Седмицата 23.08 - 29.08

  • 7 754
  • 121
  •   1
Отговори
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 730
Добро утро!

Успешна нова седмица желая на всички!!!
Чакаме новини Grinning

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Dobro utro i ot men, neka tazi sedmitsa ni donese mnogo dobri novini!!!!!! Grinning  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 508
Добро утро и от мен. Grinning Кьде сте се покрили вие вси4ки с добрите новини? Една 4удесна нова седмица желая на вси4ки Heart Eyes

# 3
Спорна и плодородна седмица и от мен! Дали вече не е време някой да се похвали?

# 4
  • Мнения: 2 498
Здравейте и от мен........

Успешна седмица на всички.....

Нека никой да не дочака лелката....

# 5
  • София
  • Мнения: 2 100
Успешна седмица и от мен!

За мен тази седмица е седмицата в очакване да не ми дойде!
Стискайте палци!
Стискам на всички момичета , който чакат същото!

# 6
  • Мнения: 3 154
Здравейте!
На тези, които чакат лошата леля Фло - ДАНО ДА НЕ ИДВА!
А на тези, за които тази седмица е за бебеправене -УСПЕХ!

Аз иначе съм от първите и май ще си я дочакам лелката Imp , че пак ме погна нервата и всичко ме дразни... Мразя го това си състояние! Imp  Imp  Imp  Imp  Imp  Imp

# 7
  • Мнения: 1 037
Успешна седмица и от мен.Ние се завърнахме преди 1 час и аз бързам да науча новините,но то няма такива.И от мен няма новина-точно на 25 ден ми дойде и чакам с нетърпение да ми свърши,за да се заемем сериозно с въпроса.Иначе почивката беше супер,успяхме да си починем и поотпуснем.
Мисля да отида на лекар още като ми свърши,дано да няма причина за притеснение.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 21 556
Добър ден от мен и всичките да са такива милички ! Grinning
За себе си мога да кажа, че вече загряваме за зеления Wink  период Simple Smile .

Успех на всички ! Sunglasses

# 9
  • Мнения: 689
Здравейте и от мен, най сетне успях да се включа, нета ми беше зачезнал!
Успешна седмица, аз продължавам великото чакане!

# 10
Привет и от мен! За съжаление имам лоши новини правих си тест и е отрицателен.  Ще опитваме пак. Wink
Дано тази седмица да имате късмет  и щастието да стане. Wink
Лека седмица от мен.

# 11
  • Мнения: 689
Съжалявам мила Криси, ще стискам силно палци за следващия месец!!!!

# 12
  • Мнения: 4 068
Здравейте и от мен!
Желая на всички една чудесна и плодотворна седмица изпълнена с хубави новини.

Иначе аз както вече казах я посрещнах мойта лелка с 4 дни по-рано.Доста е болезнена тоя месец обаче.Направо ми взима здравето.Обаче вече събирам сили за зеления период,както го нарича Морена.Направо ще му стопя лагерите на Донци. Simple Smile  Simple Smile  Embarassed  Embarassed
Хайдееее идва 30.08.Подготвяме се за срещата.Моренка ти ще успееш ли да дойдеш?Много се надявам да успееш.Иначе нямам търпение да се видим вече.

Това е от мен засега.Пжелавам ви повече усмивки и щастливи мигове.

# 13
  • Мнения: 1 071
Здрасти и от мен!
Днес нета е по-свестен,напоследък нервата ме хваща докато пусна нещо Twisted Evil
Стискам палци на всички чакащи да не им дойде Sign Exclamation
 
Иначе и аз като Морена и Ренци се подготвям за зеления период. Embarassed Само че мъжлето нещо киха днес и май нещо се разболява,че не знам...Купих ме Осцилококциум,и на детето също,дано се оправят. Cry

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 21 556
Цитат на: Иви
Иначе и аз като Морена и Ренци се подготвям за зеления период. Embarassed Само че мъжлето нещо киха днес и май нещо се разболява,че не знам... Cry


Иви слагай маска ако трябва , но не пропускай зеленото , мила ! Grinning
Много ти стискам палци!

# 15
  • Sofia
  • Мнения: 21 556
Цитат на: renci
................Моренка ти ще успееш ли да дойдеш?Много се надявам да успееш.Иначе нямам търпение да се видим вече...................


И аз много искам миличка и правя всичко възможно и май ще ме огрее слънцето  Grinning  Sunglasses ! Шшшъъъъът ! Да не чуе  Imp !
Мисля в петък да пътувам за Сандански , да оставя съкровищата при маминка и в неделя се връщам .

