Купуване на ЧИСТА ХРАНА

  • 747 624
  • 6 433
  •   3
Отговори
# 1 215
  • Къде ли не
  • Мнения: 684
Бях помолена да напиша тук, че крайния срок за подаване на заявка за продуктите от гръцката биоферма е днес в 15.00 часа.

# 1 216
  • софия
  • Мнения: 25 436
Абе, нещо започвам да се ядосвам. Не можеше ли някой представител да дойде и да обясни/отговори на въпросите, а се ползват посредници?

# 1 217
  • Мнения: 19 294
Абе, нещо започвам да се ядосвам. Не можеше ли някой представител да дойде и да обясни/отговори на въпросите, а се ползват посредници?
И аз това се чудя. Някой няма ли да каже кой ги внася тези плодове, как да разберем, че са био и т.н?
Иначе и аз мога да накупя едни касетки от пазара и да ви раздам гръцки био мандарини, внесени уж от мен.

# 1 218
  • Мнения: 2 037
На мейла не отговарят, поне това разбрах.

# 1 219
  • софия
  • Мнения: 25 436
Предвид цялата тази (не)организация силно се замислям дали да ходя да взимам нещо. Дори не си направиха труда да организират събирането на поръчки под някаква структурирана форма. Минава някой и пише: "Помолиха ме да напиша еди-кво-си" Несериозно ми звучи.

# 1 220
  • София
  • Мнения: 864
Предвид цялата тази (не)организация силно се замислям дали да ходя да взимам нещо. Дори не си направиха труда да организират събирането на поръчки под някаква структурирана форма. Минава някой и пише: "Помолиха ме да напиша еди-кво-си" Несериозно ми звучи.
Така е. Но ако не ти харесва -просто не се връзваш и готово.
Мисля че нищо не губиме да опитаме и да си поръчаме това онова.А като не ни хареса повече няма и готово.Незнам защо се ядосвате за глупости.

# 1 221
  • софия
  • Мнения: 25 436
Скрит текст:
Ееее, айде стига. Никой не е казал, че се ядосвам. Каментирам, разсъждавам. Много мразя някой да ми казва какво да правя и да блея със стадото без да вложа грам мисъл.

Ти знаеш ли какво точно "пробваш"? Кой го предлага?

# 1 222
  • София
  • Мнения: 864
Скрит текст:
Ееее, айде стига. Никой не е казал, че се ядосвам. Каментирам, разсъждавам. Много мразя някой да ми казва какво да правя и да блея със стадото без да вложа грам мисъл.

Ти знаеш ли какво точно "пробваш"? Кой го предлага?
Ама никой не ти казва какво да правиш Simple Smile Твой е изборът. Като искаш да не блееш със стадото и да не влагаш грам смисъл подминаваш поста и готово Wink
Иначе аз си направих труда да погледна линковете които са пуснати в ФБ.И реших да пробвам.Ако не пробваш как ще разбереш какво е и защо е? Освен това пак казвам- не си платил нищо предварително.Отиваш да си вземеш стоката и ако не ти харесва или не си доволен не плащаш и си тръгваш....

# 1 223
  • София
  • Мнения: 802
Да, и на мен ми е неудобно, че хората постоянно питат... Но и аз съм взела някакви съвсем малки количества за проба.

Честно казано, доверих се изцяло на ЗаСлон. Чета темата ви от няколко месеца (а попрочетох и назад), та тя ми е направила впечатление на много коректна дама - винаги "свирка" за нещо, споделя своите открития, но пък не си мълчи и за всякакви неудачи.

Плюс това, сега е зима и ние вкъщи сме "изгладнели" за нещо по-свежичко. А бг био-производителите просто много са надули цените за зимата, според мен  Sad За нас не е достъпно...

# 1 224
  • софия
  • Мнения: 25 436
Скрит текст:
Ееее, айде стига. Никой не е казал, че се ядосвам. Каментирам, разсъждавам. Много мразя някой да ми казва какво да правя и да блея със стадото без да вложа грам мисъл.

