Много ОКТОМВРИйчета имаме вече, а срещата с другите не е далече!

  • 23 215
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 486
Добро утро!Честита ни нова тема и тя да бъде изписана бързо само с хубави новини за много бебета!
Честито на татко Дани ,значи няма име бебката?Дано днес ги озари като я видят!
Мила,страхотно е около теб бързо и у дома ,а ние тука колко го мислим и 5 дена организации кой да гледа децата  ooooh!  

Мен мн взе да ме боли междукрачието,направо едва ставах снощи до вс-то!

Хубав ден на всички!

# 16
  • Мнения: 26
Добро утро и от мен!Относно накъсания сън и безсънието -така е с почти всички.Често ставане до тоалетна,риткането на бебоците,но вече посвикнахме май. Wink Въпреки че и намен сега ми  се спи ужасно...
Отивам да оправя Боби за детска и после пак ще пиша. Hug Hug

# 17
  • Мнения: 5
Добро утро!

Честити бебчета на всички.

Ох, и аз не мога да спя, и сутрин трябва да се става рано, за да се приготвя каката за училище. А после не мога да заспя повече. Но какво да се прави.

# 18
  • Мнения: 6
Добро утро и от мен! Честита ни нова тема - мерси на Тони и Силви   bouquet

Честито на татко Дани   bouquet Да на гушкаш и нацелуваш двете съкровища от нас! И бързо да се прибирате всички в къщи!

Milla - браво на вас с Нико, колко бързо всичко е минало! Кърмата ще тръгне, само не се притеснявай  Hug
Maris, то в НАП наистина си е купон. Дано бързо успееш да свършиш работата, заради която отиваш! Ще чакаме после новини от прегледа!
petiaaa - тук ли си още? Как се чувстваш?
hailie, все забравям да те питам, какво стана с меренето на тонове? Говори ли с доки?

 Embarassed Аз ли само спя като спящата красавица - вече не ставам до WC, бебка е кротка и като положа главица в 23-24ч. до 6 не си отварям очичките  Rolling Eyes
Кой ли днес ще ни изненада с приятна новина?

# 19
  • Мнения: 206
Добро утро и от мен Simple Smile

Много благодаря за кафенцето  bouquet  Сега отивам да си направя мляко с малко не.

И аз не спах хич добре - много силни киселини, парения....... :о:     С нетърпение чакам да родя вече, за разлика от предния път.
Понеже по спешност ме срязаха предния път на 8 сам. разкритие, сега май ще съм секции. Другата седмица съм в Току да, за да видим кога в средата на октомври ще бъде събитието.

Облаче - ще ти пиша на лични за нашата лекарка хомеопатия.

Приятен и слънчев ден пълен с хубави новини Simple Smile

# 20
  • Мнения: 186
димяни- теми4ката е супер
4eстито на татко Дани,разтопен ми се вижда - верно Joy

Мила - страхотно зву4иш, лелеее след 2 4аса в къщи, егати кефа,а със снимки няма ли да ни зарадваш

Аз снощи спах идеално, като изклю4им WCto- ама то си  е  нормално, беб заспа с мен и се събуди в 7,30- еми 4удесно.По4на да се мята наляво на дясно , 4е да му се порадва татко му преди да тръгне на работа-хахаха hahaha
В4ера имах гадни киселини,направо мислех 4е ще повърна , ама нищо не съм пила и те са минали през ноща явно-мисля 4е от една ябълка си ги докарах

# 21
  • Мнения: 120
Честити златни рожби на всички мами, родили през последните две седмици!
Лелеее, щях да полудея без интернет и без никакъв достъп до форума!
Интернет доставчика ни си има проблеми със собствеността ( двамата собственици се разделят, ама по най-грозния начин) и от цялата работа ние сме без интернет.
Аз съм сред все още неродилите, но имам дата за секциото - 7.10. Дано да не се отложи нещо, че хемоглобинът взе да пада. Сега ходя до болницата всеки ден да ми слагат системи.Дано да помогнат и да не се стига до кръвопреливане  Praynig Praynig Praynig
Иначе покупките са по магазините, на татито съм оставила списък откъде какво да прибира, докато ме няма GrinningУтре или другиден пазаруваме дрешките за първо време, пера ги , гладя ги и на 6-ти заминавам в болницата.