# 16
  • Мнения: 3 205
Здравейте и от мен! Ние тази седмица почнахме ремонт - сваляне на стари и слагане на нови тапети, боядисване на врата и таван и т.н. След снощното дране на стари тапети сега си имаме една доста абстрактно изглеждаща стая... И така, за мен се очертава една седмица с малко сън и много работа, но само като си представя после как ще ми ухае на новичко и прясноооо... Само дано днес не заспя върху бюрото на работа... Rolling Eyes  Sleeping
А между другото тази седмица няма ли някой да се похвали с добра новина? Хайде, поне аз като няма да се радвам за себе си скоро, да се радвам за някой друг Grinning  Grinning  Grinning

# 17
  • Мнения: 689
Здравейте и от мен днес!
Успешен ден на всички и вече е време да се хвалим не мислите ли Confused:
Пожелавам една успешна седмица на всички бебеправещи Wink

# 18
  • Варна
  • Мнения: 618
Здравейте и от мен!
 Тази седмица е седмицата за  #2gunfire леля Фло. Дано се похваля събота със закъснение.
 Praynig Подготовката за сватбата върви малко по- малко и все се надявам да не пропуснем нещо.
Започвам малко да се притеснявам-остават по-малко от 2 седмици.
Лека и успешна седмица и чакаме добри новини!;)

# 19
  • Мнения: 2 498
Така като гледам лентичките ви май сме доста , които чакаме лошата леля тази седмица.....
Моля се никоя от нас да не я види...

# 20
  • Мнения: 689
Да Валка доста сме тази седмица, стискам палци за всички ни!!!

# 21
  • Мнения: 689
Оппс исках да кажа Валя Embarassed

# 22
  • Мнения: 3 634
Oh milichki... samo kolko mi lipsvate... Namiram se v edna biblioteka v seloto do koeto zivejat sveki i svekur... na 400 km ot doma. Tuka sme veche 5 dni, na men zapochva bavno, no sigurno da mi pisva.
Njama kiriliza, njama email njama nishtoooo....

Lipsvate mi, da znaete. Chestito na vsichki na koito trjabva da se chestiti... ne znam koga shte sme si v kushti, no vednaga se pojavjavam tuk.

Obicham vi.

# 23
  • Мнения: 689
Хей мамче не се отчайвай, скоро те очакваме да се завърнеш трайно при нас!!!

# 24
  • София
  • Мнения: 2 100
ами и аз да си покажа лентичката Embarassed  Embarassed  Embarassed
Дано да е в отпуск тази седмица Лелята и забрави за всички нас , който не я чакаме!

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 21 556
Цитат на: Мама от Финландия
Oh milichki... samo kolko mi lipsvate....................................................................................
Lipsvate mi, da znaete.
Obicham vi.


ЧУВСТВАТА СА ВЗАИМНИ , ДА ЗНАЕШ , МАМЧЕ ФИН !
ЦЕЛУВКИ И НА ТЕБ !  Sunglasses

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 21 556
Цитат на: Krisy
..........както писах в темата за седмицата - правих си тест и е отрицателен за голямо мое съжаление Cry  Embarassed


Криси , историята познава много отрицателни тестове (като твоя) ,  завършили накрая с наакани памперси  Wink  Grinning !
Така , че не е излючено да имаме добра новина от теб ! Grinning  Sunglasses

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 504
Поздрави и от мен Мамо Фин. Хайде връщайте се по скоро  Laughing
Меренка, много поздрави на всички на срещата. Аз ще пропусна сигурно, защото правим ремонт, а пък скъпото е почти денонощно на работа и ако дойдат майстори трябва някой да ги наглежда.

# 28
  • Мнения: 3 154
Криси отговарям тук, че както го подкарахме в темата със запознанствата.... Rolling Eyes
И аз съм чувала за много такива първоначални отрицателни тестове, а после се оказва, че има бебче. Искрено ще се моля и ще се надявам да се е получило!

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 21 556
Цитат на: lalka
Меренка, много поздрави на всички на срещата.


Непременно ще предам мила , стига да отида !

За тези , които немогат да дойдат , обещавам фото-репортаж ! Sunglasses

# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Цитат на: Morena
Цитат на: lalka
Меренка, много поздрави на всички на срещата.


Непременно ще предам мила , стига да отида !

