След девет месечен растеж приключва Октомврийския бебевалеж!

  • 19 569
  • 569
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 42
Zarat  Hug
И аз сега си припомнях първата ни среща, всъщност за мен беше първа с вас - в мола на Стамболийски ))) Колко бързо минаха 9 месеца, още не мога да повярвам, че си гушкам едно човече.
От време на време на малкия му излизат пъпчици с връхче по лицето и после изчезват.
За прегледите в Шейново - аз май няма да се възползвам, ако всичко е наред. Ще си отида при моята лекарка.

# 16
  • Мнения: 109
Запис  Hug Благодаря на всички,които се грижат за темите ни Wink  bouquet

# 17
  • Мнения: 26
Привет и от мен!Едва сега ми остана време да вляза и да пиша.То докато ви изчета.. #Crazy
Първо,честит рожден ден на Мирчето и Олето !Много здраве,късмет,позитивизъм и много щастливи мигове с малките им подаръци!
Ние също сме от будуващите ,заради колики.На моменти като я хванат нищо не помага.Успокоява се за момент,като се гука в мен и после пак почва да се превива и да плаче.И капките като че ли в дадени моменти не помагат.И ние сме  подвижен арсенал-и количката е строена в спалнята и пробваме всичко за успокоение.
Аз също съм за подплънките за кърмачки,че иначе всичко става мокро.Но това да се чуванека да имаме кърма,че да са ни здрави дечицата! Peace

# 18
  • Мнения: 1 298
Ехаа, последна тема тук! И аз благодаря на момичетата!   bouquet

Не е за вярване, кога минаха тези девет месеца. И сега повечето вече сме с бебета...

# 19
  • Сливен
  • Мнения: 140
честити рождени дни на мирчето и олето
да са много обичани,много здравички  и домовете им да са пълни с детски смях

честита месечинка на всички малки съкровища родени преди един месец
колко бързо минава времето  Hug
от както пиша в темичката се чувствам между близки,благодаря на всички момичета за хубавите теми и приятните мигове споделени с вас,нека и занапред се чувстваме така  Hug Hug

# 20
  • Русе
  • Мнения: 904
flufffy предполагам че му стига щом заспива на гърдата ми,от друга страна суче доста често и като помисля че нищо не му действа разхлабващо се питам наистина проблема да не е в кърмата ама пък той се мъчи и се напъва да се изака а неможе

# 21
  • Сливен
  • Мнения: 140
и моят по цял ден си се напъва а като се изака акото си му е редичко,значи не е запек,суче добре,по някога на 2 часа а през повечето време на 3,рядко правим пауза от 4 часа

# 22
  • Мнения: 3
Честит рожден ден на Мирчето и Олето! Пожелавам ви много щастливи мигове с малките ви съкровища!
А ние днес бяхме на консултация, за 24 дни сме качили 950гр, а 3см на дължина сме пораснали. Мина ни и първата имунизация за сега нямаме проблеми.
По 3 часа сме навън на разходка с количката, моята майка ме обяви отдавна за луда, тя заяви категорично от растояние, че ако е имала октомврийско бебе до март нямала да го извежда.

# 23
  • Русе
  • Мнения: 904
miriams28 лошото е че той не се изаква,иначе като му правиха клизмичка в неделя се изака и акото му си беше както е било преди да се запече ,затова се чудя дали е запек или не му стига кърмата ,ама пък не реве от глад

# 24
  • Мнения: 170
Tany, защо не пробваш тогава в твоето хранене да вкараш разхлабителни храни, може пък да помогне.
m9m9, остави майка ти да си говори, и си прави каквото чувстваш за правилно, естествено, че ще излезете Hug

# 25
  • Сливен
  • Мнения: 140
като ми бяха разранени зърната давах на малкия адапте и на всеки памперс имаше ако,от както сме само на кърма ака по един път на ден

# 26
  • Русе
  • Мнения: 904
и аз се замислям дали след кърмене да не предложа на бебо АМ да видим дали е гладен още,какво ще кажете

# 27
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Хоп и аз  темата... Hug

и моят по цял ден си се напъва а като се изака акото си му е редичко,значи не е запек,суче добре,по някога на 2 часа а през повечето време на 3,рядко правим пауза от 4 часа
От снощи и ние сме така... ooooh! Даже през ноща почти не е спал...Днес направихме разходка в парка и успя да поспи... Peace Прибрахме се хапна..и сега  Praynig се унесе дано да имаме резултат...,че аз гледам стерео вече  Crazy Но пък ака по 4-5 пъти на ден.
И ние си имаме пъпчици, около веждичките и част от челото ,но вчера на консултацията педиатърката каза,че няма забележки и всичко му било ок  Peace
За подплънките спор няма-удивително практично нещо!

# 28
  • Мнения: 74
nechovechka, със сигурност може да подадеш молба декларация и за едната и за другата помощ Peace ще ти изплатят и двете Money

Последна редакция: вт, 02 ное 2010, 18:07 от tiya_4

# 29
  • Мнения: 9
Здравейте момичета  Hug
няколко пъти пиша и все не успявам да го пусна, или се разкача нета или беба се размърдва...и докато успея...вече сме на 2ра стр. в нова темичка Shocked, ама наистина много бързо мина времето от началото на бременностите ни до сега, чак не ми се вярва...
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МИРЧЕ И ОЛЕ! ДА СТЕ МНОГО ОБИЧАНИ МАЙКИ И ЖЕНИ !Като чета че протичате, аз да се оплача, че нямам никакви напрежение в гърдите и едвам събирам по 30 гр., та се дохранваме с АМ, незнам на какво се дължи,но просто количетсвото кърма е много малко, а се изцеждам,за да стимулирам и пак..., ама какво да се прави...
 

Общи условия

Активация на акаунт