Купуване на ЧИСТА ХРАНА

  • 747 659
  • 6 433
  •   2
Отговори
# 5 355
  • Мнения: 1 114
Аз се включвам с отзив за Съни фарм.
Поръчах цяло пиле,  комплект пиле за супа, замразени пуешки бутчета и свински котлети.
Пуешките бутчета и комплекта за супа още не съм ползвала.
Пилето беше определено по-дълго гледано, защото имаше доста развита костна структура, и по жилаво месо, от стандартните.
Свинските котлети обаче ме разочароваха. Според мен не бяха много пресни, въореки че не миришеха, нямаше прясна кръв по тях, а мътняв сок, и самото месо беше доста меко на пипане.
След като ги изпекохме бяха жилави и нищо особено на вкус. За цената на която ги продават не бих повторила.
Пиле ще поръчвам пак.

# 5 356
  • София
  • Мнения: 5 108
Видях в онлайн магазина на Съни, че работят и с партньори. Имат пресния кашкавал / гюбек на Родопа Милк, който препоръчвам горещо да добавите към следващите си поръчки. Това е най-вкусния гюбек, сред тези които съм пробвал досега.

# 5 357
  • Мнения: 9 517
някой посещавал ли е магазин родопски мол? няколко пъти минавам покрай него, а гледам в сайта има интересни неща.

# 5 358
  • София
  • Мнения: 5 187
БИО ЛАВАШ
Как 25 дни ще е годно това влажно нещо, като няма консерванти?
Небрежно е изпуснато "без консерванти".
Някой проучвал ли ги е, има ли някой грамотен как се постига такава трайност?

# 5 359
  • София
  • Мнения: 5 108
БИО ЛАВАШ
Как 25 дни ще е годно това влажно нещо, като няма консерванти?
Небрежно е изпуснато "без консерванти".
Някой проучвал ли ги е, има ли някой грамотен как се постига такава трайност?
И температурното съхранение и солта са консерванти буквално.

# 5 360
  • Мнения: X
БИО ЛАВАШ
Как 25 дни ще е годно това влажно нещо, като няма консерванти?
Небрежно е изпуснато "без консерванти".
Някой проучвал ли ги е, има ли някой грамотен как се постига такава трайност?
Вакуум?

# 5 361
  • Мнения: 1 802
Някой  знае ли в детските кренвирши на Лидл дали има нитритна сол? Дали тя не в подправките, които не изброяват, а само са написали- " подправки"

# 5 362
  • Мнения: 10 210
Няма. Написана е, ако е вложена.

# 5 363
  • Мнения: 1 802
ето ги, че не успях да редактирам горния пост. Соул, абе всякакви злоупотреби има в България с хранителните стоки и вече съм доста мнителна. Дано да е вярно, което пишеш.

# 5 364
  • Мнения: 10 210
Натриевият нитрит е консервант, който се гледа под лупа, написали са и "без консерванти". Разбира се, има единствен начин да си 100% сигурна - лабораторно изследване. И то ако лабораторията не е "купена".🙂 За мен е прекалено, приемам, че нещата са така, както са написани на етикет. Оттам нататък би трябвало контролни органи да проверяват продуктите.

# 5 365
  • Мнения: 9 517
много се вживявате, споко.

# 5 366
  • Мнения: 10 210
Ако си на легло, защото не можеш да се храниш, лекарите не знаят какво ти е и на каква/и съставка/и реагираш, но пък казват, че е нелечимо...и ти ще се вживееш. 😃

# 5 367
  • Мнения: 9 517
Ако си на легло, защото не можеш да се храниш, лекарите не знаят какво ти е и на каква/и съставка/и реагираш, но пък казват, че е нелечимо...и ти ще се вживееш. 😃

имах предвид да поставяш под съмнение етикетите и т.н. приела съм, че е вярно отбелязано и толкова. не мога всичко да го мисля. ясно е, че при специфични проблеми се търси специфично решение.

# 5 368
  • Майнатаун
  • Мнения: 439
А тези кренвирши, които са показани добри ли са? Аз съм 32 г. и в съзнателния ми живот не съм яла, но детето няколко пъти иска да взимаме от тях в магазина.

# 5 369
  • Мнения: 3 608
Лидълските се водят уж читави без мех отделено месо.

Общи условия

Активация на акаунт