Кой какви сериали гледа? - 3

  • 30 194
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 828
R_Dew, Hawaii Five-0.
Предполагам, че си гледала Moonlight и помниш вампира Мик Сейнт Джон, той играе тук  Grinning

# 31
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
R_Dew, Hawaii Five-0.
Предполагам, че си гледала Moonlight и помниш вампира Мик Сейнт Джон, той играе тук  Grinning


  bouquet

чувала съм за г-н Сент Джон,но сериала не съм гледала Blush за мой срам като почитател на вампирите,ще поправя тази грешка,еднинственто което ме спира,че не са му направили продължение.А много мразя като се запаля по нещо,то да няма продължение Simple Smile
Оттам и отговора ми по анкетата-е първа опция

# 32
  • Мнения: 7 914
много съм заблудена! Ама много!

"Антураж" съм си го писала, че е гледан до 5-ти сезон и че е свършил и повече хич не съм се занимавала... ама сега пък как добре ще ми дойдат сезончетата на куп. Особено, че и смятам да си почивам преди бебето и само ще гледам и ще люпя семки. Whistling

Е, страхотна новина! Страхотна!
Някой няма ли каже кои турски сериали следи  Mr. Green
newsm66 newsm29 afwitch

 Почувства ли се застрашена, ако не -  трябва! Mr. Green

 Hug

По-добре азиатските сериали да нищим, че там какъв стаж набрах... Flutter


 С риск да ме скалпирате Moonlight хич не ми допадна, барабар с Джон... много ми се стори апатичен в ролята си. Като че се напъваше да играе. Blush


Но " Вампирските дневници" ме държаха будна до никое време. Blush

# 33
  • Мнения: 7 837
Един нов симпатичен сериал от снощи, особено ако си падате по малко по-различен хумор
Raising Hope
От създателите на My Name Is Earl, ако някой е попадал и на този сериал.

Малко резюме на първи епизод
http://www.youtube.com/watch?v=LQ81uDSWjGc

# 34
  • София
  • Мнения: 3 581
Снощи гледах този Lost girl. Обещаващ е засега - има сукуб, върколак и разни други неща. Mr. Green Peace

# 35
  • София
  • Мнения: 6 210
NellyR, какво е туй нещо сукуб  Mr. Green? Аз само по вампирски сериали не съм се запалила  ooooh!!

# 36
  • София
  • Мнения: 3 581
Вени, http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%83%D0%BA%D1%83%D0%B1
Личи си кой не е гледал The gates Mr. Green

# 37
  • София
  • Мнения: 6 210
О, много интересно, благодаря  Hug! Значи всичко е митология, че и секс  Joy.
Ако успея да намеря време, ще изгледам някой вампирски сериал. Всъщност, гледала съм малко от Supernatural и ми хареса, но не можах да го вместя в програмата си  Mr. Green.

# 38
  • София
  • Мнения: 44 098
Ooo Нели ще го видя и този тогава понеделник...аддвам го за преглед Simple Smile

# 39
  • София
  • Мнения: 5 828
Спойлер: Новото момиче в Glee пееше страхотно, жалко, че не остана  Confused

Последна редакция: ср, 22 сеп 2010, 22:27 от Amidala

# 40
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аа, без спойлери, някой от нас днес бяха в Стара Загора да работят, и ще гледат чак уикенда. Sad

# 41
  • София
  • Мнения: 5 828
Сори, избелих го  Embarassed

# 42
  • Мнения: 7 914
   NellyR
 ти ли си по вампирските истории?
 Hug

# 43
  • София
  • Мнения: 3 581
   NellyR
 ти ли си по вампирските истории?
 Hug
о не само, гледам де що има супернатурално Mr. Green
Supernatural, Eureka, The gates, Vampire's diaries, Fringe, Lost, Smallville, Being human, True blood и още куп подобни

# 44
  • UK
  • Мнения: 3 959
Амидала, не се притеснявай, няма проблем. Wink Иначе наистина, сега покрай новите епизоди, дайте да пишем в бяло ако обсъждаме нещо. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт