Моля ви,стискайте ми палци...

  • 1 659
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 228
Стискам палци! Мисли за крайния резултат, а не за начина, по който ще го постигнеш - важното е, че съвсем скоро ще гушнеш бебето си, а на него ще му е все едно как е стигнало до прегръдките на мама Grinning

# 16
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Стискам палци! Не се притеснявай, всичко ще се оправи и ще е чудесно, ще се радваш на прекрасното си бебче, независимо по какъв начин си го родила! Чакаме вести.

# 17
  • Мнения: 256
Спокойно Buubinka, няма страшно!
Първо това е по-добро решение в случая за теб и бебо! И второ защо си мислиш, че няма да видиш бебчето-просто ти слагат спинална упойка и не усещаш нищо от кръсата на долу. Но СИ В СЪЗНАНИЕ! Grinning
Така, че ще видиш бебо! Настрой се положително и ще видиш, че всичко ще е наред! Няма място за притеснение. Нали си в болница, наблюдават те, знаят всичко за бебо!

Още малко и ще го/я гушнеш! Grinning

П.П. Аз съм със секцио и ти казвам, че няма нищо особено. Единственото по-различно е, четрябва да станеш веднага 24 часа след операцията и че няма да ти дават първите 2 дни да носиш само бебо. Това е!

# 18
  • Мнения: 980
Всичко ще се нареди, стискам ти палци. Бебчо ще дойде, ще го цункаш скоро Heart Eyes !

Общи условия

Активация на акаунт