Гъба КАНДИДА ?

  • 12 208
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 809
Цитат на: Anonymous
другарката с ремаркето


не се ядосвай толкова

Ние всички много се забавляваме.  dance
  Не съм забелязала някой да те взима на сериозно още пък по-малко да си хаби нервите за олигофренче като теб  #2gunfire
Так, че споко  spoko

# 31
виждам че се забавляваш съскайки

# 32
  • Мнения: 1 809
Цитат на: Anonymous
виждам че се забавляваш съскайки

Кефи ли те   Confused: superuu

# 33
И ние имаме обрив като този който описваш.И ние лекуваме с клоттримазол  и има ефект.Лошото при нас е че имаме и в устичката и докато не излекуваме 1-во тях ще се появяват отново и отново.Успех в лекуването.

# 34
Днес се заинтересувах от тази гъба и затова попаднах в този форум.
Не видях някой да препоръчва Биоцитрин.
идете на

http://www.biocitrin.com/kandida1.htm

и вижте какво пише там

# 35
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Радвам се, че сте по-добре, но тъй като не видях някой да препоръчва стария български Нистатин, затова, ще се включа накрая и аз. С каката имах страхотни проблеми с Кандидата, когато беше на около 2 години и единствено с промивки от тетра и Нистатин се оправи. Само не трябва да се отказваш. Курса на лечение беше към месец.

# 36
Цитат на: Biby
Цитат на: alma
За съжаление таз гъба е ужасна. Много упорито нещо! Не мога да Ви посъветвам, но аз съм в подобно положение и нищо не ми помага. Даже и промивките.  Cry Смятам да се заинтересувам за нещо хомеопатично, разни треви да пия и бъркочи ако трябва..
Като знам на мен колко ми е неприятно, какво остава за бедно детенце..
Дано някоя мама се включи с ценен съвет.
Успех!


Тая гадна гъба си я влачих сумати вмреме, направо години наред и потроших към 500лв. за лекарства, прегледи и иследвания и нищо. Бях се отчаяла вече.Най-накрая отидох при една лекарка, която е много добра - предписа ми Orungal,/ пие се един или два дни/ и взех, че се оправих. Та това лекарство е супер, ако искаш пробвай го, малко е скъпо, но със сигурност си заслужава. Но задължително се консултирай с лекар преди да го пиеш. Ако те интересува, мога да ти дам тел. на тази лекарка.

За бебета, обаче не знам с какво може да се третира тая гъба Sad

# 37
Що за проста майка трябва да си, за да третираш нещо, което даже не го и знаеш какво е!!!

Има си изследвания за тая работа - не еди кой си това предлага, тук й изредихте десет лекарства, а трябва само да се изследват нещата и ще се разбере!
Представи си, че лекуваш нещо, което изобщо го няма детето ти #Shocked  #Shocked  #Shocked

# 38
  • Мнения: 6 155
Цитат на: Anonymous
Що за проста майка трябва да си, за да третираш нещо, което даже не го и знаеш какво е!!!

Има си изследвания за тая работа - не еди кой си това предлага, тук й изредихте десет лекарства, а трябва само да се изследват нещата и ще се разбере!
Представи си, че лекуваш нещо, което изобщо го няма детето ти #Shocked  #Shocked  #Shocked


Абе, аре стига бе!!!
Кви са тия квалификации "проста майка"???
Аман от ГОСТИ  Imp  Imp  Imp - самата интелигентност са Outta Joint

# 39
  • Мнения: 149
Мога да ти кажа ДАКТАКОРТ но се посаветвай с кожния .На моя приятелка детенцето беше със съшия обрив както го описваш диагноза КАНДИДА в следствие от антибиотик АУГМЕНТИН и кожния и го предписа. Оправи се детенцето но е много упорито.Желая ви бързо оздравяване.

Общи условия

Активация на акаунт