Успешна ли е борбата ви с трихомоните и забременяването след това?

  • 4 406
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 21
Здравейте,
От преди близо година ни откриха трихомони  и от тога се борим с тех,но уви без успех.Започнахме с вливания , последваха два курса на лечение с Тиберал , прием на Фасижин и Флажил и  т.н. ,но резултат нулев.Спермограмата е ужасна, с малка подвижност, дължаща се на вече хроничните трихомони.
Моля Ви, помогнете!

# 1
  • Мнения: 137
И ние от март се борим с  проклетите трихомони - може би сме ги преборили, но не знаем със сигурност - тъй като лабораторийте дават различни резултати #Cussing out
Но излезе ново нещо - псевдомонас аеругиноза, което дори не знаем какво е, но след консултация се надяваме да разберем...Спермограма скоро не е правена.

# 2
  • София
  • Мнения: 35 941
Здравейте,
От преди близо година ни откриха трихомони  и от тога се борим с тех,но уви без успех.Започнахме с вливания , последваха два курса на лечение с Тиберал , прием на Фасижин и Флажил и  т.н. ,но резултат нулев.Спермограмата е ужасна, с малка подвижност, дължаща се на вече хроничните трихомони.
Моля Ви, помогнете!
Лекува се 100% стига да те лекува добър лекар Simple Smile
Няма такова нещо като хронични трихомони - ако лекаря ти казва това - търси друг.

# 3
  • София
  • Мнения: 35 941
И ние от март се борим с  проклетите трихомони - може би сме ги преборили, но не знаем със сигурност - тъй като лабораторийте дават различни резултати #Cussing out
Но излезе ново нещо - псевдомонас аеругиноза, което дори не знаем какво е, но след консултация се надяваме да разберем...Спермограма скоро не е правена.
Не е толкова страшна - тя е типична ВБИ / вътреболнична инфекция/
Х-рно е че се заразяват хора със отслабнала имунна с-ма, много често между две  заболявания ,при пациенти на продължителна антибиотична терапия,  и т.н 
Ето била си болна от Трихомони, а може и от нещо друго и много лесно се разболяваш и от Псевдомонас аеругиноза - причинява най-често белодробна инфекция







# 4
  • Мнения: 21
Здравейте отнова!
Последните изседвания пак показаха наличие на трихомони.Ужас!Какво още да пием?Колкото и банална  да е инфекцията вече година я мъкнем!То не бяха Тиберал, Флажил, Фасижин,венозно метронидазол. Какво повече да направим?????Колкото до лекаря те всички лекуват с едни лекарства.Ако има някакви нови моля кажете?Ако има и лекар помогнал на някой, моля паратете ми  и при него ще отида!

# 5
  • Мнения: 21
Казаха ни 2 седмици след проведено  лечение , да пуснем микробиология и ние така и правим всеки път.Всичко започна от лоша спермограма, с много малка подвижност и множество левкоцити.Последва микробиология и от там трихомони.
Пихме всичко възможно  за трихомони и нищооооо!Поредния лекар с поредната доза!

# 6
  • Мнения: 847
miai, ползвате ли презервативи по време на лечението и до микробиологията? малко елементарен въпрос, но...

# 7
  • София
  • Мнения: 35 941
Казаха ни 2 седмици след проведено  лечение , да пуснем микробиология и ние така и правим всеки път.Всичко започна от лоша спермограма, с много малка подвижност и множество левкоцити.Последва микробиология и от там трихомони.
Пихме всичко възможно  за трихомони и нищооооо!Поредния лекар с поредната доза!
За Трихомонас Вагиналис става въпрос , нали?

Няма логика, те се лекуват лесно
Сигурни ли сте че не се заразявате повторно - знам ли ? /басейни и т.н./

# 8
  • Мнения: 21
В началото не се пазихме, тъй като казаха че били хронични и не се предавали.3 изследвания в три лаборатории при него има при мен нямааа!След поредния доктор с поредната дозичка, решихме да се пазим до пълно излекуване.Започнах и аз да пия изписаните ни лекарства в изписаната ни дозичка и пак така при него има при мен няма.Работата е там, че колкото и да е добър лекарят, лекарствата са едни -Тиберал, Флажил, Фасижин...и това е!Чух за Фуролин и сега мисля да си го набавя някак от Гърция, пък  да видим newsm78.Колкото до лесното лечение, статистиката по форумите е доста песимистична.Има хора дето си ги мъкнат години наред!Май и ние сме тръгнали по тази пътечка.

# 9
  • plovdiv
  • Мнения: 44
Здравейте ,момичета някой може ли да помогне в разчитане на резултати   :единични полиморфни нуклеари    почти паваж от епителни клетки. Единичен Т вагиналис.Лактобактерии около норма.Не се изолираха патогенни микроорганизми.Ще сам ви много благодарна ако някой помогне                                                                                       

# 10
  • София
  • Мнения: 35 941
elince180 ПАП кой си?
Имаш ли раничка?
Имаш Трихомонас вагиналис - трябва да се лекуваш

# 11
  • plovdiv
  • Мнения: 44
БЛАГОДАРЯ веднага ще отида на лекар
нямам раничка

Последна редакция: чт, 07 мар 2013, 03:17 от AnMary

# 12
  • Мнения: 444
miai, справихте ли се с трихомоните?! Ние ги влачим от две години явно, въпреки, че преди година уж се бяхме изчистили ( на мъжа ми бяха отрицателни резултатите)... При мен продължаха симптомите и след няколко кратни изследвания ми се потвърдиха съмненията Sad И ние сме минала през класическото лечение и през няколко гинеколога, също и венеролог. Ще се радвам на всякакви насоки, ако сте успяли да се справите!  ooooh!

# 13
  • Мнения: 50
Здравейте момичета,за втори път изследванията ми показват трихомони,в момента лечението ми протича с флажил,но след много ровене по форумите виждам,че не помага.има ли някой излекувал се от тези гадини,и с какво.И пречи ли при евентуално забременяване.

Общи условия

Активация на акаунт