Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Анкетка. Изневерявали ли сте на съпруга, гаджето си???

• 24 344
  • 241
  •   1
Отговори

Анкета

Анкетка. Изневерявали ли сте на съпруга, гаджето си???

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

Провокирана от другата тема колко често правим секс със МЪЖА си реших да попитам нещо.
Секса с мъжа го изяснихме, а някога когато сте били във връзка независимо брак или гадже изневерявали ли сте на половинката???
Пускам анкета за да се отговаря който иска анонимно.
А за бивши гаджета може да споделим и директно - няма проблеми... Mr. Green

# 1
На гаджета съм изневерявала. На съпруга си - не.
Логиката е, че въпреки че съм имала гадже, съм продължавала да се оглеждам за по-подходящ партньор, когото да направя свой съпруг. Та така - да не губя време, съм ги съчетавала по двама-трима, та хем маркетинговото ми проучване да е по-пълно, хем да е извършено в максимално кратки срокове.

# 2
  • София
Не отговорих на анкетата, че съвсем се обърках в опциите  Crazy
Изневерявала съм, но много ясно, че не и на половинката!

# 3
  • град-държава
Бившия ми изневеряваше, та и аз не му оставах длъжна... Mr. Green
На мъжа ми - никога.

# 4
Веднъж - на бившия с настоящия. Но връзката вече бях решила, че ще я приключвам, така че съвестта ми е чиста  Peace

# 5
На мнение съм,че  не трябва да се прави това, което не искаш да ти се случи, затова и не изневерявам. Не ми се е и случвало, дано не се случи. Когато чувствата ги няма приключвам връзката, не обичам лъжите,  предпочитам Право куме в очи, а за изневяра да не говорим. Не задържам никого до мен, ако не ти е хубаво- търси си късмета на друго мястно,но връщане след това няма Peace
Отговорих с - никога не изневерявам!!!!

# 6
Не, не съм изневерявала на никого, нита на сегашния ми партньор, нито на някой от бившите.
Много съм трудна откъм тая част, даже малко задръстена, като съм с някого, направо страня от мъжете, трябва чудо да стане, че мъж да има някаква възможност да остане насаме с мен, че да ме сваля, камо ли да се стигне до секс  Joy
Чакам тиквен медал  bowuu   hahaha

# 7
  • София
 Гледам опцията за много пъти е доста нарастнала, ама защо само на един партньор? Mr. Green

# 8
Изневерявала съм на гадже, но на съпруга си не /засега  Mr. Green/.

# 9
Чакам тиквен медал  bowuu   hahaha

Таман тиквите узряха Peace и сега им е сезона.
Не съм изневерявала на съпруга си, нищо не ме е карало или провокирало да  чувствам, че имам нужда от друг в леголото си Peace

# 10
А какво точно е изневярата? Физически акт, психологическа. Ако съм се влюбила безумно, но не съм се ..., изневяра ли е? познат ми обясни, че всичко друго, освен това в онова, не е изневяра.
Не съм изневерявала, просто съм ощастливявала някого, който се е постарал да ме направи щастлива.

# 11
Не съм.
Предпочитам връзката да е приключила,преди да се оглеждам за друг...

# 12
  • София
А голяма любов към две гаджета едновременно брои ли се за изневяра?  Laughing Защото, докато няма женитба или намерение за такава, нещата са по-различни.

# 13
Хм..на съпруга си изневерявах, но на гаджето още не съм..

# 14
  • с/у ОколоМръсТното
отговорите къртят мивки...
От где си ги измисляте...  Crazy

# 15
Въртите сучете и все за изневери си говорите!!! newsm78
отговорите къртят мивки...
От где си ги измисляте...  Crazy
И аз мисля тъй!!! Joy

# 16
  • София
Не съм изневерявала. За сега нямам нужда. След време ще видиме. Не мога да кажа никога няма за изневеря защото знаете това че "никога не казвай никога".

