Декоративна козметика на Pupa?

  • 4 027
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27
Здравейте   bouquet  Предварително се извинявам,че пускам нова тема ,но не се ориентирах в коя да си задам въпроса Peace Питането е следното - някой дали има лични впечатления от декоративната козметика на Пупа? Гледах скоро техни неща,цените са приемливи,но се чудя дали наистина стават за ползване или са просто с готини опаковки?  newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 2 057
Ползвала съм червила - изключително съм доволна. Имам и палитра със сенки, пудра, руж и пр. - невероятна е. Само внимавай за срока на годност на продуктите, защото в БГ се продават и стари продукти с изтекъл или изтичащ срок!

Последна редакция: сб, 06 ное 2010, 19:04 от Stacked

# 2
  • Мнения: 104
Имах ето тази палитра http://www.za-kozmetikata.com/pupa-palitra-love-colors-p-149.html , и да ти кажа честно повече се бях впечатлила от сладуркста й форма, отколкото от самите продукти  Laughing Нито сенките бяха прилично покривни и трайни, ружът също не ме впечатли. Имаше още едно секторче със нещо като сребрист крем за скули и очи-ами то беше толкова трудно за размазване,че направо кожата си свалях (да кажа, че беше в срок палитричката). Имаше и 2-3 гланца за устни- не бяха лоши като цветове, но след много кратко време сякаш гренясаха и замирисаха лошо. А и цялото това бъркане с пръст вътре...  Thinking Спиралката и моливчето за очи няма да ги коментирам  Laughing Съхранявах я правилно. Но след появата на неприятни аромат замина в кофата.  Laughing Но не съм ползвала отделни продукти на фирмата, може да са с по-добро качество...каквото очаквах да бъде й на палитрата, понеже не беше никак евтина като ги пуснаха  Close

# 3
  • Мнения: 22
Хубаво е всичко на Пупа, имам от Италия продукти на Пупа и са супер. Преди в Сф имаше само един два магазина, в който съм виждала тяхна козметика, но сега по моловете има, така че, ако не сте пробвали до сега, без да се двоумите си вземете, по-евтина е, а е мн хубава Peace

# 4
  • Мнения: 1 310
На Pupa съм ползвала червило и фон дьо тен. Харесаха ми.  Peace

# 5
  • Мнения: 263
Имам спирала и молив за очи на Pupa и съм изключително доволна. Много добра козметика.

# 6
  • Мнения: 2 229
Имала съм сенки, които бяха невероятни и ги ползвах с години, дълго след изтичане на срока.. Blush

# 7
  • Мнения: 2 161
Пупа е сред моите фаворити.Майка ми я използваше преди години.Въпреки,че не е скъпа козметика,имам по-добри попадения от Пупа,отколкото от други козметики,за които съм давала направо грешни пари.

# 8
  • Мнения: 3 641
Пупа имаха преди доста време най-страхотното червено червило.Сега Диор са пуснали подобен тип "винилово"
Трябва да се внимава със срока на годност, понеже имах случай с изтекла спирала Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 27
Момичета,благодаря на всички включили се с отзиви   bouquet Ще се пробва значи и Пупа Grinning

# 10
  • Мнения: 30 965
Харесвам доста от продуктите им.

# 11
  • Мнения: 22 343
Червилата и лаковете им са супер. )
За сенките...не мога да кажа същото. Имах страхотна палитра на вид, но пък много трудни за нанасяне сенки, които оставаха почти незабележими. )

# 12
  • Мнения: 386
моите впечатления. имат хубави неща, но имат и някои сенки, които не стават. като цяло са изненадващо добри за цената си и е странно, че не са толкова популярни - вероятно защото ги има в малко магазини
http://www.malinka.bg/brands/pupa/

# 13
  • Мнения: 2 161
Популярни са и то от много време.Майка ми си ги купуваше от кореком още.Сенки никога не съм използвала на Пупа и като чета тук,едва ли ще ги опитам.

# 14
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
"Запознах се" с марката през 95-96 г. и от тогава съм вярна почитателка.Основно купувам фон дьо тен,спирала и червило.

Общи условия

Активация на акаунт