Купуване на ЧИСТА ХРАНА

  • 746 920
  • 6 435
  •   1
Отговори
# 945
  • Мнения: 19 290
Био лещата на сем. Пеневи откъде може да се купи?

# 946
  • София
  • Мнения: 5 184
eliwas, моля дай линк към вашия точно вид картофи,напиши как вие ги ядете обикновено и направо казвай как го виждаш като доставка до София Simple Smile
а нещо друго има ли в излишък?

# 947
  • Мнения: 2 037
Био лещата на сем. Пеневи откъде може да се купи?

Даден е линк един пост над твоя  Peace

Тазгодишната леща е със съвсем различни примеси от миналогодишната.
Мерих един пакет, беше под обявения грамаж. Като се има предвид изобилието от примеси, би трябвало да е точно обратното, да се пуснат 50 грама отгоре.

С уговорката, че има различни доставчици, може при другите нещата да стоят по различен начин.

Последна редакция: чт, 19 сеп 2013, 23:34 от Люлин

# 948
  • Мнения: 19 290
Извинявам се. Писах през тел. и наистина не погледнах.
А добре ли се сварява като миналогодишната?

# 949
  • Мнения: 4 370
Аз вчера варих от лещата и ми харесва много повече от колкото минало годишната. На вкус си е същата, но има много по малко примеси, няма буболечки а някакви по едри камъчета, които се отделят за минутки. Увира много бързо.

За бататите, ако може да се уреди поръчка за Шумен, аз също ще си взема. Може да пуснете съобщения към хранкоопите и да се направи групова поръчка.

# 950
  • Мнения: 3 777
И аз бих си взела от бататите ако има доставка в София.

# 951
  • софия
  • Мнения: 25 399
И аз бих си взела от бататите ако има доставка в София.
+1

# 952
  • София
  • Мнения: 84
И аз бих си взела от бататите ако има доставка в София.


И аз за София.

# 953
  • Мнения: 1 274
И аз бих си взела от бататите ако има доставка в София.
+1
+1

# 954
  • Мнения: 961
Някой успя ли да си вземе от чесъна на Анелия Николова? Аз на няколко пъти правих опит да се свържа с нея, но не отговаря.

# 955
  • Мнения: 2 037
Някой успя ли да си вземе от чесъна на Анелия Николова? Аз на няколко пъти правих опит да се свържа с нея, но не отговаря.


Виж тук https://www.facebook.com/groups/nacionalen.selski.magazin/472706 … oup_comment_reply
И по-точно поста на
Скрит текст:
Калина Гатева

# 956
  • Мнения: 53
Радвам се ,че проявявате интерес към тези рядко срещани ,но много вкусни батати.
Ето снимка от миналата реколта,повечето стават голями,но има и по малки по размер.
Белят се като картофите с белачка.Когато ги пържа ги нарязвам на колела и после на кубчета. .Пържат се по -бързо от другите картофи.Сладнят и имат фин аромат.По желание могат и да се осолят.
При готвене са като другите картофи,но сладостта и специфичния дъх се губи от булъона.При печене също стават вкусни с по концентриран аромат и сладост.
За доставка в София няма никакъв проблем,имаме кола и можем да останем , ако се наложи.
Когато дойде време за вадене, ще ви пиша ,за да поръчате колкото искате количество и ще се разберем допълнително къде и как.
Цената е 2 лева.
ЗаСлон нямаме друго в излишък.Гледаме 1 декар ,но от всичко по малко ,за наши нужди.
Пък за догодина имам една идея, но живот и здраве до тогава.
Ако нещо друго ви интересува питайте ,с удоволствие ще ви отговоря.
 newsm10


# 957
  • Мнения: 384
Някой успя ли да си вземе от чесъна на Анелия Николова? Аз на няколко пъти правих опит да се свържа с нея, но не отговаря.


Виж тук https://www.facebook.com/groups/nacionalen.selski.magazin/472706 … oup_comment_reply
И по-точно поста на
Скрит текст:
Калина Гатева

Аз вече си взех няколко килограма, цена 2.50лв/кг. Получава се на адрес в кв. Гоце Делчев. В момента се подготвя нова доставка за София, има време други желаещи да се включат.

# 958
# 959
  • Viena
  • Мнения: 3 579
Сега идвам от пазара,има домати.чери домати(сега ги пробвах страхотни са),чушки,моркови,малини,бадеми,боб,лимец .Може и нещо да съм пропуснала,казаха че ще идват всяка седмица.

Общи условия

Активация на акаунт