Купуване на ЧИСТА ХРАНА

  • 746 967
  • 6 435
  •   1
Отговори
# 525
  • софия
  • Мнения: 25 402
   Лични отзиви от тази млекарница? http://dobrev-cheese.com/bg/products/?cat=22   Благодаря!
Много хубави млечни продукти. Сиренето е малко по-солено, но като се изкисне става перфектно.

# 526
  • София
  • Мнения: 5 184
Цитат
Петицията за забрана от ЕС на неоникотиноидните пестициди, които морят пчелите масово. Ако още не сте се подписали направете го, остават броени часове..
https://secure.avaaz.org/en/hours_to_save_the_bees/?aFZfSd
Наистина броени часове, побързайте! Вчера оставаха доста подписи, днес не съм гледала

Roo Roo, на Дойран, между Гоце Делчев и реката има препълнен био магазин, доста голям, оттам си взимам био боза Simple Smile
Отсреща има някакво местенце, което не съм посещавала, Био Вита или нещо подобни - ресторант+ място за срещи, освен това мол БЪлгария - био щанда на КАрфур-има някои артикули, които са постоянно на изгодна цена (готварския био шоколад, кус кус...) , както и други, които намаляват по  някакви причини.... - био корите за баница, био млекца тип Данонино....

ЗА пазара на Цветна: имаше невероятен студено пресован шарлан, с много нежен аромат - най-хубавия, който аз съм помирисвала . Цена 7 лв (може би, не запомних) за литър.
Имаше натурален нефилтриран зехтин, гхи, сладка,  лютеници, ВИНО , нектари, наколко вида мед, домашен прополисов извлек, натурална паста за почиставне на мивки и подобни, ръжените хлебчета от био ръж с квас и други видове брашно, пак с квас

# 527
  • София
  • Мнения: 500
Някой знае ли откъде може да се купят био плодове и зеленчуци .На пазарчето в Младост 1 от копиловския манастир се предлагат доста беден асортимент плодове и зеленчуци .

# 528
  • София
  • Мнения: 4 412
На Добрев ми харесват основните продукти - краве сирене, узрял кашкавал, прясно краве мляко. Преди 10 опитахме около 5-6 продукта, които се намират по трудно на други места - почти от нищо не се впечатлих. Но това е въпрос на вкус. В магазина дават да опитваш от всичко, а и може да се пазарува в малки количества за проба. Като цяло имам положително отношение към магазина.

Био плодове и зеленчуци ми се видя изгодно и с добър асортимент във фирмения магазин на Гимел, на бул. Арсеналски срещу Сити център. В Биомаг зареждат от Моравско село в определени дни от седмицата. Ако ги попиташ кога е зареждането и отидеш веднага също можеш да намериш нещо свежо.

# 529
  • Мнения: 2 037
Някой знае ли откъде може да се купят био плодове и зеленчуци .На пазарчето в Младост 1 от копиловския манастир се предлагат доста беден асортимент плодове и зеленчуци .

Зима е.  Simple Smile

# 530
  • Мнения: 2 443
Zvanche,ЗаСлон, TanyaMG ,благодаря за информацията!  Ето още една млекарница,която ще пробвам за децата! Grinning                         http://www.mlekarnica.com/index.php?route=common/home

# 531
  • Мнения: 2 037
Искам да питам дали някой има впечатления от млекомата в магазин "Лекси" на "Пещерско шосе" в Пловдив? Литър мляко е 1.20 лв.

# 532
  • Мнения: 11 818
Свекърва ми пазарува от там, доволна е. А от магазина постоянно ми взима бадеми на хубава цена! Peace

# 533
  • Мнения: X
Искам да питам дали някой има впечатления от млекомата в магазин "Лекси" на "Пещерско шосе" в Пловдив? Литър мляко е 1.20 лв.

Аз съм взимала от другия, в Гранд-а.Предполагам, че от едно място ги зареждат.
Хубаво е млякото.

# 534
  • Мнения: 2 037
Благодаря ти. Аз не знам как работи машината  Embarassed, но другия път ще пробвам.  Simple Smile

# 535
  • Пловдив
  • Мнения: 5 019
Благодаря ти. Аз не знам как работи машината  Embarassed, но другия път ще пробвам.  Simple Smile
Като кафемашина Simple Smile. Пускаш стотинки и ти пуска млякото...Simple Smile))

# 536
  • Мнения: 2 037
Да, но трябва собствена бутилка, нали така.  Simple Smile

# 537
  • Пловдив
  • Мнения: 5 019
Може да си вземеш оттам бутилка, мисля, на касите ги продават - 20 -30ст са.
А може и да си носиш бутилка от вкъщи. Аз си нося.

# 538
  • Мнения: 1
Здравейте, все се каня да посетя този пазар в Лозенец, обаче засега не съм успяла. Обаче благодарение на препоръката на ЗаСлон, отидох в това магазинче Dini на Хан Аспарух и много ми хареса! Имат много собствено производство тестени изделия, закуски и прочее, като няколко от тях са вегански - едни кокосови сладки, които са супер, също и различни видове солени курабийки, от които най-много ми допаднаха тези с коприва. Също много приятно ме изненада това, че имат 5-6 вида ябълки и 1-2 вида круши - много сладки и сочни, на много прилични цени, няколко вида зеленчуци от някакъв манастир и стандартните на Моравско село, които са по-скъпи. Отделно има и различни био и здравословни храни, също на по-добри цени от повечето други био магазини, поне според моите наблюдения.
Това много почна да звучи като реклама Grinning, обаче се разприказвах с продавачката и собственичката, които се много дружелюбни и доколкото разбрах, не е много популярно мястото, а понеже на мен много ми хареса, ми се иска да просъществува по-дълго.  Simple Smile Щото лично на мен не ми се нравят особено цените в Био Балев, например.

С интерес следя темата и се присъединявам към горното мнение, огромни благодарности на ЗаСлон за препоръката. Магазинът наистина е прекрасен. Отношение, цени... всичко. Това вече е моят Биомагазин.

# 539
  • София
  • Мнения: 5 184
Gasya, fy4ko, много се радвам, че споделеното от мен е оценено като истина от вас.
Аз откакто написах последния път не съм стъпвала там. Но вие като пишете и лигите ми текат.  Отделно, че имам снимки на питките с праз лук и вчера ги гледахме с децата на компютъра и ги "грабехме" , как ни се приядоха..... Ще отидем скоро!

Обаче да ви кажа, разкрих тайната на ДиНи- не жалят маслото Simple Smile
Аз не го умея този номер, така ми се свиди да слагам масло (кокосово), свиди ми се и зехтин или слънчогледово- по коренно различни причини.
И никога няма да достигна топящия се вкус на ДиНи.

Друго си е като купуваш от някого, да знаеш, че е максимално искрен и ти продава най-доброто от себе си, това, което и самият той ползва или би искал да ползва!

Общи условия

Активация на акаунт