За прекаленото окосмяване при някои жени! Тема 2

  • 69 373
  • 390
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 370
В тази тема може да се обменят идеи за справяне с проблема окосмяване. Ако някой иска да сложа полезни линкове на първа страница, моля да ми пише. Не съм преглеждала старата тема за такива.

# 1
  • Мнения: 1 286
Запис.

# 2
  • Мнения: 1 527
Запис и от мен.

Единственият съвет, който мога да дам, е да се пробват различни методи за обезкосмяване и след това ...постоянна поддържка.

# 3
  • Мнения: 1 286
А някой реално пребори ли окосмяване с лазерна епилация, фотоепилация?
Имам предвид зони като гърди, корем, интим, мустаци, бакенбарди?

# 4
  • ПРИ ЛЮБИМИТЕ ХОРА
  • Мнения: 179
запис

# 5
  • Мнения: 1 224
Извинявайте много явно мястото ми не тук че както виждам тук са само мамчета.  bouquet
Но имам проблем с окосмяването не мога да прочета всички неща който са писали и съм нова не разбирам много.
Да кажа че съм на 15.
Имам косми в дупето ако ме разбирате но много се притеснявам И искам да ги махна че не ми е приятно а не знам с какво.

Моля ви за помощ!  bouquet

А също така в профила й (в ляво) е посочен пол: жена
Момиче съм.Купих си преди време.обаче пише да не се използва за гърди ръце пък за там не знам нищо не пише и не знам дали да пробвам да не стане някой гаф ако може да ми предложиш някое.
А н и
Редовен потребител
Ралкуна
Регистриран
Това беше и въпроса ми.
Извинявайте много явно мястото ми не тук че както виждам тук са само мамчета.
Но имам проблем с окосмяването не мога да прочета всички неща който са писали и съм нова не разбирам много.
Да кажа че съм на 15.
Имам косми в дупето ако ме разбирате но много се притеснявам И искам да ги махна че не ми е приятно а не знам с какво.

Моля ви за помощ!
Разбира се и драгите могат да помагат.
Мерси.  bouquet Flushed
__________________________

# 6
  • Мнения: 5
Цитат
Цитат на: Ралкуна в Ср., 03 Ноем. 2010, 09:17
Срам ме е да отида на козметик и да кажа искам триъгълник и ''там'' включително..Просто козметичката ще се стрестне сигурно няма много клиенти като мен  ooooh! ooooh! Ама справям се..някак си..


Всяко момиче,което познавам и си прави кола на триъгълника(вкл и аз) си маха и неприятните косми"там".Първият път като отидох за триъгълника и моята козметичка ме попита"ще махаме ли и прашката"  35 .Всяка жена има косми там,коя по-малко,коя повече,така че козметичката няма да бъде изобщо изненадана.

На мен козметичката също сама ми предложи, каза че всички момичета го правели, така че не се притеснявай. Simple Smile

# 7
  • Мнения: 4 370
Опитай с крема на Вийт.

# 8
  • Мнения: 0
Има една нова система за обезкосмяване,доста е добра. Аз за сега пробвах само на "мустака" Laughing и вече не ми растат там.Много е яко,смятам да продалйа и с другите места. Ако някои се интересува ето линка www.depilarsystem.bg ,в него всичко е обияснено.Успех момичета!

# 9
  • Мнения: 4 370
Ти от колко време го ползваш? Доколкото разбрах това е някакво мазило, с което се мажеш след епилация в продължение на две години. За лична употреба ли е или само в козметичните салони те мажат? Не е посочено дали може да се използва при бременни жени! 

# 10
  • Мнения: 0
Можеш да го ползваш само в салон веднага след кола маска или епилация,като се плащта на капчици.В някои салони цената е 10лв. на капка,но има места където е 5лв.Ползвах услугата 6 пъти(не съм мн. космата,така че незнам дали това оказва някакво влияние),след това ми казаха,че профилактично 1 път в годината трябва да се намажа.Незнам дали може да се ползва от бременни жени,по принцип не съдържа никакви консерванти,но по-добре запитаи в техния саит които написах в предната публикация.Сега смятам да опитам с подмишници,след всяка кола маска 2 капчици,екстра,ще видим след колко време ще исчезнат Hug

# 11
  • Мнения: 0
Здравейте. Аз също използвам системата, но на цял-интимен. Много съм доволна! На 5та процедура съм и растат след кола-маска много бавно. На някои места даже няма вече косъмчета.Разбрах, че е Американска. Дано е ефективна...

# 12
  • Мнения: 4 370
Днес съм на козметик, ще питам дали предлагат това.

# 13
  • Мнения: 0
Днес съм на козметик, ще питам дали предлагат това.
На техния сайт www.depilarsystem.bg пише кои салони зареждат с техен продукт Simple Smile

# 14

Общи условия

Активация на акаунт