Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 11 ноем. 2010, 12:47 ч.

Купуване на ЧИСТА ХРАНА

• 571 502
  • 4 583
  •   1
Отговори
# 4 575
Някой сеща ли се за бутер тесто без палма?

# 4 576
Днес получих СМС от Икеа, че  на паркинга им събота и неделя ще има фармарс маркет и хендс крафт маркет.
Може да го посетя ако не е много снега.

# 4 577
Днес получих СМС от Икеа, че  на паркинга им събота и неделя ще има фармарс маркет и хендс крафт маркет.
И цените ща са космически!

# 4 578
  • София
То и досега си имаше, последния месец беше пред мола.
Сега го връщат пред икеа.
Цените са си стандартни за такива събития.

# 4 579
  • софия
Ходих на един от първите. Имаше повече хенд крафтс, отколкото фармърс. Фармърс се представляваше от буркани и хляб. Може нещо да се е променило.

# 4 580
Лятото от там купувах 0,500 гр бадеми за 10 лв.
Бяха супер

# 4 581
Аз не можах да направя никаква разлика във вкуса на супата  между пасищните пилета на Амброзия и тези от магазина. Иначе на вид ми харесаха. Не бяха жълти. ...
Точно на Амрозия съм се спряла, за захранване на бебе. Подходящи ли са? Препоръчвате ли ги?
Благодаря!

# 4 582
Соул, аз вземам от там, но просто по вкуса няма как да определя дали са без хормони и хранени само с трева.
Иначе на вид са хубави.

# 4 583
И аз купувам само Горна Врабча , истинско , от пасищни животни , вкисва се след определения срок на годност . Има краве, овче и козе. Всичките са пълномаслени и не хомогенизирани.
От къде в Сф може да се купят?

Последна редакция: нд, 16 фев 2020, 23:15 от Не се сърди, човече

Общи условия

Активация на акаунт