# 22
  • Мнения: 27
Добро утро.  Честито на гордия татко Дани от цялото ни семейство. Наистина впечатляващи мерки. Браво на мама Бебз!
Малко остана, момичета, после пак няма да спим, но поради по-сладки причини. Спомням си как в предишната отчетна в началото като се родиха бебчетата беше по-оживено през нощта отколкото през деня. Кой кърми, кой бърка адаптета, кой люшка ...
Аз днес следобед съм на запис на тонове в Шейново. Щях да ви питам,дали сте забелязали има ли сутиени за кърмачки в магазинчето срещу Шейново. И въобще някой намерил ли е реален (не виртуален) магазин, където има хубави сутиени на добри пари?
Колко ли бебчета ще има днес?

# 23
  • Мнения: 240
Добро утро!

Честито на всички мами и татковци за сладките им бебоци! Да са им живи и здрави и голеееееми на пораснат!  Hug

Относно спането, аз си спя екстра и единственото което ми пречи са зверските болки в ръцете, които ми се струва че се усилват с всеки ден! Но нищо малко ми остана, още няколко дни ако ги устискам и ако е права лекарката като родя ще спрът да ме болят.

Лек ден на всички и скорошно въстановяване на мамите!

# 24
  • Мнения: 31
момичета за киселините пробвали ли сте с кисело мляко аз като хапна три четири лъжици и ми минават за петнайстина минути.
като ходите на запис на тоновете кой ви праща и има ли конкретна причина да ви пращат или такъв си е реда за деветия месец.
мойта лекарка е за убиване ама кво да правя още малко остана и дано всичко е наред и господ ни пази че ако трябва на лекарката си да разчитам....

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 949
Добро утро!!
Честито на всички родили мамчета!!  bouquet  bouquet
Димяни ,мерси за темичка Hug  bouquet

# 26
  • Мнения: 3
Честито и на Бебз и на щастливия татко!  Много да им е здрава малката кукла!

# 27
  • София
  • Мнения: 483
Добро утро  Hug
Точно си направих мляко с нес и гледам - daila777 сервирала вече кафенцето  Heart Eyes
И аз се въртях доста в леглото, но си гушнах възглавницата за кърмене, подпрях коремчето и горния крак и съм заспала. В легнало положение на една страна коремчето се изсипва настрани и си тежи, разпъва кожата и вътрешните тъкъни и не мога да заспя  hahaha
На горния крак също не му е удобно, затова подпирам с възглавницата.
Хейли, как се днес, пооправи ли се? Утре ще се видим ли на лекция в Бейби Мол-а?
Тони, пак ли не спахте, душко? Двете певици пак ли се надпяваха?
Мариянче, днес в Пчела, нали? Само дай сигнал в колко часа  Hug

Да видим коя мама ще ни зарадва днес  Simple Smile Нещо съм се огледала в Лина Борисова и в hris_ss, пък да видим...
Приятен ден, момичета!

# 28
  • Мнения: 27
k.mincheva, и аз ако разчитах на ЖК нямаше да ми направят запис. Въобще с тази бременност два пъти са ми пускали изследване на кръв и урина и другото беше мерки и теглилки. Но не съм сигурна дали се полага по Здравна каса. Мен ме праща проследяващата лекарка в Шейново, но мисля че всеки може да си запише час и записът ще бъде разчетен от лекарите там,които го правят. Струва 20 лв.
Мирче, не знам кога ще свърша със записа в Шейново (а вчера бях изключила за тази подробност).Ако ни изтърпиш двете с Дара, да се видим след като я взема?

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Здравейте и от мен! Hug
На кои мами днес е ред да гушкат бебчовци? Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт