Bon Jovi ... за някои от нас, една детска мечта ще стане реалност :)

  • 80 973
  • 1 194
  •   1
Отговори

Анкета

Къде са вашите места на концерта в София - 14.05.2013 г.

Опции:

# 1 095
  • моята мила родна страна
  • Мнения: 543
jоvigirl, мернах из интернет някакви групови пътувания, но бяха с преспиване.

Ако ги мернете пак, ще съм благодарна на линк Wink

# 1 096
  • София
  • Мнения: 1 521
jоvigirl, мернах из интернет някакви групови пътувания, но бяха с преспиване.

Ако ги мернете пак, ще съм благодарна на линк Wink

https://www.travelevent.eu/product.php?ProductID=1510

# 1 097
  • Русе
  • Мнения: 7 766
Да се запиша, че този концерт ми е в програмата.

 jovigirl
, местна агенция (Русе) предлагала билети и само транспорт. Мисля тия дни да отида да проверя и ще пиша. Иначе и аз всичко де що намерих беше с преспиване а мен не ме устройва  Peace

# 1 098
  • София
  • Мнения: 1 521
Да се запиша, че този концерт ми е в програмата.

 jovigirl
, местна агенция (Русе) предлагала билети и само транспорт. Мисля тия дни да отида да проверя и ще пиша. Иначе и аз всичко де що намерих беше с преспиване а мен не ме устройва  Peace


Не, аз търся само билети. Ще купя от румънския Евентим, защото са по-евтини, но не ми беше ясно как се получават, след като няма опция за доставка или взимане на място.

# 1 099
  • Русе
  • Мнения: 7 766
Бърза справка из агенциите и двата Евентим-а показаха, че и аз ще купувам билети от румънския, и ще ходим с колата. По-евтино от това няма как. Има си разминаване на цените между двата сайта.
Рени, освен да пиша на румънците за билетите...

# 1 100
  • Русе
  • Мнения: 7 766

Не, аз търся само билети. Ще купя от румънския Евентим, защото са по-евтини, но не ми беше ясно как се получават, след като няма опция за доставка или взимане на място.

Инфо от румъснкият сайт:
Print @ home

Функцията Print @ home е достъпна само за определени събития. Ако за желаното от Вас събитие нямате тази опция, това означава, че не могат да се закупят електронни билети за съответното събитие и само налични билети.
Можете да отпечатате билета си веднага след покупката. За print @ home има такса за 3 RON / поръчка.
Можете да проверите поръчката си и да разпечатате билета си в Моят профил / Моите поръчки. Моля, имайте предвид, че имейлът за потвърждение не е достатъчен, за да се представи на входа, трябва да отпечатате билетите си в Моят профил Раздел „Моите поръчки“.

Отделно чакам още един човек да ми потвърди, че може само с принтираният лист да се отиде  Peace

# 1 101
  • моята мила родна страна
  • Мнения: 543

 jovigirl
, местна агенция (Русе) предлагала билети и само транспорт. Мисля тия дни да отида да проверя и ще пиша. Иначе и аз всичко де що намерих беше с преспиване а мен не ме устройва  Peace

Ще чакам инфо за транспорта.

# 1 102
  • Русе
  • Мнения: 7 766
Недей. Проверих в сайтът на въпросната агенция и билетите им са със 70 лв по-скъпи. Това тотално ме отказа да питам за транспорт. Ще ходим с колата

# 1 103
  • София
  • Мнения: 1 521

Не, аз търся само билети. Ще купя от румънския Евентим, защото са по-евтини, но не ми беше ясно как се получават, след като няма опция за доставка или взимане на място.

Инфо от румъснкият сайт:
Print @ home

Функцията Print @ home е достъпна само за определени събития. Ако за желаното от Вас събитие нямате тази опция, това означава, че не могат да се закупят електронни билети за съответното събитие и само налични билети.
Можете да отпечатате билета си веднага след покупката. За print @ home има такса за 3 RON / поръчка.
Можете да проверите поръчката си и да разпечатате билета си в Моят профил / Моите поръчки. Моля, имайте предвид, че имейлът за потвърждение не е достатъчен, за да се представи на входа, трябва да отпечатате билетите си в Моят профил Раздел „Моите поръчки“.

Отделно чакам още един човек да ми потвърди, че може само с принтираният лист да се отиде  Peace
Ели, благодаря за информацията. Точно това ме притеснява, дали всичко ще е ОК с тези принтирани билети.

# 1 104
  • Русе
  • Мнения: 7 766
От 4 различни човека имам инфо, че няма проблем с принтираните билети  Peace

# 1 105
  • Мнения: 10 514
Момичета, има ли някаква особеност при купуване на билети от румънския сайт?

# 1 106
  • Русе
  • Мнения: 7 766
За мен нямаше  Peace

# 1 107
  • Мнения: 10 514
Благодаря, купих си!!! Много съм доволна, нямам търпение!

# 1 108
  • Мнения: 1 650
А някой за Bon Jovi 07.07 в Мадрид.
Отделно от това - за Slash 12.03 Barcelona ? Всичко е осигурено.

# 1 109
  • Мнения: 11 505
Вчера бяхме на първата вечер в Дъблин. Хора, казвам ви беше епично! Така се изкефих! А аз дори не слушам такава музика.

Общи условия

Активация на акаунт