# 17
  • Linz
Какво се разбира под изневяра?
Ако секс с друг без знанието на съпруга (гаджето)- не съм.

# 18
  • София
А с негово знание?  Wink

# 19
гласувах с 'Не изневерявам никога', за да виждам резултатите  Sunglasses
колко много лъжкини има освен мен  ooooh!

# 20
  • София
 bubanka - хареса ми отговора ти. Все пак има и такива дето неизневеряват и аз съмо от тях..

# 21
bubanka - хареса ми отговора ти. Все пак има и такива дето неизневеряват и аз съмо от тях..

това е шеговитият отговор - за мен изневярата има и други измерения освен да се изчукаш с някой трети, което е обичайното определение за изневяра  Wink

# 22
  • София
Отговорът с изневярата веднъж ми напомня как едно време, когато много се държеше на девствеността, се окажеше, че момата вече не е девствена, репликата беше "ти си ми вторият".  Laughing

# 23
  • София
 Уви не.

# 24
Iznwerqwam.

# 25
  • София
При мен изневярата се случва първо в главата.
После дали ще стигна до "това в онова" или не, е отделен въпрос.

Отговорите в анкетата ме учудват обаче. Какво значение точно има бройката - на един или на двама? А ако са били трима? newsm78

# 26
Какво е 'изневяра'  Embarassed Embarassed

# 27
Отговорите в анкетата ме учудват обаче. Какво значение точно има бройката - на един или на двама? А ако са били трима? newsm78

на първия си пробвала, на втория - затвърдила, на третия вече си мръсница, а ССФ не е таква, за това няма отговор 'на трима'  Mr. Green

Немо, не се прави  Mr. Green

# 28
  • София

Това, заради което жена ти е готова да ти отреже подробностите (а другата булка да я замеря с камъни), а ти нея да я удушиш като истински Отело (а тъпкачът да си отнесе здрав бой)!

# 29
Не се праа бе  Embarassed Embarassed обяснете ми какво е  Embarassed Embarassed

Това, заради което жена ти е готова да ти отреже подробностите (а другата булка да я замеря с камъни), а ти нея да я удушиш като истински Отело (а тъпкачът да си отнесе здрав бой)!

ооф - мерси .... значи не съм  Embarassed Embarassed да се е.... в забития дебил  Embarassed Embarassed

# 30
  • София

на първия си пробвала, на втория - затвърдила, на третия вече си мръсница, а ССФ не е таква, за това няма отговор 'на трима'  Mr. Green

Разбрах те.
Аз съм човек на точните нАуки. Значи от А следва Б (изневерявам на трима значи съм мръсница). Значи ли това, че от Б не следва А, тоест изневерила съм на двама, все още не съм мръсница?   Joy

# 31
тоест изневерила съм на двама, все още не съм мръсница?   Joy

не си  Naughty
на по-ранен етап си, но внимавай с третия  Joy
'щото след него няма връщане назад  Joy

# 32
  • София
Оооо, не, моят интерес е чисто принципен, нАучен така да се каже. В сферата на теориите само - питам, за да съм наясно защо точно тези бройки са посочени. Сега ще спя спокойно и с чиста съвсет.  Innocent

# 33
ОК, да не те мисля  Mr. Green

# 34
Добре де. А какво е да го правиш със законния и да си мислиш за друг, по същото време, даже да си представяш , че е другия?
Това не е ли пак изневяра?
Само не ми казвайте , че не ви се случвало!

# 35
Максимум две опции за отбелязване, както е  отпуснато, са ми малко. Горе долу две мога да отхвърля, всички други ги отбелязвам като нищо.

# 36
Изневерявам на себе си Crossing Arms Често и с всякакви. Просто не се побирам в кожата си вече. Докъде ще стигна не знам. Възмутително!!!

# 37
Добре де. А какво е да го правиш със законния и да си мислиш за друг, по същото време, даже да си представяш , че е другия?

ама и това ли е изневяра бре  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed - взимам си поста обратно  Laughing Laughing

# 38
Е то ако и това е изневяра, втасахме я. Joy

# 39

ама и това ли е изневяра бре  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed - взимам си поста обратно  Laughing Laughing

Не! как ще е изневяра! Освен ако не изкрещиш името, за които си мислиш Grinning

# 40
Това не е ли пак изневяра?
Само не ми казвайте , че не ви се случвало!

Фактически не е изневяра, но морално...май, да. newsm43

# 41

Язе за тва им викам на всичките 'маце'  Mr. Green

# 42
А какво е да го правиш със законния и да си мислиш за друг, по същото време, даже да си представяш , че е другия?

Aко пък си мислиш и за двамата, значи правите тройка- морално погледнато  Laughing

# 43
Ot koга се мъча на всички да викам "ООоох, котьоооооооо" Grinning

# 44

Тогава да внимавам как и какво ще ''крещя''/в скобички е защото не крещя/,че да не взема от последната опция да отида по напред Simple Smile...пък ако се повтори и потрети.... Sick

# 45
  • София
Коте, коте, колко да е коте! Такива като мен, дето говорят насън, е все тая какво крещят по време на секс, след като после всичко си казват  Joy

# 46
А какво е да го правиш със законния и да си мислиш за друг, по същото време, даже да си представяш , че е другия?

Aко пък си мислиш и за двамата, значи правите тройка- морално погледнато  Laughing

Joy Аз си мислех, че не си падам по тройки, а то какво излезе...

