На лечение в Тибет

  • 10 612
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 73
Здравейте мами LaughingУмишлено пускам тук тази тема като най-посещаван форум.Бих искала да попитам някой от вас ходил ли е на лечение или учение,и аз незнам как точно да се изразя в Тибет.Ако сте ходили моля ви споделете преживяното.Вашата информация ще ми бъде много полезна NaughtyТърся из нета как става това заминаване но нищо не откривам.

# 1
  • Мнения: 514
Какво точно искаш да лекуваш? Тялото или душата?

# 2
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Попитай в алтернативния  Peace тук http://www.bg-mamma.com/index.php?board=62.0 

# 3
  • Мнения: 4
Оня ден чух че Гого от "Тоника" заминал на лечение в Китай... Дали ще е Тибет или Китай все тая - там лекуват хора за които традиционната западна медицина е казала че са безнадежди случаи...
Универсалното и най-велико лекарство по тия места е екстракт от сушени тестиси на бенгалски тигър - лекувало всичко и лекувания човек добивал силата на тигъра чийто тестиси е изял (изпил)...

# 4
  • Мнения: 690

Универсалното и най-велико лекарство по тия места е екстракт от сушени тестиси на бенгалски тигър - лекувало всичко и лекувания човек добивал силата на тигъра чийто тестиси е изял (изпил)...

 Joy Joy Joy Joy Баси и вица!!! Joy Joy Joy

# 5
  • София
  • Мнения: 221
Оня ден чух че Гого от "Тоника" заминал на лечение в Китай... Дали ще е Тибет или Китай все тая - там лекуват хора за които традиционната западна медицина е казала че са безнадежди случаи...
Универсалното и най-велико лекарство по тия места е екстракт от сушени тестиси на бенгалски тигър - лекувало всичко и лекувания човек добивал силата на тигъра чийто тестиси е изял (изпил)...
Сега със сигурност броя на бенгалските тигри ще намалее значително, или поне ще останат без част от мъжествеността си Laughing

# 6
  • София
  • Мнения: 11 886
Била съм в Тибет, но не на лечение. Кажи какво точно те интересува.

Не ми се струва логично да се ходи там на някакво сериозно лечение, защото и без това височината създава доста здравословни проблеми. По начало е хубаво посетителите да са напълно здрави. В столицата Лхаса се намира на 3660 м над морското равнище, а някои други популярни места на 5- 600 метра. Уверявам те, че и здрав човек има нужда от време за адаптация и тя не се получава при всички.

# 7
  • Мнения: 73
Какво точно искаш да лекуваш? Тялото или душата?
 

И тялото и душата

# 8
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Бояна, искренно и благородно ти завиждам. Това е мечтата ми. Разкажи , покажи снимки.(сори за спама)

# 9
  • София
  • Мнения: 2 840
И аз по едно време имах мераци да ходя натам, но нещо се поотказах. Явно съм била във фаза, в която вече не съм и чакам пак да вляза, за да поема.

# 10
  • Мнения: 25 444
То, кой ли не е имал мераци да ходи. Но обикновено минават още на млади години.  Laughing

# 11
  • Мнения: 3 322
А, аз все още искам! Но май ще го отложа за някой друг живот! Разликата е, че преди си представях как постигам равновесие в душата си, а сега - как Коцето/Калки (ей, този човек май все не може да реши кой е все пак) вие из 6 хилядниците Laughing, което не е чак толкова примамливо (за мен де) Peace

# 12
  • Мнения: 241
освен в някой ашрам да идеш...
http://www.auronepal.net/photo-galleries/ashram/
имам позната ходила два пъти в ашрам в Непал за по 4-5 месеца... сутрин стават в 4 и се почват мантри, молитви, медитация и здравословна храна...
 Rolling Eyes абе, лагер

# 13
  • София
  • Мнения: 11 886
Бояна, искренно и благородно ти завиждам. Това е мечтата ми. Разкажи , покажи снимки.(сори за спама)
Кажи какво точно те интересува- организация на пътуването, престой, забележителности, хора и прочее. Може много да се разказва.

Ето малко снимки:
Ямдок Цо на 4500 м., а ние го виждаме от малко повече...

Пак там

Небето и в далечината Хималаите


Двореца на Ламите - Потала



Едни симпатични случайни граждани




То, кой ли не е имал мераци да ходи. Но обикновено минават още на млади години.  Laughing
На мен още не ми минават- значи още съм млада.  Mr. Green А и на други места ми се ходи. Но не в ашрами- ранното ставане вече не е за мен.

# 14
  • Мнения: 9
Какви страхотни снимки! Сякаш ги е правил професионален фотограф! Просто човек се пренася там...

Общи условия

Активация на акаунт