След девет месечен растеж приключва Октомврийския бебевалеж!

  • 19 573
  • 569
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 120
Честит син Владимир, мамаче Хипопотамче! Много здрав и весел да расте!
Хайдееее, стягайте багажите, местим се newsm44

# 556
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Честит момче на мама Хипопотама!

Днес теглиха Веско.Станал е 3.990 (от болницата го изписаха 2.810) и е 54 см.За имунизацията лекарят каза, че ще я сложи на 23 този месец.Трябваше да я бие днес, но ... насрочи друга дата.Малко ме притесни това, но нищо не мога да направя.Бебчо спа през цялото време Heart Eyes

# 557
  • София
  • Мнения: 1 395
Честито, Хипопотамке!
И мъжото даже честити и пожелава да ти е живо и здраво детенце Hug

Малката от сутринта е спала сигурно общо час. Сега заспа, дано е за псоледно. След тая тежка нощ съм направо скапана. Пийнах 20 грама Бейлис и ми се замая главата Embarassed Joy

# 558
  • Мнения: 184
ЧЕСТИТО ХИПОПОТАМЧЕ ВЛАДИ НА МАМА ХИПОПОТАМКА! ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ МАЛКИЯ ЮНАК! Ех че хубавоооо, вече сме пълен комплект октомврийки с малки сладки септемврийчета, октомврийчета, ноемврийчета и августовчета! Ааа и талисманките ни юлски да не забравя!
Ели, бебчо ритнал половината от хепатнитната ваксина. Тя се поставя за втори път, първата са ви я правили още в болницата. Не се коси - колкото, толкова:)
Данимирка, браво на малчо, добре наддал. За ваксината не се притеснявай, нашата също я направиха по-късничко. Доки се съмняваше, че жълтеничката му не е минала и затова я отложи. Може би и при вас е така.
Ох, на нас тези дни ни предстои втората ваксинация - правят се две инжекции и е много вероятно организмът на бебока да реагира с температура и разни такива... Голяма ми е чуденка, гледам да не се притеснявам предварително ама пусто... Утре започвам хомеопатичното, та да видим.
бебзи, хич не ми се оплаквай - моя от доста време е така - най-много 2 часа сън през деня! На горкия му писна интериора в кошарката от оглеждане, местя го със шезлонга от стая в стая, че то не се издържа на толкова будуване  Crazy

Последна редакция: вт, 09 ное 2010, 21:57 от kalinche

# 559
  • Варна
  • Мнения: 245
ХИПО да ти е жив и здрав големия мъж, да ви слушка и радва   bouquet

И за мен е чест да ви преместя в РОДЕНИ:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=540834.0

Оле, Димяни по погрешка я пуснах от моя профил, така че една тема топката е в мен  Mr. Green

# 560
  • Мнения: 5
Честито на Мама Хипопотама синчето. Да й е живо и здраво.  bouquet

# 561
  • Мнения: 170
Честито синче на мама Хипопотама. Да расте голям и послушен!

# 562
  • Мнения: 18
Честито на мама Хипо Simple Smile Да е жив и здрав малкия. Бързо възстановяване.   bouquet

# 563
  • Мнения: 6
ЧЕСТИТО МОМЧЕЦЕ НА МАМА-ХИПОПОТАМА! ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ И МНОГО РАДОСТ ДА НОСИ НА МАМА И ТАТИ  smile3525!

# 564
  • Мнения: 3 500
АААА, ние чакахме Хипопотамка и хайде в Родени. Честито бебенце, Хипопотамке! Да ти е жив и здрав и много да те слушка!
Местим се, момичета!

# 565
  • Мнения: 186
ве4е се преместихме души4ки,вижте по напред Hug

# 566
  • Мнения: 66
УХААА НАЙ НАКРАЯ ЧЕСТИТ СИН ВЛАДИМИР НА МАМА ХИПОПОТАМА ДА И Е ЖИВ И ЗДРАВ   smile3525 newsm44

# 567
  • София
  • Мнения: 17 278
Момичета:


И за мен е чест да ви преместя в РОДЕНИ:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=540834.0

# 568
  • Русе
  • Мнения: 904
чЕСТИТО НА МАМА ХИПОПОТАМА ДА И Е ЖИВ И ЗДРАВ СИНА И СКОРОШНО ИЗПИСВАНЕ

# 569

Общи условия

Активация на акаунт