Рожден ден в детска градина

  • 22 809
  • 37
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 283
Извинявам се предварително, ако има такава тема...търсих, търсих, ама нещо не намерих.

Предстои ни скоро рожден ден, за първи път - в градината. Питането ми е какво се носи в градината за почерпка. Ясно ми е, ако е торта, трябва да е със сертификат. Като наближи момента, ще се информирам и от учителките, ама все пак да имам готовност.
Доста боледуваме и въобще нямам представа дали в деня на празника изобщо ще сме на градина, та и в този случай ако детето не е там какво бих могла да измисля - бонбони, плодове, знам ли.
Приемам всякакви идеи.  Peace

# 1
  • София
  • Мнения: 12 554
Бонбони не е много препоръчително.
По-добре занеси торта и сокчета, както и плодове.

# 2
  • Мнения: 9 814
Освен храна, можеш да занесеш и украса, шапки, свирки...
Голямо улеснение за персонала ще бъдат приборите за еднократна употреба.
Има страхотни чинийки с анимационни герои. Поинтересувай се колко като брои са момичетата и колко момчетата и вземи чинийки със съответно "момчешки" и "момичешки" любимец. Занеси и  салфетки с детски картинки.
Можеш да купиш на всяко дете сок в кутийка и по един банан например+ тортата, а на учителките да занесеш кутия сок и бонбони.

# 3
  • Мнения: 8 999
Естествено, че торта! В много градини /включително и нашата навремето/ госпожите организираха малко тържество - с танци, с духане на свещи, с поздрави от другарчетата. Може да добавиш и сок, за разкош. И картонени шапки и червени нослета.
Какво значение има дали детето ще е в състояние да присъства? Тортата така или иначе не се губи, ще си духне свещите у дома.
Колкото до плодове - не съм забелязала децата да се радват на почерпка с плодове за някой празник. Все обсъждат тортите, все пак за повечето яденето на торта не е ежедневие.

# 4
  • София
  • Мнения: 283
Благодаря за идеите момичета.
Значи, торта със сигурност, сокче и плодове в добавка.
Гос-жа Мафани, мерси, че ме подсети за приборите...направо си ги бях забравила.
И най-важното е да сме здрави, оттам насетне веселието е вързано в кърпа.

# 5
  • Мнения: 265
Най-добре питай какво може да се носи... в нашата градина не може да се внася торта, децата се черпят с пакетирани лакомства.

# 6
  • Мнения: 6 164
Аз носих и сладки, бонбони (то това по-скоро за госпожите и лелите), сок - може в малки кутийки за всяко дете, може и в големи кутии с парти-чашки, парти чинийки, шапки, свирки...

# 7
  • Мнения: 780
Торта/сертификат/, дребни сладки, бонбони, солети, сок.Картонени чаши с детски мотиви, балони/оставих на госпожите да преценят, дали ще ги използват/, чинийки.Картонени шапки и прочие подобни джунджурии имали останали от друг рожден ден, така че ми ги спестиха.

# 8
  • София
  • Мнения: 8 280
Торта със сертификат, сок, чашки, чинийки, салфетки, вилички .... и свирки и шапки. (някой от родителите го въведе  и децата много се радват като си тръгват си носят шапките/свирките)

# 9
  • Мнения: 690
Плодовете са излишни - ще останат като има торта и сок. Тортата е задължителна, разбира се /да не забравиш и фойерверките към нея, че много им се радват + свещичките, които също се духат поне няколко пъти/  Mr. Green балони също, сок, солети ... друго мисля, че е излишно - все пак колко са им стомасите, пък и защо да им се разваля обяда  Peace бонбоните остави за персонала, не за децата  Laughing може и кока кола за персонала. За еднократната посуда - също много се радват децата, пък и лелята  Mr. Green това е в общи линии

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Торат и сокчета е достатъчно  и според мен. Може балони, маски и украса. При желание на госпожите може да се спртетне малко тържество с песни и танци. А бонбони кафе и кола за госпожите не е лоша идея. Peace

# 11
  • Банкя
  • Мнения: 823
Аз носих торта (със свещички) и сокове, за учителките - бонбони и сок.
Отделно приборите за еднократна употреба - чинийки, чашки, лъжички, салфетки. Аз взех вместо шапки домина с мотиви за момичета и за момчета. Отделно надути балони. Peace

И не забравяй да оставиш на учителката фотоапарат, за да може да снима - при нас има доста снимки да играещи си с балони деца. Laughing

Ние не успяхме да празнуваме на деня, защото имаше официално откриване на новото крило на градината, но го направихме на следващия ден. Wink

# 12
  • София
  • Мнения: 2 851
Аз занесох за учителките - кола, 3 в 1 кафе няколко пакетчета и кутия бонбони.
За децата - чинийки, чашки и салфетки с герои, 2-3 кутии големи сок, торта и солетки.
Фотоапарат също оставих. Тази година мисля да включа и аниматор. Някой правил ли е до сега?

# 13
  • Мнения: 131
Здравейте!Освен торта,сокчета,детско шампанско/не на всички деца им харесва!/,поканих и клоун от"Джули Марули".Беше страхотно!Клоунът носеше от агенцията   носеше балони,фонтан за тортата червени носове и към края на празника им рисува по лицата.Нещо което искам да предупредя -децата трябва да са над 3 г,защото по-малките/повечето/се страхуват от клоун.Клоуна им организира много игри и танци а като си тругна госпожата въздъхна"Ако можеше всеки ден да идвапо един клоун да забавлява децата!".Децата колко бяха щастливи и усмихнати...немога да опиша!

# 14
  • София
  • Мнения: 676
За рождения ден в градината носим - торта със сертификат; сокчета за децата; кока-кола за персонала; соленки; салфетки; пластмасови вилички, лъжички, чинийки и чашки; балони, които съм надула вкъщи.

Общи условия

Активация на акаунт