Препоръчайте ми плочки

  • 16 247
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 660
Трябва спешно да избирам плочки, но не съм наясно кои са добрите фирми, кои са качествени, кои не стават.

Препоръки?

# 1
  • София
  • Мнения: 0
Аз си взех испански плочки FANAL Ceramica. Много са красиви, но и скъпи - 47лв/m2

http://www.keranova.org/%D0%B1%D0%B0%D0%BD%D1%8F/%D0%B1%D0%B0%D0 … nal-ceramica__613

# 2
# 3
  • Мнения: 2 660
В какви магазини ги има?

А имате ли някакъв опит относно износването им? Драскат ли се лесно, чупят ли се лесно.

# 4
  • Мнения: 2 660
Ехоо, хайде още малко отзиви за плочките?

# 5
  • Мнения: 32
Трябва спешно да избирам плочки, но не съм наясно кои са добрите фирми, кои са качествени, кои не стават.

Препоръки?

Съвет харесваш си цвят плочки ...после питаш какви са по народност...най - качественните са за мен Испанските / имам такива от 12год. не са мръднали и имат най-много и разнообразни цветове ;
 има не лоши Италиански /много рядко обаче са ми харесвали разцветките им де да знам защо!?/
наскоро си купих и Горение плочки /Словенски/ много добри дори незнаех какви са просто ми харесаха като цвят , като ми ги натовариха на количката и видях ,че са Gorenje /наш приятел и той си закупи Горение за 2 апартамента страшно доволен и той !
Купувла съм си и БГ на КАЙ много добри попадения

# 6
  • Мнения: 315
плочките са качествени и се продават в магазини Мартинели.Това е италинска верига от магазини.

# 7
  • Мнения: 4 668
Аз съм фен на плочките от Marazzi - италиански са , много качествени , а в същото време на много прилични цени  Peace

# 8
  • Мнения: 296
плочките са качествени и се продават в магазини Мартинели.Това е италинска верига от магазини.
Това е варненска верига, която предлага основно стоки с италиански дизайн, произведени по тяхна поръчка в Китай. Което не значи, че предлагат лоши неща. Предлагат и на италиански фабрики продукти, но на много по-висока цена от останалите магазини, продаващи италиански мебели и керамика.
Аз съм имам и испански, и италиански, и китайски. Една счупена плочка от изтървана бутилка от италианския гранитогрес, засега.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 397
Аз в момента съм на такава вълна и си избрах на OPOCZNO от Баня Стил ми направиха проекта / страхотен е / от вчера му се радвам. Преди това бях в Декор и нищо не направиха.
Обиколих доста магазини и цените са едни и същи, четох, че най хубавите плочки били испанските, ама аз от тях не си харесах.

# 10
  • Мнения: 0
Здравейте. Използвам темата да попитам дали някой е срещал този вид плочки - червени на малки квадратчета с бели фуги.

Много искам такива, а не знам от къде да намеря.

# 11
  • Мнения: 138
Здравейте. Използвам темата да попитам дали някой е срещал този вид плочки - червени на малки квадратчета с бели фуги.
Струва ми се, че на снимката гърба на кухнята е правен със стъклокерамична мозайка. Самите плочици са залепени на мрежа отзад или на хартия откъм лицевата страна. Колкото до фугата-може да е с какъвто цвят фугин решиш. Ние правихме частично баните с такива.

# 12
  • Мнения: 0
Да. И според мен най-вероятно са стъклокерамика.
Но не знам от къде да ги купя и се надявам на помощ от някой, който случайно ги е виждал в някой магазин.

# 13
  • Мнения: 45
Martinelli - основно внасят от Китай

# 14
  • София
  • Мнения: 341
Да. И според мен най-вероятно са стъклокерамика.
Но не знам от къде да ги купя и се надявам на помощ от някой, който случайно ги е виждал в някой магазин.

Виж тук http://www.topgroupplus.com/granitogres/stuklokeramikapartners.html
Ние от там си взехме гранитогреса, много съм доволна от обслужването.

Общи условия

Активация на акаунт