За тези , които немогат да дойдат , обещавам фото-репортаж ! Sunglasses



 кога ще е срещата? Grinning

# 31
аз съм на клуб и не мога да си вляза с моята си регистрация, та затова пак анонимна. Благодаря за милите думи, тази ваканция ни взе здравето, изобщо не беше ваканция, това кървене спря, сега пак е само зацапване и от утре пия дуфастон, вече имам цяла чанта с лекарства.
за срещата- Ренци, мила предай на Тия, че тръгваме за Пловдив в 6 сутринта, тоест около обяд ще сме при теб, разберете се с нея и я пмоли да ми звънне, да се разберем кога и къде и ако може да ми прати някакъв твой телефон за връзка да ни опътиш къде сте.
Поздрави на всички, много ми липсвате, като си дойда ще направим голям чат и чакам срещата с голямо нетърпение.
поздрави от соленото моренце

# 32
  • Мнения: 2 567
Цитат на: wa_wa_na gosti
Поздрави на всички, много ми липсвате, като си дойда ще направим голям чат и чакам срещата с голямо нетърпение.
поздрави от соленото моренце


Поздрави и на соленото моренце от нас!  Grinning
Изкъпи се ч път за мен, че тази година го пропуснах  Wink

# 33
  • Мнения: 1 737
И аз тази седмица чакам да ми дойде - в петък.
Този път много искам нищо да не се е получило и наистина да дойде, заради многото лекарства дето изпих.  Sad

# 34
Момичета, мисля че аз няма да ви зарадвам........отново ме обхвана отвратителното настроение на пред менструалния синдром.........и ми е много гадно.................

# 35
  • Мнения: 2 498
Гостът вях аз-забравих да влезна-......но това ще е от пред менструалния синдром..... Imp

# 36
  • Мнения: 697
За мен тази седмица е седмицата на овулацията. Мисля че беше вчера, но след ден два ще съм напълно сигурна. Много се вълнувам понеже съм на лекарства и тайничко се надявам че този път ще стане.

# 37
  • Мнения: 4 068
Здравейте момичета!
Малииии какви бесове са ме хванали тая седмица....Направо не е за разправяне.С Донци ще сменяме квартирата и сега търсим.Главата ми пуши от агенции,огледи багажи и т.н.Освен това колежката ми е на море и сега бачкам по цял ден та съвсем за нищо не ми остава време.Ужасът е пълен.
Иначе вече нямам търпение за срещата.Днес ще се обадя на Ва,за да се разберем кога да ги посрещна.
Стейси,срещата ще е на 30.08-понеделник.Така като гледам ще е около обед защото всички ще пристигнат към 12 часа.Ако искаш пиши ми на лични и ще ти дам номера на мобилния ми,за да се разберем да ги чакаме заедно на автогарата.

Ами това е от мен.Стискам палци тая гадна лелка да спре вече да ни идва на гости на всичките.Весел ден от мен и повече усмивки.

# 38
  • Мнения: 689
Здравейте и от мен днес!
Сега съм малко по свободна колежката ми се върна!
Днес започва великото чакане на гадната лелка!!! Close

# 39
  • Мнения: 437
Известно време се почудих каква е тази "лелка" за която всички говорите  Laughing
хехе, сладурани. Не ми е ясно защо така сте го кръстили, но лошото е, че гадинката май и на мен ще ми дойде на гости точно когато се каним да отидем на море Sad Гадост:(
Де да можеше някак да свърши цялата работа поне за 2-3 дена....

# 40
  • Мнения: 3 205
Добър ден... morning
Ренци, напълно те разбирам, душичке. Е, ние не търсим квартира, ремонтираме "само" една стая. Но покрай другото ходим и на работа, та вече два дни лягам към след един вечерта и добре че си взех отпуск утре, та да мога сутринта да се наспя. И така както сме планирали да сменяме и дограмата и да слагаме ламиниран паркет, тоя ремонт ще откара поне към месец  Rolling Eyes Поне вчера одрахме и последните остатъци от тапети по стените - сега мокетът е мокър и сме дзъндзърикали цяла нощ с милото заради влагата   cold Imp .
Иначе другата голяма новина е, че утре почвам да си правя профилактични изследвания, за да видим дали съм достатъчно здрава да забременея! Приготвила съм си един ферман какво искам да ми изследват, та утре май ще хвърля в дълбок размисъл моята лична лекарка. Добре че е позната, та с повечето талончета няма да имам проблеми. Дано всичко ми е наред! Praynig

# 41
  • Мнения: 689
Да Shusha така е лелката е много гадна, не знам точно, но мисля, че някъде имаше писано защо така са я кръстили момичетата, но не си спомням точно, ако някой се сеща да помогне Embarassed

# 42
  • Мнения: 437
юл4е, а имаш ли нещо против да споделиш с нас какво си написала във фермана? Simple Smile Simple Smile
Защото аз също мисля скоро да предприема такова посещение при личната ми лекарка, но ми се иска да имам възможно най-пълна информация за изследванията, които е хубаво да се направят!