# 47
  • София
И мен нещо ме объркват дадените варианти за отговор... Ако на един партньор съм изневерила с друг, но не еднократно това като какво минава - че съм изневерила веднъж щото е било само с един лИбовник, или че съм изневерила много пъти и съм мръсница  newsm78
Също няма и отговор "Изневерявам на всичките си партньори с много различни и по много пъти"... не, че бих отговорила така, де... но по принцип  Laughing

# 48
А за четирите, изневерили с жена, да повдигам ли въпроса?  Laughing

# 49
  • София
А за четирите, изневерили с жена, да повдигам ли въпроса?  Laughing

Laughing Е то това изневяра ли е? За такова нещо повечето средностатистически мъже ще ги почерпят по-скоро отколкото да ги обвинят в прелюбодейство  Laughing

# 50
Е то това е единственото дето ми остана да отметна Laughing

# 51
 Shocked 40% никога не изневеряват?

Малиииииииииииииии Blush

# 52
  • София
Shocked 40% никога не изневеряват?

Малиииииииииииииии Blush

Или друго яче казано - 40% от хората във форума са мошенницииииииииии!!!  Laughing

# 53
  • София
Това пък що за глупост е Naughty А, да...всеки съди за другите по себе си.

# 54
Не са мошеници. Аз от друга тема разбрах, че деветдесет процента са със мъжа си по 24 часа 7 дена в седмицата. Е как и кога да изневерят? Joy Joy

# 55
Аз наистина не съм. Не съм сигурна това ли да сложа: или това

# 56
Аз наистина не съм. Не съм сигурна това ли да сложа: или това

Май второто  Mr. Green

# 57

Аааа.. Имам още време.. Не съм навършила 28 даже  Laughing

# 58
Това пък що за глупост е Naughty А, да...всеки съди за другите по себе си.

Нищо и никой не съдя! Засрамих се и се порицах Blush

# 59

Аааа.. Имам още време.. Не съм навършила 28 даже  Laughing

Споко, аз съм по - зле! Скоро ще чукна 40, а не съм изневерявала.

# 60
  • София
Е, то и аз на съпруга ми не ссъм му изневерявала още, но на млади години далеч не бях толкова примерна

# 61
  • Бургас
Не изневерявам и не съм изневерявала. Но и мен опциите в анкетата ме развеселиха. То дали един и ли два пъти... "Изневерих ти, скъпи, но само веднъж - нали не се сърдиш?".
А култовото: "Ние само се целунахме, то това не е изневяра!" Но само за миг си представете да си видите половинката да се целува с друг. А дали не е изневяра?!

# 62
Е, то и аз на съпруга ми не ссъм му изневерявала още, но на млади години далеч не бях толкова примерна
Палавница!

Изневеряващите, дайте и малко подробности, де. Темата иначе ще стане скучна  Twisted Evil

# 63
Не. От `задръстените` съм явно.  Wink

# 64

Преди съпругът, не се брои  Naughty

Joy

За протоколът, с моя сме заедно от 18 години.
Кой сега е задръстен, а? Mr. Green

# 65
Веднъж - на бившия с настоящия. Но връзката вече бях решила, че ще я приключвам, така че съвестта ми е чиста  Peace
И аз така Laughing

# 66
  • София
Палавница!

Изневеряващите, дайте и малко подробности, де. Темата иначе ще стане скучна  Twisted Evil

Е, за подробности си има тема "Как разнообразявате сексуалния си живот"  Laughing

# 67
Е, за подробности си има тема "Как разнообразявате сексуалния си живот"  Laughing

Е, аз и там чета и чаках снимки, клипчета, това-онова.. Разочарована останах  Laughing

