Седмицата 23.08 - 29.08

  • 7 769
  • 121
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Цитат на: Morena
Цитат на: lalka
Меренка, много поздрави на всички на срещата.


Непременно ще предам мила , стига да отида !

За тези , които немогат да дойдат , обещавам фото-репортаж ! Sunglasses



 кога ще е срещата? Grinning

# 31
аз съм на клуб и не мога да си вляза с моята си регистрация, та затова пак анонимна. Благодаря за милите думи, тази ваканция ни взе здравето, изобщо не беше ваканция, това кървене спря, сега пак е само зацапване и от утре пия дуфастон, вече имам цяла чанта с лекарства.
за срещата- Ренци, мила предай на Тия, че тръгваме за Пловдив в 6 сутринта, тоест около обяд ще сме при теб, разберете се с нея и я пмоли да ми звънне, да се разберем кога и къде и ако може да ми прати някакъв твой телефон за връзка да ни опътиш къде сте.
Поздрави на всички, много ми липсвате, като си дойда ще направим голям чат и чакам срещата с голямо нетърпение.
поздрави от соленото моренце

# 32
  • Мнения: 2 567
Цитат на: wa_wa_na gosti
Поздрави на всички, много ми липсвате, като си дойда ще направим голям чат и чакам срещата с голямо нетърпение.
поздрави от соленото моренце


Поздрави и на соленото моренце от нас!  Grinning
Изкъпи се ч път за мен, че тази година го пропуснах  Wink

# 33
  • Мнения: 1 737
И аз тази седмица чакам да ми дойде - в петък.
Този път много искам нищо да не се е получило и наистина да дойде, заради многото лекарства дето изпих.  Sad

# 34
Момичета, мисля че аз няма да ви зарадвам........отново ме обхвана отвратителното настроение на пред менструалния синдром.........и ми е много гадно.................

# 35
  • Мнения: 2 498
Гостът вях аз-забравих да влезна-......но това ще е от пред менструалния синдром..... Imp

# 36
  • Мнения: 697
За мен тази седмица е седмицата на овулацията. Мисля че беше вчера, но след ден два ще съм напълно сигурна. Много се вълнувам понеже съм на лекарства и тайничко се надявам че този път ще стане.

# 37
  • Мнения: 4 068
Здравейте момичета!
Малииии какви бесове са ме хванали тая седмица....Направо не е за разправяне.С Донци ще сменяме квартирата и сега търсим.Главата ми пуши от агенции,огледи багажи и т.н.Освен това колежката ми е на море и сега бачкам по цял ден та съвсем за нищо не ми остава време.Ужасът е пълен.
Иначе вече нямам търпение за срещата.Днес ще се обадя на Ва,за да се разберем кога да ги посрещна.
Стейси,срещата ще е на 30.08-понеделник.Така като гледам ще е около обед защото всички ще пристигнат към 12 часа.Ако искаш пиши ми на лични и ще ти дам номера на мобилния ми,за да се разберем да ги чакаме заедно на автогарата.

Ами това е от мен.Стискам палци тая гадна лелка да спре вече да ни идва на гости на всичките.Весел ден от мен и повече усмивки.

# 38
  • Мнения: 689
Здравейте и от мен днес!
Сега съм малко по свободна колежката ми се върна!
Днес започва великото чакане на гадната лелка!!! Close

# 39
  • Мнения: 437
Известно време се почудих каква е тази "лелка" за която всички говорите  Laughing
хехе, сладурани. Не ми е ясно защо така сте го кръстили, но лошото е, че гадинката май и на мен ще ми дойде на гости точно когато се каним да отидем на море Sad Гадост:(
Де да можеше някак да свърши цялата работа поне за 2-3 дена....

# 40
  • Мнения: 3 205
Добър ден... morning
Ренци, напълно те разбирам, душичке. Е, ние не търсим квартира, ремонтираме "само" една стая. Но покрай другото ходим и на работа, та вече два дни лягам към след един вечерта и добре че си взех отпуск утре, та да мога сутринта да се наспя. И така както сме планирали да сменяме и дограмата и да слагаме ламиниран паркет, тоя ремонт ще откара поне към месец  Rolling Eyes Поне вчера одрахме и последните остатъци от тапети по стените - сега мокетът е мокър и сме дзъндзърикали цяла нощ с милото заради влагата   cold Imp .
Иначе другата голяма новина е, че утре почвам да си правя профилактични изследвания, за да видим дали съм достатъчно здрава да забременея! Приготвила съм си един ферман какво искам да ми изследват, та утре май ще хвърля в дълбок размисъл моята лична лекарка. Добре че е позната, та с повечето талончета няма да имам проблеми. Дано всичко ми е наред! Praynig

# 41
  • Мнения: 689
Да Shusha така е лелката е много гадна, не знам точно, но мисля, че някъде имаше писано защо така са я кръстили момичетата, но не си спомням точно, ако някой се сеща да помогне Embarassed

# 42
  • Мнения: 437
юл4е, а имаш ли нещо против да споделиш с нас какво си написала във фермана? Simple Smile Simple Smile
Защото аз също мисля скоро да предприема такова посещение при личната ми лекарка, но ми се иска да имам възможно най-пълна информация за изследванията, които е хубаво да се направят!

# 43
  • Мнения: 2 498
Красони, няма ли да си правиш тест или мислиш да изчакаш?

# 44
  • София
  • Мнения: 2 100
Мили момичета  нрвите ме трсеат яко! Едва се издържам самата аз! Назнам околноте , как ме търпят!
Какво правите в такива случай, как се справяте с положението!
Утре я чакам лелятя, но искам да не я дочакам Embarassed
И в работата се заяждам с всички! абе ужасссс!
не всеки месец ме хващат лудите, но като ме хванат, да не си наблизо! Banghead  Banghead  Banghead  Rage

Общи условия

Активация на акаунт