# 43
  • Мнения: 2 498
Красони, няма ли да си правиш тест или мислиш да изчакаш?

# 44
  • София
  • Мнения: 2 100
Мили момичета  нрвите ме трсеат яко! Едва се издържам самата аз! Назнам околноте , как ме търпят!
Какво правите в такива случай, как се справяте с положението!
Утре я чакам лелятя, но искам да не я дочакам Embarassed
И в работата се заяждам с всички! абе ужасссс!
не всеки месец ме хващат лудите, но като ме хванат, да не си наблизо! Banghead  Banghead  Banghead  Rage

# 45
  • Мнения: 2 498
Ybag,не си само ти в такова състояние-станахме две....
и аз незнам как ме търпят околните....
мен започна лекичко да ме боли корема, така че предполагам , че лелката утре ще се появи при мен....и поради това съм много нещастна Sad
направо ми писна от всичко и имам чувството, че нямам сили да продължа напред....защо не става...

# 46
  • София
  • Мнения: 2 100
Valia77 tova che te boli koprema neznachi che shte ti dojde!
iPri parvata mi bremenost vsichki simptomi che shte mi idva biha na lice!
Naprevenie, bolki,gardite me naboliavaha, korema mi se podu.
Prz polovin chas hodih da gledam dali e doshlo!/ togava iskah da idva, ne biahme planirali bebe!/
Da ama ne .1.2.3 den i nakraia +test!
ne se otchajvaj, oshte e rano .
Stiskam palci da ne doide tozi mesec!
A za nervite neznam! Napravo shte poludeia!

# 47
  • Мнения: 3 205
Shushka за изследванията виж тук:
http://www.zachatie.org/modules.php?name=Sections&op=viewart … cle&artid=158

Аз лично ще ходя за общ клиничен анализ на кръв и урина, TORCH-комплекс (за рубеола, че май съм я карала, но не е сигурно и за токсоплазмоза, че имаме котка); за кръвната група и резус-фактора мисля да кръводаря, че да ми е безплатно Rolling Eyes надявам се да не припадна, че аз като видя кръв и... почвам да се олюлявам и да бледнея.
Освен това ще ида на гинеколог за микробиология и натривка за хламидия. По принцип е добре да се направи и натривка на шийката на матката (цитонамазка), но аз си правих през май месец и няма смисъл да правя пак без очевидна причина. Абе в общи линии за каквото докопам талонче ще ида на изследване, за да може ако има нещо да го лекувам преди да забременея. Планирала съм си и зъболекар, но другата седмица ще ида - не мога всичко наведнъж да преглътна...
Та това е в общи линии, не че се съмнявам, че съм болна, но ще е за мое лично успокоение  Laughing  Laughing  Laughing  Другата седмица като докопам пак и-нет ще пиша кое как става, препоръки от доктора, цени, приключения и т.н. За сведение, аз ще си правя изследванията тук, в Пловдив.

# 48
  • Мнения: 689
Мила Valia77 не мисля все още да правя тест, защото симптомите ми са като на идване на лелката Imp
А и този път смятам да изчакам необходимото време преди да си правя тест и се опитвам да се изолирам от мисълта за евентуална бременност Neutral Face

# 49
Цитат на: Shusha
Известно време се почудих каква е тази "лелка" за която всички говорите  Laughing
хехе, сладурани. Не ми е ясно защо така сте го кръстили,..............


Цитат на: Morena
Цитат на: DEianaZ
Цитат на: stasy
Цитат на: DEianaZ
На какво казвате ЛЕЛЯ ФЛО?


 НА МЕНЗИСА Embarassed

а защо така го кръстихте? Много ми е любопитно.. Wink


Веднъж , Теодора сподели тук , във форума , че в някои английски сайтове с леля Фло наричали менструа..... и от тогава и при нас се наложи  Grinning .  Та така .


Само не буйствайте момичета    Wink  и дано не ви гостува лелята! Sunglasses

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 21 556
Тази гостуваща блейка бях аз !

# 51
  • Мнения: 689
Мерси Госте за инфото!!!

# 52
  • Мнения: 689
Моренка а защо не си направиш автоматично регистрирването!!!

# 53
Цитат на: Sunshine
Криси отговарям тук, че както го подкарахме в темата със запознанствата.... Rolling Eyes
И аз съм чувала за много такива първоначални отрицателни тестове, а после се оказва, че има бебче. Искрено ще се моля и ще се надявам да се е получило!


Благодаря ти Съншайн, но тази сутрин леля си каза тежката дума Embarassed . Cry

# 54
  • Варна
  • Мнения: 618
Явно вси4ки ни тресе нервата-аз едвам се узъптявам да не сръбя милия и той горкия се държи на растояние , че незнае всеки един момент как ще реагирам Embarassed
Днес най-накрая се наканихме да правим медицинските, взеха ми кръвчица, и кръвното ми естествено се заби в земята , че сега се наливам с кола:)Лек ден на вси4ки!