# 68
Ако не допълните с опция"Искам, но не ми стиска!" няма да гласувам Crossing Arms

# 69
Ако не допълните с опция"Искам, но не ми стиска!" няма да гласувам Crossing Arms

Готово има я вече твоята опция! Peace
Да не ти стиска да не ти стиска колко да не ти стиска.... Joy Joy Joy
До един момент ще се стискаш ще се стискаш и после като се отпуснеш да не му изтървеш края... Laughing Peace

# 70
Гласувах! Laughing
До сега одържам положението Mr. Green
Ама като ме ядоса...идва ми да изляза и още на входа да лепна някой Joy

# 71
6 потребител/к/и са изневерили с жена.Това изневяра ли е? Rolling Eyes

# 72
На бивше гадже да.
На съпруга си не.

# 73
До сега одържам положението Mr. Green
Ама като ме ядоса...

Ох, колкото пъти ме е ядосвал..... smile3511.., ако нЕкой ден си променя становището по въпроса, то положението става сериозно. Embarassed

# 74
Не.
Ама сега медал ли ще получа или да ходя да се срамувам в ъгъла? Wink

# 75

Питах сега половинката и каза, че за него не би било... И аз го предупредих, че, ако и утре си донесе работа за вкъщи, направо съм го направила.. Сега да му мисля.. Те хората хубаво са казали "Голям залък хапни,.."  Laughing

# 76

Питах сега половинката и каза, че за него не би било... И аз го предупредих, че, ако и утре си донесе работа за вкъщи, направо съм го направила.. Сега да му мисля.. Те хората хубаво са казали "Голям залък хапни,.."  Laughing
E много сте лоши... та какви са тези условия.... той човека се бори за благото на семейството а вий ултиматуми.... newsm78

# 77
E много сте лоши... та какви са тези условия.... той човека се бори за благото на семейството а вий ултиматуми.... newsm78

С жена, бе, Соте... Той каза, че не се брои това, затова  Laughing
Иначе ми е скучно сега.. Вместо да си поиграем заедно, седя тука и скучая...

# 78
И моя вика че не е изневяра ако му изневеря с жена.Даже пита дали може да гледа. Crazy

# 79
И моя вика че не е изневяра ако му изневеря с жена.Даже пита дали може да гледа. Crazy

Хаха.. И моят така.. Нищо нямал да прави, само щял да гледа... Тогава за какво да ни е, а  Twisted Evil

# 80
Имам позната, която се разведе с мъжа си, заради връзка с жена.
Аз като разбрах, направо онемях.
Питам я, добре де, ти сега на другия бряг ли мина вече?
А тя казва, че не е. Просто се случило  Shocked
И двете не са лезбийки. newsm78 Или поне, така твърдят  Joy
Този случай ме кара да си мисля, че забежката със жена, също е изневяра.

# 81

Уф, сега, като каза.. Ама те наистина ли не са лесбийки? Много странна история..
Иначе аз имам една позната, която търси връзки само с жени, била е преди години даже сгодена. Тя обаче си е напълно на другия бряг...

# 82

Аааа.. Имам още време.. Не съм навършила 28 даже  Laughing

Споко, аз съм по - зле! Скоро ще чукна 40, а не съм изневерявала.
и аз  Mr. Green
нито на бивши, нито на настоящи, нито на бъдещи, било то съпрузи, гаджета, еднократни и за многократна употреба мъже.

боже, имало и изневерили с жени.  Rolling Eyes

# 83

Уф, сега, като каза.. Ама те наистина ли не са лесбийки? Много странна история..
Иначе аз имам една позната, която търси връзки само с жени, била е преди години даже сгодена. Тя обаче си е напълно на другия бряг...

Да, твърдят че продължават да харесват мъже и няма начин да харесат друга жена  #Crazy
На мен ми намирисва на бисексуалност.
Това което ме шокира е, че се случва в една по - късна възраст, когато човек би трябвало да е наясно със своята сексуалност.
Още не мога да повярвам, че е истина.

# 84
Май всеки е малко би.. С такива наблюдения съм от известно време  Laughing
Лошото е, ако се случва късно и разваля семейства.. Иначе си е авантюра.

При тази моята позната е било по-рано. Някъде на 25 е развалила годежа, защото усетила, че жените я привличат повече. По-късно съвсем не е искала да има физически контакти с мъже... Сега е към 35 и има връзка с жена, която има и дете. Не знам обаче при нея какво е било...

