Как изрязвате ноктите на вашето бебче?

  • 7 074
  • 143
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 17
Ние сме на 7 месеца и 24 дена.Сяда в мен,хващам му ръчичката,почвам да дърдоря нещо, за да го разсейвам,примерно му обяснявам колко ще е хубав с подстригани нокти  Sunglasses  и така,той гледа и трае...ръчичките са мънички..и за 2 минути работа - готово! Понякога иска да хване ножичката с другата ръчичка,и трябва да се внимава ...след 7 месеца подстригване на нокти се чуствам доста сигурна Grinning

# 136
  • Мнения: 35
с детска ножичка за нокти Peace

# 137
  • Мнения: 59
с децка ножичка за нокти и докато спи.

# 138
  • Мнения: 192
Ние сме на 7 месеца и 24 дена.Сяда в мен,хващам му ръчичката,почвам да дърдоря нещо, за да го разсейвам,примерно му обяснявам колко ще е хубав с подстригани нокти  Sunglasses  и така,той гледа и трае...ръчичките са мънички..и за 2 минути работа - готово! Понякога иска да хване ножичката с другата ръчичка,и трябва да се внимава ...след 7 месеца подстригване на нокти се чуствам доста сигурна Grinning
Същото е и при нас, само, че с нокторезачката. А той милия си кротува и така  интересно гледа....

# 139
  • Мнения: 186
с детска ножи4ка , докато спи

# 140
  • Мнения: 621
С ножичка,той стои седнал на леглото или в столче.Сега ми е малко по-лесно от преди,защото му е интересно какво правя и постоянно наблюдава и стои мирен.

# 141
  • Мнения: 166
Аз май до към 2рият месец не съм рязала ноктите. После само докато спи с деткса ножичка. Сега вече дава да и се режат без проблеми.

# 142
  • Мнения: 54 061
Само докато спеше , с нокторезачка  Peace .
А сега изобщо не режа , тя си ги гризе тайно  ooooh! .

# 143
  • Мнения: 3 200
С детска нокторезачка, но само ако спи.

Общи условия

Активация на акаунт