# 55
  • Мнения: 3 154
Криси съжалявам за лелката Cry  много е лоша! Все идва когато не я искаме... ама какво да правим.... Дано пък другия месец и още 9 след това да забрави за тебе (както и за всички нас)
юлче на теб късмет при изследванията!
А за нервните като мен ... спасение няма за съжаление... лошото е, че моя мъж нещо не е така търпелив когато съм в такова състояние и се поскарваме по малко Twisted Evil , ама след това всичко минава. Аз лично гледам да не общувам много много в този си период Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 3 205
Хъхъ, Младен всеки път ме пита дали не съм бременна като изпадна в такъв лош период Twisted Evil За съжаление при мен тези гневни изстъпления не се покриват с ПМС-то... Даже понякога ми се случва да съм като слънчице точно преди да ми дойде, а на 2-3-ти ден да изпадна в злокобно намръщено състояние #2gunfire  Rage . И тогава Младен като ми каже "бременна ли си?" при условие че мн. добре знае че ми е дошло, се разсмивам и ми минава... Аз лично мисля, че мъжете са златни душици, а вие? Laughing

# 57
  • Мнения: 437
юл4е, благодаря ти за изчерпателната информация Simple Smile Определено ще ми е от полза!
Благодаря и на Морена за инфото относно "лелката"  Laughing
Забавно е Wink Поне докато не се сетиш за същността на въпросна омразна лелка  Close

# 58
  • Canada
  • Мнения: 1 773
И аз да се присъединя към изнервените - вече 3-ти ден не мога да си намеря място, единствено под душа се чувствам по-добре. Направо не знам кое искам повече в момента - да ми дойде в неделя и да се успокоя или да не ми идва и да празнувам...

# 59
  • Мнения: 1 037
Е,хайде дано "скапаната леля" да ви подмине и да останем по-малко в този форум!!!!
Аз утре ще ходя на лекар и ще си правя всевъзможни изследвания,за да съм спокойна.Все пак 5 месеца "бебеправене" не са много,но не са и малко.А до утре ми стискайте палци всичко да е наред при мен,за да се успокоя и ........каквото сабя покаже.Успех на всички,които чакат радостна новина.

# 60
  • София
  • Мнения: 2 100
Стискам палци Диди. Дано всичко е ОК!Ама 5 месеца не са изобщо много за да се притесниаваш! Повечето от половината ми приателки забременаха  след 7-8 месеца труд Wink !
Сега като разбереш , че всичко е наред и се успокоиш, ще видиш как бързо ще надуеш тумбака! Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue
Успех!

# 61
Стискам палци Диди и дано да ни зарадваш с добра новина. Wink
Успех мила! Grinning

# 62
  • Мнения: 1 071
Нещо нета пак ми се скапа и от два дни не мога да вляза тук Sad
 
Аз вече явно имам овулация,защото яйчниците ме болят здраво,мъжо е болен,детенцето и то на път да го последва,е кажете ми как да мисля за кекс Close Днес съм и адски уморена и след малко си лягам...
Прочетох че ще има среща ,но за съжаление за мен е невъзможно да дойда.Така че очакваме фоторепортажи Wink
 
Аз се каня да ходя да ми вземат цитонамазка,но днес се сетих че ако случайно съм забременяла като отида не е хубаво да се взема секрет точно в такъв момент.И сега се чудя дали не е по-добре да изчакам да ми дойде /или не/ и после да отида.Какво ще кажете Confused:

# 63
  • Мнения: 2 498
Момичета много съм отчаяна от живота-дойде ми Close
Вече 3 месеца опити и нищо...
Немога да разбера защо не става?
Нямам сили вече.........  Sob
Дано вие да имате късмет този месец....аз нямах.......

# 64
  • Мнения: 1 037
Мила Валя,недей да се притесняваш!Ще стане,а три месеца са нищо.При мен започва 6 месец и все още се държа,не го мисли толкова,особено ако знаеш че всичко ти  е наред.
Иви,мила,не знам какво да ти кажа,аз пет месеца все си мислих че може би съм забременяла и по тая причина и аз не исках да отида на лекар.Но ето вчера изпратих лелята и днес при чичо доктор,докато не съм си помислила това-онова.Така,че можеш да изчакаш този месец и веднага след цикъла -на изследвания.
На всички,които ми пожелаха добро-ДА ИМ СЕ ВРЪЩА СТОКРАТНО!!!!!!Довечера ще ви информирам как стоят нещата при мен

# 65
  • Мнения: 689
Добро утро мили момичета!
Днес аз започвам с една новина.
Направих си тест и си имам втора бледа чертичка!!! Laughing
Сега само ми остава чакането за да отидя на лекар!
Лек ден на всички и чакам в скоро време и от вас хубави новини!

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Миличка, многоо се радвам за теб, ще стискам палци всичко да е наред!!!