П.П. Йеее, моят мъж е готов с работата. Изчезвам!

# 85
изобщо не, никога и по никакъв повод
толкова съм провокирана от себе си, че и тема си пусках преди време

# 86
  • Tам през Атлантическия океан
Не съм  Wink

ама ако ми отслабнат агелите ,....... направо ще прескоч на тази опция  : Изневерявала съм с 2 мъже наведнъж

Whistling

# 87
  • София
Никога на никой не съм изневерявала.Досега не е било в стила ми.За в бъдеще не знам.

# 88
  • Луната ни пази
Бре, много честни жени имало тук Simple Smile Аз веднъж, с мъжа ми на бившия ми приятел!

# 89
Бре, много честни жени имало тук Simple Smile Аз веднъж, с мъжа ми на бившия ми приятел!
#Crazy

# 90
Не съм. Аз съм залухава, консервативна в сексуално отношение, въпреки порочната си външност( имам  Венера в Козирог - тя е виновна)  Въпреки че огнената ми природа предразполага към фриволност, съм стигала само до флирт. Но на мене изневярата не ми е интересна , имам каквото искам, а и възможността да имам всеки мъж който съм поискала в голяма степен намалява тръпката...  Rolling EyesНяма за какво да го правя. Леко фригидна съм, така че сексът който правиме с мъжът ми е предостатъчен, за да търся навън.Човекът си ме носи на ръце, пари имаме, за чий да си го слагам с някой сульо, който такива като мен е виждал само по списанията Confused

# 91
  • Луната ни пази
#Crazy
Е, какво странно. Имах гадже, срещнах мъжа ми (тогава не ми беше още такъв). Тъй като бяхме извън БГ се случиха някои неща преди да скъсам с гаджето (струваше ми се доста неуместно да го направя с смс). Като се върнах в БГ се разделихме мирно и тихо с бившия и си продължих връзката с мъжа ми. На него никога не съм му изневерявала, още  страшно много го обичам и не мога да го прежаля!

# 92
Мегелинка, след като ти прочетох постинга, буквално ми тръгнаха сълзите...

По темата - не съм, ако някога го направя, вината ще е само и безусловно на мъжа, който е до мене. По принцип съм моногамна...нооо, всяко нещо си има граници. Пък.

# 93
#Crazy
Е, какво странно. Имах гадже, срещнах мъжа ми (тогава не ми беше още такъв). Тъй като бяхме извън БГ се случиха някои неща преди да скъсам с гаджето (струваше ми се доста неуместно да го направя с смс). Като се върнах в БГ се разделихме мирно и тихо с бившия и си продължих връзката с мъжа ми. На него никога не съм му изневерявала, още  страшно много го обичам и не мога да го прежаля!
Извинявам се, моя е грешката!От толкова странни истории в темите съвсем се ошашавих-прочетох-с мъжа на бившия ми приятел Joy Joy Joy.Ми-то съм го пропуснала Wink.

# 94
#Crazy
Миличка съпругът ти починал ли е ??? Sad Cry

# 95
погледни подписа на момичето  Peace

# 96
Не съм още.  Има време.

# 97
  • Winterfell
На бивш-да,заслужи си го.
На мъжа ми-не

# 98
Да. Не съжалявам.
Връщам се да чета изневерилите, които са май около 12% - дали са си го признали в темата или са останали анонимни - само в анкетата  Mr. Green

# 99
Все още не съм срещала мъж, който да ми харесва толкова повече от мъжа ми, че да изневеря. Флиртчетата с други мъже, засега ми стигат Simple Smile

# 100
  • Луната ни пази
#Crazy
Извинявам се, моя е грешката!От толкова странни истории в темите съвсем се ошашавих-прочетох-с мъжа на бившия ми приятел Joy Joy Joy.Ми-то съм го пропуснала Wink.
Така прочетено звучи все едно съм попаднала в любовен триъгълник с гей двойка! Определено е за  #Shocked  Посмях се  Hug

# 101
Не съм. Аз съм залухава, консервативна в сексуално отношение, въпреки порочната си външност( имам  Венера в Козирог - тя е виновна)  Въпреки че огнената ми природа предразполага към фриволност, съм стигала само до флирт. Но на мене изневярата не ми е интересна , имам каквото искам, а и възможността да имам всеки мъж който съм поискала в голяма степен намалява тръпката...  Rolling EyesНяма за какво да го правя. Леко фригидна съм, така че сексът който правиме с мъжът ми е предостатъчен, за да търся навън.Човекът си ме носи на ръце, пари имаме, за чий да си го слагам с някой сульо, който такива като мен е виждал само по списанията Confused

