Анкетка. Изневерявали ли сте на съпруга, гаджето си???

  • 25 304
  • 241
  •   1
Отговори

Анкета

Анкетка. Изневерявали ли сте на съпруга, гаджето си???

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

# 75
  • Мнения: 364
6 потребител/к/и са изневерили с жена.Това изневяра ли е? Rolling Eyes

Питах сега половинката и каза, че за него не би било... И аз го предупредих, че, ако и утре си донесе работа за вкъщи, направо съм го направила.. Сега да му мисля.. Те хората хубаво са казали "Голям залък хапни,.."  Laughing

# 76
  • Мнения: 135
6 потребител/к/и са изневерили с жена.Това изневяра ли е? Rolling Eyes

Питах сега половинката и каза, че за него не би било... И аз го предупредих, че, ако и утре си донесе работа за вкъщи, направо съм го направила.. Сега да му мисля.. Те хората хубаво са казали "Голям залък хапни,.."  Laughing
E много сте лоши... та какви са тези условия.... той човека се бори за благото на семейството а вий ултиматуми.... newsm78

# 77
  • Мнения: 364
E много сте лоши... та какви са тези условия.... той човека се бори за благото на семейството а вий ултиматуми.... newsm78

С жена, бе, Соте... Той каза, че не се брои това, затова  Laughing
Иначе ми е скучно сега.. Вместо да си поиграем заедно, седя тука и скучая...

# 78
  • Мнения: 4 569
И моя вика че не е изневяра ако му изневеря с жена.Даже пита дали може да гледа. Crazy

# 79
  • Мнения: 364
И моя вика че не е изневяра ако му изневеря с жена.Даже пита дали може да гледа. Crazy

Хаха.. И моят така.. Нищо нямал да прави, само щял да гледа... Тогава за какво да ни е, а  Twisted Evil

# 80
  • Мнения: 1 085
Имам позната, която се разведе с мъжа си, заради връзка с жена.
Аз като разбрах, направо онемях.
Питам я, добре де, ти сега на другия бряг ли мина вече?
А тя казва, че не е. Просто се случило  Shocked
И двете не са лезбийки. newsm78 Или поне, така твърдят  Joy
Този случай ме кара да си мисля, че забежката със жена, също е изневяра.

# 81
  • Мнения: 364
Този случай ме кара да си мисля, че забежката със жена, също е изневяра.

Уф, сега, като каза.. Ама те наистина ли не са лесбийки? Много странна история..
Иначе аз имам една позната, която търси връзки само с жени, била е преди години даже сгодена. Тя обаче си е напълно на другия бряг...

# 82
  • Мнения: 3 371

Аааа.. Имам още време.. Не съм навършила 28 даже  Laughing

Споко, аз съм по - зле! Скоро ще чукна 40, а не съм изневерявала.
и аз  Mr. Green
нито на бивши, нито на настоящи, нито на бъдещи, било то съпрузи, гаджета, еднократни и за многократна употреба мъже.

боже, имало и изневерили с жени.  Rolling Eyes

# 83
  • Мнения: 1 085
Този случай ме кара да си мисля, че забежката със жена, също е изневяра.

Уф, сега, като каза.. Ама те наистина ли не са лесбийки? Много странна история..
Иначе аз имам една позната, която търси връзки само с жени, била е преди години даже сгодена. Тя обаче си е напълно на другия бряг...

Да, твърдят че продължават да харесват мъже и няма начин да харесат друга жена  #Crazy
На мен ми намирисва на бисексуалност.
Това което ме шокира е, че се случва в една по - късна възраст, когато човек би трябвало да е наясно със своята сексуалност.
Още не мога да повярвам, че е истина.

# 84
  • Мнения: 364
Май всеки е малко би.. С такива наблюдения съм от известно време  Laughing
Лошото е, ако се случва късно и разваля семейства.. Иначе си е авантюра.

При тази моята позната е било по-рано. Някъде на 25 е развалила годежа, защото усетила, че жените я привличат повече. По-късно съвсем не е искала да има физически контакти с мъже... Сега е към 35 и има връзка с жена, която има и дете. Не знам обаче при нея какво е било...


П.П. Йеее, моят мъж е готов с работата. Изчезвам!

# 85
  • Мнения: 2 070
изобщо не, никога и по никакъв повод
толкова съм провокирана от себе си, че и тема си пусках преди време

# 86
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Не съм  Wink

ама ако ми отслабнат агелите ,....... направо ще прескоч на тази опция  : Изневерявала съм с 2 мъже наведнъж


 Whistling

# 87
  • София
  • Мнения: 1 735
Никога на никой не съм изневерявала.Досега не е било в стила ми.За в бъдеще не знам.

# 88
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Бре, много честни жени имало тук Simple Smile Аз веднъж, с мъжа ми на бившия ми приятел!

# 89
  • Мнения: 863
Бре, много честни жени имало тук Simple Smile Аз веднъж, с мъжа ми на бившия ми приятел!
#Crazy

Общи условия

Активация на акаунт