 Зарази ни и нас моляте!!!! Grinning  Simple Smile  Grinning  Simple Smile

# 67
  • Мнения: 4 068
Красони браво на теб мила!Стискам палци и доктора да каже че всичко е наред и да почваме да честитим официално.Много много се радвам.
Валя не се притеснявай.3 месеца са нищо време.Аз съм така от 4 години и още не съм се отчаяла.Освен това е хубаво да знаеш,че в тоя форум отчаянието го забраниха със закон.Така че горе главата и ще видиш че скоро ще ни зарадваш с новина.

# 68
  • Варна
  • Мнения: 618
Краси, много се радвам мила! Дано вси4ко се потвърди и след 9 месеца си имаш прекрасно и здраво бебенце!
Стискам палци да се похвалиш официално! Wink

# 69
Браво мила Краси. Wink  
Много се радвам за теб .
Дано и още момичета да ни зарадват с хубави новини
има още време до края на седмицата. Wink

# 70
  • София
  • Мнения: 2 100
eeeeeee по хубава новина, за начало на деня немога да си представя!
Едно голямо честито и от мен!Стискам палци всичко да е наред!
Сега се поглези, почивай се и се радвай на живота!  Hands Clap Hands Clap Hands Clap Hands Clap Hands Clap Hands Clap Hands Clap Hands Clap Hands Clap ц  babyuu babyuu babyuu babyuu babyuu babyuu babyuu

# 71
  • София
  • Мнения: 2 100
Цитат на: valia77
Момичета много съм отчаяна от живота-дойде ми Close
Вече 3 месеца опити и нищо...
Немога да разбера защо не става?
Нямам сили вече.........  Sob
Дано вие да имате късмет този месец....аз нямах.......


Миличка Валя не се отчайвай моля те! 3 месеца са нищо време!
Най-често става след 5-6 до -7-8 месеца! това е абсолютно норманлно!
Има и момичета, който забременяват от раз, но те са истински късметлийки!
Ако се претесняваш още от сега, това само ще забави идването на бебето!
Радвай се на мъжа до теб, обичайте се ! Това е нещото , което ще ти помогне, нервите само пречат!

Много. много целувки от мен!  remybussi remybussi remybussi remybussi remybussi remybussi remybussi remybussi remybussi action032   action032   action032   action032   action032   action032   action032   action032   action032   action032

# 72
  • Мнения: 689
Мерси момичета за хубавите пожелания!
От все сърце ви желая скоро да се похвалите и вие Grinning

# 73
  • Мнения: 437
Красииииииииии това е прекрасна новина!! Страхотно начало на деня Simple Smile Много се радвам за теб миличка, честито! Чакаме и официално да потвърдиш Wink

# 74
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 730
ЧЕСТИТО КРАСИ !!! Grinning

Страхотна новина! Лека и безпроблемна бременност ти желая! Grinning

# 75
  • Мнения: 2 498
Първо искам да благодаря на Диди, Ренци, Ybag и на всички момичета, които ми дадоха кураж...  friendship

А сега едно голямо ЧЕСТИТО на Краси!!!  Hands Clap

А на бебеправещите успех, а на тези , които чакат лелката да не я дочакат...
 thumbsup

# 76
  • Sofia
  • Мнения: 21 556
Браво Красони !Страхотно ! Sunglasses
Хайде , чакаме да обявиш официално! Grinning

# 77
  • Мнения: 689
Мерси мили момичета за подкрепата, надявам се всичко да мине както трябва!!

# 78
  • София
  • Мнения: 2 100
Krasini бъдещият татко зане ли вече новината? Ако да, Flutter  как реагира, ти какму го съобщи?

# 79
  • Мнения: 2 498
Ybag, ти няма да си правиш тестче?

# 80
  • Мнения: 3 154
Ихаааа! Красони, миличка честито! Пожелавам ти като за начало една тлъъъста червена втора чертичка или потвърждение от лекаря! Много, много, ама много се радвам за теб!  Hands Clap   Hands Clap   Hands Clap

Валя, а ти не се отчайвай! 3 месеца са нищо. Дано да стане другия месец - ще стискам палци!

Аз от днес съм в очакване на гадната лелка.... ух, дано да не се появява! Praynig  Praynig  Praynig

# 81
  • София
  • Мнения: 2 100
ами ще изчакам ден , два и ако нямам гости тогава!

# 82
Ybag, ще стискам палци леля Фло да те забрави и да ни зарадваш с хубава новина като Краси. Wink

# 83
  • Мнения: 689
Да естествено че знае таткото!
Още сутринта като го направих му съобщих той седя около секунда в недоумение но после страшно се зарадва!!!

# 84
Красони, честито и от мен миличка, леко бременеене ти желая!
На мен също гадната леля ми се бави, но този месец се надявам да дойде, защото пия антибиотици, уж най-леките били, ама все пак... То на мен все така ще ми се случи. Адски ми е криво...
Стискам палци на всички, които чакат да не им дойде!