Това Шанталче ме забавлява все повече и повече.  Joy  hahaha

Толкова ниско самочувствие не съм срещала наяве!  Crazy

# 102
Еми Пудинг, какво да правиме тука, бе човек, нали е да се забаляваме Laughing. А и виж че откакто няма ДиС настана една скука... Радвам се че ти повдигам настроението, а и аз самата се радвам сама на себе си Grinning

Последна редакция: пт, 29 окт 2010, 14:59 от $hantalche

# 103
Какво лошо има човек да е доволен от това, което има?  Laughing

# 104
Не, никога не съм изневерявала...ако си харесам някой друг, първо зарязвам гаджето и тогава "скачам" в леглото на новия.

# 105
Ей светици сме бе. И да сме изневерявали, все е било на бившите, то затова е казал народа " Кой е..л, е..л, кака се ожени!!!!!!!!!!!!!!!!!"  Mr. Green

# 106
Еми Пудинг, какво да правиме тука, бе човек, нали е да се забаляваме Laughing. А и виж че откакто няма ДиС настана една скука... Радвам се че ти повдигам настроението, а и аз самата се радвам сама на себе си Grinning

smile3521

# 107
  • Sofia
" Кой е..л, е..л, кака се ожени!!!!!!!!!!!!!!!!!"  Mr. Green
Joy

Има, има два различни отговора от изповедалното "само на бившия с настоящия" и то от уважавани от мен съфорумки, явно неслучайно им се кефя.

Любопитно ми е дали ще се появи СФ /от ССФ нема как да дойде/, който да каже "да бе, да се...в главата проста", яд ме е, срам ме е, тъпо беше..съжалявам, не трябваше.. нещо в този стил  Thinking

# 108
Аз си признах, бе ей Mr. Green
И даже си признах, че на настоящия си мъж съм изневерявала, но не се чувствам виновна. Виновният си беше той. И това към настоящият момент не ни създава проблеми. Flutter

# 109
  • София
Офф, ще ме уморите с това "изневерих му, ама той беше виновен"  Laughing И аз съм изневерявала и винаги е било защото нещо в настоящата връзка не е било ОК, но пък да твърдя, че мъжът е бил виновен някак си не мога  Rolling Eyes

# 110
Аз си признах, бе ей Mr. Green
И даже си признах, че на настоящия си мъж съм изневерявала, но не се чувствам виновна. Виновният си беше той. И това към настоящият момент не ни създава проблеми. Flutter
Как така е виновен.... толкоз ли ти е черен та му тури рогцата???? tooth
Ами ако той ти изневери и разбереш.... кво правиме.... или на рогцата, с клони от рога ще се възмездявате!!!!! Joy

# 111
Да, квит сме с мъжо. Не му се сърдя. Имахме проблеми във връзката. Той беше виновен, щото не искаше да правим секс и никакви разговри нищо, никакви тактики не помагаха  сега иска много даже, повече от мен. Плюс тва като реших, че искам да съм с друг му казах, че не искам да съм с него и се разделихем за известно време.
Еее то пък баси признах си и вие ме погнахте, ами бъдете си светци и се плюйте колко сте безгрешни и как не изневерявате. Защо въобще пускате такива теми?! newsm78

# 112
E, Вагабонд, добре, че сте се оправили, де. Аз ти помня темата.. Не ти беше лесно.
Иначе кой те напада? Няма такова нещо.

# 113
Да, квит сме с мъжо. Не му се сърдя. Имахме проблеми във връзката. Той беше виновен, щото не искаше да правим секс и никакви разговри нищо, никакви тактики не помагаха  сега иска много даже, повече от мен. Плюс тва като реших, че искам да съм с друг му казах, че не искам да съм с него и се разделихем за известно време.
Еее то пък баси признах си и вие ме погнахте, ами бъдете си светци и се плюйте колко сте безгрешни и как не изневерявате. Защо въобще пускате такива теми?! newsm78
Аз напълно те разбирам... без секс какво друго ти остава... светците са нарисувани в черквите... тук не ги търси !!!! Laughing

# 114
Прекаления светец и Богу не е драг.

А и медали в тая теме няма да раздаваме  Mr. Green

# 115

Само че тук има една фина разлика  Mr. Green
Едно е да сте в конфликт - да се разделите, друго е нещата да са привидно ОК - пък ти да си легнеш и с друг. Не че осъждам и двата варианта, напротив - всеки има шантави моменти и търсения.

