Bon Jovi ... за някои от нас, една детска мечта ще стане реалност :)

  • 80 975
  • 1 194
  •   1
Отговори

Анкета

Къде са вашите места на концерта в София - 14.05.2013 г.

Опции:

# 1 155
  • Мнения: 10 514
Постът ми е след твоя Simple Smile

# 1 156
  • Мнения: 10 518
Мен за хейтър ли ме имаш? Grinning Ами, докладвай ме, щом искаш. Grinning Това, че някой анализира концерта, не означава, че е хейтър. Всеки си преценява дали да ходи на концерта или не. Темата не е фен-клуб на Джон Бон Джови, ами концерта от турнето на Бон Джови.

# 1 157
  • Мнения: 11 505
Пинк в момента е на европейско турне. Онзи ден във вторник пя тук в Дъблин на същото смешно стадионче. За съжаление не успях да купя билети за нейния концерт. Както писах по-назад, до сега не бях ходила на концерт на Бон Джоуви и не знам как е пял на предишни турнета, но сега не ми се стори да пее фалшиво или да мънка. Спомням си след един концерт на Ю2 потърсих клипче на една песен от концерта, която много ми хареса. Пускам го и ужас! Боно вие като вълк на месечина. Не можех да повярвам на ушите си. А аз предната вечер бях на този концерт и знам какво чух. Някакво изкривяване ли се получава, някакво разминаване ли, не знам и не разбирам, но понякога изпълненията звучат фалшиво.

Последна редакция: пт, 21 юни 2019, 00:58 от precious*

# 1 158
  • Мнения: 10 518
Ами, аз реших, че ми се ходи все пак на концерта, понеже видях, че са пуснали отново билети за зона Golden Circle.

Ако някой друг е навит за тази зона, нека ми пише, да поръчаме с намаление поне. Идеално би било ако се намерят още 6-ма мераклии за концерта. Simple Smile

# 1 159
  • Русе
  • Мнения: 7 766
На финалната права Simple Smile
По-запознатите да споделят към колко е хубаво да влезем. Ще отворят към 15 ч а чичко едва ли ще се появи преди 21.

# 1 160
  • Мнения: 10 518
След мадридския концерт, бай ни Джони не знам с какво ще се появи в Румъния... Това в Мадрид... Не знам как да го опиша, за да не ме наречете пак хейтър, ама голяма подигравка... Никакво пеене, гласът въобще не му се чува, през цялото време подскача само като зайченце... Сестра ми го пусна на живо по скайп, понеже на стадиона там имаше обхват. Озвучението също не било на ниво, според коментари на испанци в Тубата. Иначе, публиката там, в Мадрид, беше великолепна!

# 1 161
  • Русе
  • Мнения: 7 766
Ох, дано да се събера тази седмица  Praynig. Не мисля да ходя на друг концерт, на когото и да е било, така че не искам да остана разочарована  Naughty

# 1 162
  • Мнения: 18 993
Верно са му зле вокалите, изгледах клипчета...дано е временно.

# 1 163
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Май има някакви проблеми с гласа пак....

# 1 164
  • Мнения: 10 514
Момичета, моля утре да пишем как върви преминаването по Дунав мост. Предполагам, че ще е натоварено и ще е хубаво да се знае дали се чака с часове.

# 1 165
  • Русе
  • Мнения: 7 766
Имало камери, който показвали в реално време но не съм търсила линк.
Затова ние мислим към 11 да тръгнем и тъкмо да успеем да си намерим място за паркиране. Наблизо има два Мол-а и там ще губим време.

Оня ден, във Виена, излязъл към 20.30 ч и пял два часа. На моменти кофти пял Sad

# 1 166
  • Мнения: 10 514
И аз гледах клипове в Ютюб от предишни концерти. Определено не е като преди, но мисля, че ще си прекараме добре!

# 1 167
  • Русе
  • Мнения: 7 766
https://www.politiadefrontiera.ro/en/traficonline/
За трафикът. В момента е ужас на моста но така е вече няколко месеца

# 1 168
  • Мнения: 10 514
Дайте идеи за паркиране близо до метро или на друго удобно място.

# 1 169
  • Русе
  • Мнения: 7 766
Отстрани на Мол Букурещ има голям булевард. Та от другата страна на булеварда, до канала, има локално платно с барчета. В това локално може да се паркира. Парламентът е на 10 Мин пеша

Общи условия

Активация на акаунт