# 85
  • Мнения: 437
а знаете ли днес докато си мислех за чудесната новина на Краси, май без да исках се досетих откъде произлиза това ФЛО Simple Smile
Мисля че е от flowing = нещо, което тече, приижда, надига се
(цитирам от речника)
 Grinning

# 86
  • София
  • Мнения: 2 100
току що направих тест, защото не издържах и е отрицателен!
Явно и аз оставам в отбора на бебеправещитеза другия месец! Rolling Eyes
Ами късмет на всички момичета!

# 87
  • Sofia
  • Мнения: 21 556
Цитат на: Ybag
току що направих тест, защото не издържах и е отрицателен!
Явно и аз оставам в отбора на бебеправещитеза другия месец! Rolling Eyes
Ами късмет на всички момичета!


Ybag , историята познава много отрицателни тестове (като твоя) , завършили накрая с наакани памперси   !
Така , че не е излючено да имаме добра новина от теб !
 
Това казвах на 2 стр. и на Криси и го копнах сега и за теб.
Та на теб още не ти е дошла лелята и ти вече се гласиш за следващия месец , недей така , къде си се разбързала?!  Grinning

# 88
  • София
  • Мнения: 2 100
Знам , че е така Моренка ! Даже вчера и савти раздавах на Valia 77.
Дано да е така!
Просто споделях с вас!

# 89
Краси честито, много се радвам да прочета такива новини, на останлите горе главата и не се отчайвайте!
морски поздрави

# 90
  • Мнения: 2 498
Ybag, чакай още не ти е дошло ,както каза Моренка има много случаи първо с отрицателни, а по-късно с положителни тестове....
Стискам ти палци, миличка  Hands Thumbsup

# 91
  • Мнения: 697
Момичета аз вече не мога да се ядосвам. Залагах много на тази седмица ама нищо не излезе. Повече спирам да се нервирам и да мисля толкова много. Каквото е писано ще стане.
И пожелавам на всички които са в очакване да не им идва  Simple Smile

# 92
  • София
  • Мнения: 2 100
Не се ядосвай Мими!
 Naughty И да се ядосваш, каквото е писано това става!
Радвай се на мъжа си и се надявай! Надеждата е живот!

Пожелавам ти успех в бебеправенето и много усмивки
 :smilecolros:  :smilecolros:  :smilecolros:

# 93
  • Мнения: 697
Страшно се радвам че съм сред вас момичета. Карате ме да се чуствам много по-добре.
Благодаря ви.

# 94
  • Мнения: 4 399
Chestito na Krasony! Leko bremeneene!

# 95
  • Мнения: 1 502
Здравейте и от мен.
Ние вече сме си в къщи (Исландия) Cry Вчера най-после разопаковах багажите и днес вече съм що годе в ритъм, но съм скапана от бачкане, тази нация няма наяждане.
Иначе от другата седмица започвам консултациите, да видим какво ще кажат.
Krasoni, добре дошла в отбора на бременните  Grinning. Пожелавам ти леко бременеене.

Хайде, още такива новини, какво чакате?!
Поздрави на всички

.

# 96
Изпуснала съм много хубави новини  Grinning  - ЧЕСТИТО на новоизлюпените бъдещи мамчета, пожелавам им да са здрави и да износят леко и безпроблемно толкова желаните си бебчета!
На всички, които продължаваме да чакаме - да сме здрави и да имаме повече нерви  Wink
Стискайте ми палци, днес съм на лекар... дано ми даде зелена светлина за бебеправене  Embarassed

# 97
  • София
  • Мнения: 2 100
ami momicheta az veche imam gosti!  Close
Hubavata novina e che nervite ne me tresat veche!
eee po ne ne tokova mnogo!
S novi sili napred kam novia mesec!

# 98
  • Мнения: 3 154
Мони стискаме палци за чичо доктор. Да дава зелената светлина и много скоро да се похвалиш!
 Ybag лоша лелка значи! Ама да се надяваме, че другия месец пък няма да се появи! И на теб успех!
 Аз още си я чакам лелката... 2 дена нещо се бави....
НЕ ТЕ ИСКАМ ФЛООООООО!!!!!!!!!!!

# 99
  • София
  • Мнения: 2 100
Sunshine аз ще се опитам да я забаламосам тази досадна госпожа / или госпожица може би / ФЛООООООООО, та дано забрави да мине покрай теб в близките месеци! Успех!