# 116
Аз никога не бих те погнала, не съм с крилца, нито мъжът до мене е с такива. Когато се преминат някакви граници на търпение и разбиране , какво друго остава...

Вече съм разказвала за моя позната, чийто мъж, след като разбра за захожданията и, се взе в ръце и дори на сдобрителна екскурзия до Европа ходиха.

# 117
Така де, усетил се е явно, че тя не е даденост и може да го остави  Laughing

# 118
Има, има два различни отговора от изповедалното "само на бившия с настоящия" и то от уважавани от мен съфорумки, явно неслучайно им се кефя.

Любопитно ми е дали ще се появи СФ /от ССФ нема как да дойде/, който да каже "да бе, да се...в главата проста", яд ме е, срам ме е, тъпо беше..съжалявам, не трябваше.. нещо в този стил  Thinking

Защо? Нямат ли значения обстоятелствата? Връзката ни се разпадаше, живеехме в различни градове, бях взела решение да се разделим в почивните дни на въпросната седмица. За какво да ме е яд или срам?
Виж, след изневяра не бих останала в старата връзка, не е за мен това ...

# 119
Така де, усетил се е явно, че тя не е даденост и може да го остави  Laughing
Именно.

Възнамерявам след време да го изпробвам този вариант. Mr. Green

# 120
Аз съм имала грешни избори и решения през живота си, определено. За които след това съм си давала сметка, съжалявала съм - и най-вече - оценявала съм как е трябвало да постъпя. В тая насока - не виждам защо един човек, който е искал раздяла и тогава е изневерил на постоянния си партньор- след това да осъзнае, че не може да живее без половинката и не го иска наистина. Понякога нервите, напрежението, обстоятелствеността - не ни дават да действаме напълно преценено и разумно.

Жозефина - не тази вечер, нали  Joy

# 121
Тц, Вили, нЬе тази вечер. А и ако се случи, определено няма да е достояние на целокупното кралско форумско воинство. Laughing

Иначе това е от малкото ти постинги, зад които заставам на 100 %.

# 122
Иначе и на мен им се ходи в Европата   Joy

# 123
Да, усети се, че не съм даденост.
И при всичките хиляди, милони разговори,  които сме водили, нали все с разговори да се оправят нещата, нищо не постигнахме. Нито пиенето спря, нито кофти отношението, нито ревността, нито сексът потръгна. Затова реших, че е време да се вземат мерки.
То не че съм го решила, просто намерих утеха другаде.
И така...

Накрая явно е схванал, че не може хем да не правим секс и само да джавкаме, хем пък да го обичам и да напирам да съм с него. Явно разбра, че има опашка за мен и конкуренцията му не е малка и се взе в ръце. Не, че за него няма желаещи, но друго си е да ме изпусне мен  Mr. Green
Де ще намери такава - домакиня в къщи и мръсница в леглото или там квато беше приказката, наред с това че съм работна, оправна и въобще не ми дреме ако се наложи да се оправям сама, т.е. съм независима от него. Не съм чакала неговите пари, макар че и такива приказки съм чувала, че ме бил прибрал от пътя и разни др глупости, които и двамата знаехме, че са в измерението само на неговите представи за това какво е направил той за мен. Щото преди него си се оправях сама и с квартири и с разходи и с храна и с дрехи в много по-голям град от този, в който живеем, без близки и без познати. Тъй че кой кого е прибрал и кой при кого е пожелал да отиде е много относително.
Както и да е, де, та мисълта ми беше, че след изневярата ми, нещата значително се подобриха.Е, и той не остана на сухо, но явно бързо е направил разликите и не се поколеба, когато го извиках от триста километра да се прибере у дома.

# 124
  • Sofia
Любопитно ми е дали ще се появи СФ... яд ме е, срам ме е, тъпо беше..съжалявам, не трябваше.. нещо в този стил  Thinking
Защо? Нямат ли значения обстоятелствата? Връзката ни се разпадаше, живеехме в различни градове, бях взела решение да се разделим в почивните дни на въпросната седмица.

