Скорпионките ...прекрасни...-2

  • 27 021
  • 724
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 446
Абе знам ли, аз нещо не ги възприемам флиртовете сериозно. Може би греша  newsm78

Риби....най-добрата ми приятелка жена е риби.

# 16
  • Мнения: 17 402
Вероятно  не ти грешиш, а аз, като страничен наблюдател/не съм обвързана със Стрелец/. Всъщност, не толкова страничен, направо да си кажа- обект на тормоз вече няколко месеца.

# 17
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Добро утро! Hug

# 18
  • Мнения: 1 437
ДобрУтро Дами  Hug

# 19
  • Сливен
  • Мнения: 894
Добро утро Simple Smile
от мен кифлички Wink

# 20
  • Мнения: 7 201
Добро утрооо! Hug
Имали сме нова тема, и аз съм на 2-ра стр. ?!Срамота! Laughing
Мери, благодаря, чудесна е!  bouquet
Сега съм с моето 3 в 1, но благодаря на VIVKA и iva i moni, че са поднесли от моите сладки изкушения. Hug Heart Eyes
Хубав петък, прекрасници, и мнооого усмивки! Simple Smile))

# 21
  • Мнения: 1 446
Добро утро и от мен и хубав Петък.

# 22
  • Мнения: 139
Добро утро и от мен, преспала, за първи път от около година и 7- 8 месеца Simple Smile


Мразя да ставам рано и обикновено съм с лошо настроението, мразя силен шум сутрин, втч  и  силна музика.
За секса, не ми е жизненоважен, но го обичам  Party. Га бехме млади с половинката, в студентски град, к'ви маратони правехме....и той скорпи....

За ревността: ревнувам, но не изпадам в истерии, тихичко го чопля Simple Smile Не прекалявам.
За оплакванията, в момента живеем в леко изолирано общество, така да се каже тесен колектив. Често ми се случва да слушам от 3те лагера оплаквания, щото ние сме на 3! разделени... Дипломатично си мълча, и слушам. Но ми е смешно. Споделям си с половинката и се хилим заедно Simple Smile

Сега ще закусвам, пия кафе, и отивам в куфнята, че дребния дзвер ще иска да манджорни нещо Simple Smile

# 23
  • Мнения: 9 988
Флиртът е изкуство, и се иска майсторство. Кофти става когато прекаляват, но ние сме благородно племе и им прощаваме...понякога.  Mr. Green
Точно за Стрелците ми е направило впечатление че имат проблеми с границите, или поне тези които аз познавам.

Red Velvet, и аз не приемам флиртовете сериозно, дори понякога се чудя каква им е целта.
Понякога инициатора се увлича и забравя, че е само илюзия и стават сръдни.

Последна редакция: пт, 22 окт 2010, 10:57 от Deziderata

# 24
  • Мнения: 1 446
Мда, не умеят да поставят граници. И не го правят с някаква цел, поне при моя мъж е така...(ама и при колежката гледам е така--и тя Стрелец). Просто се увличат във фамилиарниченето, прекалено са директни като общуват.

# 25
  • Мнения: 17 402
Всъщност, граници имат, но на мен ми идват твърде широки. ЗА тях пък, аз съм с предразсъдъци и не умея да се наслаждавам на мига, дет се вика.  Joy
Ох, откога ги гледам тези кифли тука. Само някакви си 30 минути ме делят от обяда.

# 26
  • Мнения: 1 086
Здравейте и от мен в новата тема.
За флиртовете, не знам. Не ми е нормално. Моя водолей не различава понятията флирт и забавление... някой път ме изкарва извън релси...но това е само ако съм пила 2 питиета. В трезвено състояние много не го забелязва. И като се замисля когато съм му правила фасони е било по скоро от нещо набрано преди това. И даже да ви кажа във връзката ни той е ревнивия.  Аз по скоро се засягам , когато ме пренебрегва, но това не го слагам към ревност. елате да видите какво става ако аз флиртувам....е това вече е ревност ахахахахах. Но това общо взето беше много много  миналото, докато се напаснем.  Поне така си мисля...

# 27
  • Мнения: 87
Леле имало нова тема, хоп и аз тук.

# 28
  • Мнения: 10
Моя водолей не различава понятията флирт и забавление...
Защото няма разлика. Флиртът си е фън както и да го погледнеш. Проблемът е в това, че за всички останали (зодии) флиртът означава свалка, а това е грешно тълкуване.

# 29
  • Мнения: 1 446
Моя водолей не различава понятията флирт и забавление...
Защото няма разлика. Флиртът си е фън както и да го погледнеш. Проблемът е в това, че за всички останали (зодии) флиртът означава свалка, а това е грешно тълкуване.

Да бе да...грешно my ass. За мен флирта си е свалка отвсякъде, дали съзнателна с цел или не...

Общи условия

Активация на акаунт