# 100
  • Мнения: 689
Мили момичета днес съм на лекар стискайте палци всичко да е наред!!!

# 101
  • Мнения: 697
Krasoni   стискаме здраво Grinning

# 102
  • Мнения: 689
Момичета мерси на всички за хубавите пожелания!
Много целувки на всички! Grinning

# 103
  • Sofia
  • Мнения: 21 556
Красони , ние стискаме , а ти да се връщаш да ни зарадваш!

# 104
  • Мнения: 3 154
Красони, миличка, ще стискаме! Аз стискам за тебе, за мене, за всички! И не само палци, ами и очи, уста... само с уши не съм се научила да стискам още, ама ще се науча Twisted Evil
Успех!

# 105
  • Мнения: 689
Много сте мили всички!
Трогнахте ме!!! Wink

# 106
Миличка ще стискам здраво пръстчета на всякъде всичко да мине нормално. В понеделник да кажеш новината официално.
Целувки! Wink

# 107
  • Мнения: 1 037
Хубаво е човек да прочета хубави неща,зарежда се със сили!Браво Краси,ЧЕСТИТО!А ти Sunshine няма ли да си правиш вече тест.Усещам,че е твоят ред!
Аз вчера бях на лекар и нещата са в рамките на нормалното.Имам някакви леки бактерии,които ще отстраним за 7 дни и се започва.Според лекаря органите ми са добре разположени и няма причина да не се получава.Така,че скоро може и да се похваля,но ....Божа работа!Абе така,както се е почнало може скоро да не остане никой в този форум.А какво по-хубаво от това.

# 108
  • Мнения: 3 634
КРАСИ!!!

ЧЕСТИТО миличка! Чудесна новина... желая ти лека и прекрасна бременност и едно мъничко послушно бебче да те потормозва от време на време.[/color]

# 109
  • Мнения: 3 154
МОФ добре си ни дошла пак!
диди75 аз днес не издържах и направих тест ... пусто му женско любопитство Imp отрицателен... ще чакам до 29 (защото ми се е случвало да ми закъснее с по 2-3 дена) и ако дойде... майната му (сори за израза) и другия месец е месец... ако не дойде.... супер! Ама каквото е писано това ще стане Wink

# 110
  • Мнения: 689
Здравейте отново!
Бях на лекар и ме прегледа и каза че всичко ми е наред, само където е доста рано да го види хубаво, много за кратко успя да го види!
За сега всичко е наред и ми каза че мога д апия кафе, кола да се храня разнообразно и да не се застоявам, изписа ми ФК и от утре като ми я доставят в аптеката почвам да пия!
След 3-4 седмици съм пак на лекар и тогава дай боже да видя малкия човек и да го чуя Stuck Out Tongue
Това е от мен мили момичета, благодаря още веднъж на всички за подкрепата!!!

# 111
  • Sofia
  • Мнения: 21 556
Браво Красонче , от тук нататък все така да е - наред !
Лека и безпроблемна бременност ти желая и здраво бебче накрая ! Grinning

# 112
  • Мнения: 1 037
Sunshine,надявам се отрицателния тест да не е това,което е....и следващия да ес друг резултат.Ако не,горе главата-все някога и при нас ще стане.Мисли си за хубави неща-примерно,че идва зима и по-често "ще сте под завивките" с твоя любим и на лято с големия корем ще се разхождащ важно-важно. Rolling Eyes
Krasoni,много се радвам за теб и чакаме новини и сэвети от теб вече като бъдеща мама.Приятен уйкенд на всички в БГ и отвън БГ

# 113
  • Мнения: 2 498
Красони, радвам се за теб-леко бременеене!!!

# 114
Честито, Красони, дано повлечеш крак и да има повече бъдещи майчета идните седмици! Леко бременеене!  Grinning
Аз ходих на лекар - докторът каза, че тазът ми е разположен по-високо от пъпа, затова след полов акт трябва да лежа с възглавничка под д-то.
Ами това е... сега остана само по-забавната част и стискането на палци Wink  

# 115
  • Мнения: 3 154
Красони, едно официално ЧЕСТИТО и от мен! Пожелавам едно малко сладко бебче и да е послушничко като това

# 116
  • Мнения: 437

КРАСИ, честито и от мен мило момиче! Лека бременност ти желая и малкия човек те радва много Simple Smile Ще продължаваме да чакаме новини от теб![/b]

# 117
  • Мнения: 689
Мерси на всички за хубавите пожелания!
А аз стискам палци за останалите желаещи да станат мами!!!
Хайде чакам новини и от другите!!!
Приятна неделя момичета!!! Grinning

# 118
  • Мнения: 1 737
Тази седмица се оказа много хубава - пълна с добри новини! Grinning

# 119
  • Мнения: 2 498
Да наистина беше чудесна седмица-дано следващите седмици, че и месеци да са като тази...

# 120
  • Мнения: 2 498
Sunshine, не мислиш ли , че е време за нов тест? Grinning

# 121
Честито мила Краси! Wink
Много се радвам за теб. Много усмивки и лека бременност. Stuck Out Tongue

Общи условия

Активация на акаунт