Напротив, имат огромно значение обстоятелствата  Peace При теб, нещата са били ясни и решени. На мен в темата досега ми липсваха онзи друг тип "обстоятелства, за които писа Viliko
"Понякога нервите, напрежението, обстоятелствеността - не ни дават да действаме напълно преценено и разумно. ", а също и :
"всеки има шантави моменти и търсения."

Много ми беше черно-бяло, някак си Joy

Другата сюжетна линия, която се разигра също ме кефи - като туриш рогца, за да наблегнеш на факта, че не си даденост, дали винаги следва екскурзия из европейските столици Thinking Или по-срещаната екскурзийка е до мама /либовника/ Mr. Green

# 125
Тоест иска ти се да разбереш кога другите са изневерили и защо, но са останали при половинките си, така ли  Twisted Evil

# 126
Това с екскурзията е реален случай, познавам лично и двамата герои. Обаче...не бих могла да гарантирам подобен развой при други. Laughing
Мене, примерно, си мисля, че ще ме заведат една седмица в любимо СПА. Mr. Green

# 127
  • Sofia
Тоест иска ти се да разбереш кога другите са изневерили и защо, но са останали при половинките си, така ли  Twisted Evil

Сега, като го прочетох как си го написала - май да. точно това искам  Laughing

# 128
Това с екскурзията е реален случай, познавам лично и двамата герои. Обаче...не бих могла да гарантирам подобен развой при други. Laughing
Мене, примерно, си мисля, че ще ме заведат една седмица в любимо СПА. Mr. Green

А мен определено ще ме заведене на...майната си  Joy

# 129
  • Пловдив
Не, не съм до момента. И не ми се иска, но и аз като човек не съм застрахована и не мога да обещая нищо. Но ако ми се случи, няма да е скоро.

# 130
  • Sofia
Laughing Мене, примерно, си мисля, че ще ме заведат една седмица в любимо СПА. Mr. Green
А мен определено ще ме заведене на...майната си  Joy

Viliko, Жосеф, трябва да се внимава. Мен, напр. ме заведоха на майната си  Joy
Изкушава ме, да тествам №2  Mr. Green за експеримента /на спа и столици и така си ходим/, ма пусто одъртях и ме мързи Joy

# 131
Е, затова трябва да се внимава  Whistling
Но - да не забравяме, хора сме, който е безгрешен - как беше там - първи да хвърли камъка...

# 132
Ако съм мислила, че ще доживея тема, в която да сме на едно мнение с ВИЛИКО - ей ме на. Mr. Green

# 133
Ако съм мислила, че ще доживея тема, в която да сме на едно мнение с ВИЛИКО - ей ме на. Mr. Green
Днес явно ти е ден  Laughing

# 134

Ееее, стига де, не и ти - това го чета доста често напоследък  Mr. Green

# 135
Аз не се шегувам, Вил, когато нещо не е така, според мене, си го казвам, и наяве, и тук.

Тоест, не те комплИментирам. Laughing

По темата - викам, да основем партия на жените, и да си изработим манифест. Laughing И платформа, и хитринки да обменим. Laughing

# 136
Е, а какво ще ни е логото - ДА НА ИЗНЕВЕРИТЕ ли  Joy
Щото в духа на темата - тва излиза май....

# 137

Ееее, стига де, не и ти - това го чета доста често напоследък  Mr. Green

така става като цитираш библията  Mr. Green  .. или бАблията  Laughing

По темата - викам, да основем партия на жените, и да си изработим манифест. Laughing И платформа, и хитринки да обменим. Laughing

вече има - закъснели сте .... а лидерка е една 100000% жена  Mr. Green

# 138
Уби ми кефЪ  Crossing Arms

# 139
"На мъжа си мога да изневеря,но на Армани,Гучи и Фере-не!" Flutter

# 140
Тц , никога не съм изневерявала на никого - това означава да изневеря на себе си!

# 141
Само като "преход" от една връзка към друга. В повечето случаи не съм пускала клона, преди да се хвана за следващия.

# 142
Клона казваш  Twisted Evil

# 143
Някои клончета изглеждат по свежи... други пускат пъпки и цъфтят... трети просто изсъхват!!!! newsm78 Laughing

# 144
Ааа, моля ти се - пъпки сега  Joy