Чесън в пъпа ???

  • 13 644
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 585
А на теб, душице, за какъв чеп ти е информация? Сложи си една скилидка на пъпчето след работа утре, и стъпи на кантарчето. Запиши, и в понеделник пак стъпи на кантарчето - ето ти информация.

# 16
  • Мнения: 8
Я и аз да се запиша,много е права Вълкът с дълъг ник че в името на добрата фигура
сме поглъщали и правили какво ли не.
Аз лично бих пробвала и това ,едва ли ще загубя нещо.
Като знам колко химия и билки съм изгълтала, и това ще преживея
Ще го пробвам още довечера и ще пиша за резултати ако има Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 1 324
Я и аз да се запиша,много е права Вълкът с дълъг ник че в името на добрата фигура
сме поглъщали и правили какво ли не.
Laughing, права е, да!

# 18
  • Мнения: 577
А, чесънът няма ли да изгори мястото (пъпа)? Аз като беля чесън ми изгаря пръстите и ми пожълтяват.

# 19
  • Мнения: 13 753
А на теб, душице, за какъв чеп ти е информация? Сложи си една скилидка на пъпчето след работа утре, и стъпи на кантарчето. Запиши, и в понеделник пак стъпи на кантарчето - ето ти информация.

Аааа, не така безотговорно Naughty
Трябва да се проучи и уточни точната технология, дозировка, вид, произход, големина на чесъна Grinning

А сега сериозно - заинтригувахте ме. погледнах в нета, наистина имало такова животно - метод Moxibustion = загряване (чрез специални тръбички) на определени точки с прилагането на разни лечебни билки, сол, чесън... Обаче само чесън и то цяла скилидка надали ще свърши някаква работа. Сигурно трябва да е срязана скилидката, и ефектът, ако има такъв, е от затоплянето на мястото от чесновия сок, както при косопад. И се споменава - през марличка Peace

# 20
  • Мнения: 4 678
А, чесънът няма ли да изгори мястото (пъпа)? Аз като беля чесън ми изгаря пръстите и ми пожълтяват.
..има такава вероятност Peace

# 21
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
днес да не е 1 април?

# 22
  • Мнения: 371
Aма вие сериозно го вярвате това Shocked

Ако наистина действаше подобно нещо щеше да има повече инфо в нета, но аз попаднах на това http://www.beinsadouno.com/board/index.php?showtopic=1611 /погледнете пост 8/.

Започвам да си мисля, ако си сложа скилидката на пъпа и да хапвам профилактично колко ли кг. ще смъкна за седмица примерно newsm78

# 23
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
сериозно.

# 24
  • Мнения: 577
Започвам да си мисля, ако си сложа скилидката на пъпа и да хапвам профилактично колко ли кг. ще смъкна за седмица примерно newsm78

Недей така, драстично, да не се вталиш, та чак да се затриеш.

# 25
  • Мнения: 371
http://forum.all.bg/printthread.php/Cat/0/Board/fparents/main/238422/type/thread

хайде още малко Laughing

Ще се затрия де, ама не от слабост Joy hahaha

# 26
  • Мнения: 104
Колкото и налудничаво да ми звучи,веднага бих си сложила чесън в пъпа и ще следя кантара. Flutter Уви имам все още заздравяващ пиърсинг на пъпа и ще се въздържа. Confused А самата чеснова скилидка докато е цяла не ухае чак толкова силно,едва ли някой дори ще усети ...

# 27
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
Що бучни чесъна на пиърсинга какво пречи?

# 28
  • Мнения: 1
Що бучни чесъна на пиърсинга какво пречи?
smile3532

# 29
  • Мнения: 4 585
luxx05, ти си поливай пъпчето с отвара от листа от смрадлика, в аптеките го знаят като тетра. Но само ако не кърви вече.

Общи условия

Активация на акаунт