34 ОУ кв.Борово моля Ви за мнение СПЕШНО Е

  • 39 223
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 131
Задравейте, може ли актуални мнения за 34 ОУ и по-специално за г-жа Мима Димитрова? Интересува ме и има ли подобрение в храната, тоалетните и контрола на достъпа до училището?

# 46
  • Мнения: 4
Здравейте, дали някой може да ми даде информация за отношенията, учениците и атмосферата сред завършващите сега 5 клас? Какви са учителите в прогимназиалния етап на 34 ОУ и доволни ли сте от образователния процес?

# 47
  • София
  • Мнения: 1
Здравейте, моля за мнение за учителките, които в момента водят първи клас - Таня Русинова и Татяна Мишева в 34 ОУ Стою Шишков. Ще се радвам да обосновете оценката си. Благодаря.

# 48
  • Мнения: 1
Здравейте мами,

Имали някой по актуална информация за ПГ на 5 годишните?
Ако може да пише някоя мама дали е доволна от 34-то?
Всякаква информация ще ми е от полза.
Благодаря Ви!!!

# 49
  • Мнения: 5
Задравейте, може ли актуални мнения за 34 ОУ и по-специално за г-жа Мима Димитрова? Интересува ме и има ли подобрение в храната, тоалетните и контрола на достъпа до училището?

Здравейте, дали имате вече актуална информация за 34 ОУ? Никъде нищо не намирам. Интересува ме и има ли подобрение в храната, тоалетните и контрола на достъпа до училището?
Много ще съм ви благодарна да споделите Simple Smile

# 50
  • Мнения: 5
Здравейте, дали имате вече актуална информация за 34 ОУ? Никъде нищо не намирам. Интересува ме и има ли подобрение в храната, тоалетните и контрола на достъпа до училището?
Много ще съм ви благодарна да споделите Simple Smile

# 51
  • София
  • Мнения: 355
Не знам каква актуална информация очаквате, след като училището не е работило от март месец насам. От септември всичко ще бъде променено спрямо обичайната организация поради мерките, които предстои да се вземат за ограничаване на епидемията.
Пропускателният режим е с чипове. Не се допускат родители във вътрешността на сградата, освен ако нямат конкретна среща с учител или с директорката. Охраната се опитва да спира всички външни лица и да контролира техния достъп. Храната в стола не се харесва на всички деца, но може и по-зле.
Тоалетните бяха ремонтирани преди една-две години, но има какво да се подобри и в това отношение.

# 52
  • Мнения: 10
Здравейте! Моля, ако някой има информация за училището да сподели. Интересувам се от подготвителната група и начален курс. Питането ми е свързано с ниво на обучение, дисциплина,контрол относно това кой взима детето.
Кои учители водят в момента подготвителните групи?
Ще съм благодарна на отзовалите се!
Поздрави!

# 53
  • Мнения: 32
Здравейте,
Хубаво би било всички които са питали за мнение за 34 ОУ и дори да не са получили отговор да споделят сега техните впечатления.
Последният пост с такава информация е от 2018 г.
Темата е хубава и би била полезна на много родители.
Не е толкова трудно- напишете няколко реда за учебния процес, за занималнята, за храната в стола, за извънкласните дейности  Flowers Cherry Blossom

# 54
  • София
  • Мнения: 1 227
За мен също би било полезно и мнения за преподавателите поемащи първи клас тази година.

# 55
  • Мнения: 421
Здравейте, дали някой може да ми даде информация за отношенията, учениците и атмосферата сред завършващите сега 5 клас? Какви са учителите в прогимназиалния етап на 34 ОУ и доволни ли сте от образователния процес?

Общи условия

Активация на акаунт