Ти знаеш ли какво точно "пробваш"? Кой го предлага?
Ама никой не ти казва какво да правиш Simple Smile Твой е изборът. Като искаш да не блееш със стадото и да не влагаш грам смисъл подминаваш поста и готово Wink
Иначе аз си направих труда да погледна линковете които са пуснати в ФБ.И реших да пробвам.Ако не пробваш как ще разбереш какво е и защо е? Освен това пак казвам- не си платил нищо предварително.Отиваш да си вземеш стоката и ако не ти харесва или не си доволен не плащаш и си тръгваш....

Пишеш в мн.ч.
Предвид цялата тази (не)организация силно се замислям дали да ходя да взимам нещо. Дори не си направиха труда да организират събирането на поръчки под някаква структурирана форма. Минава някой и пише: "Помолиха ме да напиша еди-кво-си" Несериозно ми звучи.

Мисля че нищо не губиме да опитаме и да си поръчаме това онова.А като не ни хареса повече няма и готово.Незнам защо се ядосвате за глупости.
И други си направихме труда да прочетем. Точно за това влагам някаква мисъл  Laughing И какво пише там? Знаеш ли кой внася плодовете? Дали това, което ще купиш са продукти от тези производители в линковете? Ако има някакъв проблем, не дай боже, кой ще е отговорен? Освен теб, разбира се, защото решението все пак е твое. Елементарното отношение предполага, че ще се представят. Онези. Ако не тук, защото не е разрешено, то във ФБ, а не да мине някой и да драсне някой нещо ми каза да ви кажа.

Знам, че на хората, които "опитват" неща с неизяснен произход им плащат, а не обратното.

# 1 225
  • Мнения: 23
Здравейте на всички!Записвам се да следя темичката ви ако може Simple Smile Почти всеки път посещавам пазара на Римската стена.От еко ферма Елата 2-3 пъти взимам сирене и кашкавал и са много вкусни.
Искам да ви попитам дали знаете място откъдето могат да се закупят домашни яйца,от толкова време съм в търсене  newsm78 Имам село,но ходя веднъж годишно и ми е доста далече.

# 1 226
  • София
  • Мнения: 5 186
Хора, какво ви става? Аз съм без думи!
Писах, писах, от един час се опитвам да напиша нещо и не мога.
Опитвах да се самоцитирам, опитвах да обяснявам, опитвах да разкрия кой лъже в темата.
Но всичко е безсмислено.

Последна редакция: пн, 16 дек 2013, 19:09 от ЗаСлон

# 1 227
  • Мнения: 1 173
Хора, какво ви става? Аз съм без думи!
Писах, писах, от един час се опитвам да напиша нещо и не мога.
Опитвах да се самоцитирам, опитвах да обяснявам, опитвах да разкрия кой лъже в темата.
Но всичко е безсмислено.
Кой лъже?
Аз май не разбирам много, ама като гледам просто казват да се внимава, защото има и некоректни търговци.

# 1 228
  • софия
  • Мнения: 25 436
Хора, какво ви става? Аз съм без думи!
Писах, писах, от един час се опитвам да напиша нещо и не мога.
Опитвах да се самоцитирам, опитвах да обяснявам, опитвах да разкрия кой лъже в темата.
Но всичко е безсмислено.

Кой казва, че някой лъже? Понеже ти представи възможността, ако прецениш обясни по-конкретно. Съжалявам, нищо лично нямам против теб, но не те познавам и освен твоите лични впечатления и линкове към чужди сайтове, друга информация няма. Многократно в темата се пише да се разпитва, да се интересуваме. И когато се интересуваме - "нямам думи", "кой лъже в темата" и т.н. Много грозно. Приемам, че си възмутена от мен, защото си позволих волността да поискам информация. Помисли пак относно написаните тежки думи от тeb.

Последна редакция: пн, 16 дек 2013, 19:43 от zvanche

# 1 229
  • София
  • Мнения: 864
ЗаСлон не се връзвай. Аз благодаря за инфото. Както казах и преди Всеки сам си решава дали да пробва или не. ОЧевидно повечето тук са големи Тома Неверници.....Моля ви, не пробвайте нищо щом не сте го проучили до най-малката подробност, че не се знае какво ще се случи. Явно аз съм от рискуващите.Дай оОже и занапред да нямам проблеми както никога до сега не съм имала;)
Мир и спокойствие за всички!!!!!!!
Аз спирам да коментирам, че стана досадно, а и не искам да убеждавам никого в нищо. Чакам си поръчката и толкоз.

Общи условия

Активация на акаунт