е ясно - когато никнат, тя се събужда с плач, понякога на интервали от 15 мин. Shocked. Ами когато не никнат, що пак ме проверява на всеки час newsm78? Вярно е, че е емоционална. Да, ама и аз съм човек - не знам до кога ще издържа на тез емоции, още повече че ще тръгвам на работа скоро.

# 21
  • Мнения: 2 255
ЕЕЕ добре е да разбереш, че не си единствен "недоспал"
Калоян няма нито нощ да не се е будил - първо ядеше, после колики, после зъби, после.... незнам щуротия може би  Twisted Evil
Пие по 300-400 г чай на нощ (друго не ще) и реве, крещи или скимти по цяла нощ  #Crazy Буди се по 10-тина пъти, понякога през 20 мин. и на всичкото отгоре става в 6.30 ч.
Честно казано, понякога толкова ми се спи и съм гроги  #Silly, че ми се повръща чак  Cry
Пробвала съм да го храня - не ще - значи не е глад, а какво кой знае ??
Докторката вика, "спокойно ще ви мине" - дано да оцелея дотогава  Shocked

# 22
  • Мнения: X
моето дете се буди защото е гладно
някой от вас пробвал ли е дали ако се нахрани детето не спи спокойно?

Моето е така. Още пие в 3 часа кисело мляко, щом го изпие започва спокойната част от нощта.

Освен всичко друго я мъчат много зъбите и е кошмар. Незнам вече какво да правя.

# 23
  • Мнения: 51
При нас май вече се вижда светлина в тунела.От десетина дни Ани спи непробудно , аз  ставам 2-3 пъти да я завивам.До скоро обаче бяхме като всички вас.Събуждане през 1 час,пиене на вода , рев.И така откак се е родила.Много неща съм пробвала , с много майки съм говорила, за мен обяснението  за неспокойния сън са зъбите.Кураж и търпение ,това е.

# 24
  • Мнения: 2 255
След поредната безсънна нощ се сетих да ви кажа, че ние пробвахме и хомеопатичния сироп "Киетюд" - цяла седмица му го давах без никакъв резултат - да не кажа, че май беше и по-зле (ако е възможно  Rolling Eyes )
Смятам кат му избият тези упорити кътници, да пробвам пак - ама много не ми се вярва да му подейства  newsm78

# 25
  • София
  • Мнения: 418
Момичета, моя е на 4 и половина и всяка нощ се мести при нас. Но така поне всички се наспиваме. Може да не е възпитателно,но .............

Общи условия

Активация на акаунт