Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - 24

  • 41 823
  • 722
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 34
Леле Ларс  съвсем го бях забравила, благодаря, Kiki29 и един много силен глас за "Ларс и истинското момиче". Невероятен Раян Гослинг! Този норвежкия ще го гледам задължително, а за довечера си мисля най-накрая да отида на кино, че с тази Замунда забравих какво е преживяването.....разгледах програмата и разбрах защо не ходя на кино... Sad

# 256
  • София
  • Мнения: 3 879
...разгледах програмата и разбрах защо не ходя на кино... Sad

veselinka, и на мен вече няколко пъти ми се случва да не мога да си избера нищо от програмата на кината Sad

kiki29, да...такава романтична представа имах аз за тези скандинавци, но все повече познати и приятели, които живеят/живяли са там и разказват какво е ми попарват очакванията.

за да не е съвсем спам да ви кажа, че и аз се излъгах да изгледам Easy A, като имах някакви очаквания, предвид актьорския състав. уви, ужасяващо глупав филм ми се видя.
търсейки неангажираща романтична комедия след серия много тежки филми пуснах и новия с Дрю Баримор - "Любов от разстояние", не е лош. не подхождайте с някакви супер очаквания, но имаше и забавни моменти. в категорията си е от приличните филмчета, според мен.

"The Kids are alright" на мен ми хареса Peace

# 257
  • Мнения: 776
Чрез "Развод по френски"/ Le divorce
http://www.imdb.com/title/tt0306734/
http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=180115&hit=1
с голямо удоволствие Laughing си припомних защо избягвам да гледам френски филми. Смислен филм Peace, James Ivory е успял да улови много закачливо контраста между френската и американската култура, социални ценности и общество. Препоръчвам!


Ако някой има възможност и желание да следи в часовия пояс след обяд (по-точно 13.45), от понеделник по БНТ започват да повтарят българския сериал "Дунав мост" Wink

# 258
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Аз препоръчвам L'arnacoeur с Ванеса Паради. Отдавна не я бях гледала, хареса ми. Исторята не е прекалено клиширана, един малко по-различен поглед към романтичната комедия. Заслужава си определено, а като бонус има и прекрасни гледки от Монако  Heart Eyes

# 259
  • Мнения: 205
Добър вечер, момичета!

Извинете, че нахлувам така в темата. Но да питам, някоя от вас дали е попадала на българската комедия Мисия Лондон и от къде мога да си го изтегля? Така и не можах да го изгледам по кината.

# 260
  • Мнения: 103
Den brysomme mannen / Неуместният човек
...уникално метафоричен филм
  Още един глас за филма. Благодаря за препоръката, Аурора! Размаза ме като парен чук този филм, ей...
Много точна дума си избрала, метафоричен.

Приятели мои,  свежа комедия. Така не се бях смяла на филм отдавна. Препоръчвам.

Един глас за 'Приятели мои " и от мен  Peace














# 261
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 630
Добър вечер, момичета!

Извинете, че нахлувам така в темата. Но да питам, някоя от вас дали е попадала на българската комедия Мисия Лондон и от къде мога да си го изтегля? Така и не можах да го изгледам по кината.

Ето тук

# 262
  • София
  • Мнения: 3 879
The Town

Ами, аз приключих с мита, че Бен Афлек е сивушко, който не може да играе. Тук играе перфектно, плюс, че е в страхотна форма! ама и готина роля си е връчил - мъжкарска Simple Smile
Като сценарист го оцених високо още от времето на „Добрият Уил Хътинг”, което май беше преди има-няма 10 години. Но като актьор винаги съм го подценявала, всъщност направо си го бях игнорирала.
Да, но той ми доказа много неща в неговия The Town. Доказа ми, че е добър зад камера. Доказа ми, че може да направи страхотен екшън, който да си има всичко необходимо, дори не се сещам за по-добър филм за обири в последните години. „Бандата на Оушън” не ми хареса и наполовина, колкото този.
И добър кастинг, много силен Джереми Рънър. Харесвам го този човек, много силно играе, а в този филм е абсолютно Вале. Добра роля и на Blake Lively в ролята на Криста.
Въобще Бен Афлек е напипал успешната формула на добрия екшън, от самото начало до края филма ме държа в напрежение, не загубих интерес и макар и предвидим, беше много изпипан!
Страхотни костюми при обирите!

Последна редакция: пн, 06 дек 2010, 11:55 от Aurora

# 263
  • Мнения: 8 769
Лек филмов маратон през уикенда - само три филма, които да споделя с вас.
Looking for Eric - с Ерик Кантона и Стив Еветс. Много добро филмче, заслужава си! Препоръчвам го! Само трябва да се абстрахирате от субтотрите, ако го теглите от торентите - доста зле са. Освен правописните грешки има сбъркани родове, числа, както и някои откровени глупости. Grinning

Отново на 17 (17 Again) - приятна и разтоварваща комедия. Препоръчвам!

Suspect Zero/Без заподозрени - с Бен Кингсли, Кари Ан Мос, Арон Екхарт. Много добър, леко бавен (с доста кръв, но и доста психария. Хареса ми, макар идеята на филма за като цяло да не е нова, е пресъздадена оригинално. Препоръчвам на тези, които имат желание за трилър.

Вече за четвърти път се опитвам да изгледам "Фани и Александър" на Бергман. След доста положителни ревюта се насилвах и насилвах...и се побърквах от скука по време на този филм, търсейки смисъла. Днес успях да стигна до средата на филма и едва тогава видях нещо интригуващо. Със сигурност ще го доизгледам, но тази мудност и меланхолия у Бергман със сигурност не може да ме грабне за следващи негови филми. А четох, че е шедьовър и неговата "лебедова" песен. Не знам дали ще имам сили да изгледам друг негов филм (имам изтеглени още няколко). Може би трябва преди всеки от тях да чета повече информация, за да зная какво да търся и на какво да се възхищавам. След подобни суперлативи се чувствам краен невежа, а уж филмите били правени за зрителите (и такива непрофесионалисти като мен) Confused

# 264
  • Мнения: 11 747
Aurora, а кой релийз и от къде тегли и как бяха субтитрите? Тегля го сега, но коментарите за субтитрите са доста кофти, също и на другите, които намирам  Thinking

# 265
  • София
  • Мнения: 3 879
Aurora, а кой релийз и от къде тегли и как бяха субтитрите? Тегля го сега, но коментарите за субтитрите са доста кофти, също и на другите, които намирам  Thinking

от замунда, в две части, не бяха лоши субтитрите, само на едно-две места липсваха, но не за дълго и не пречеше Peace

# 266
# 267
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
The Town - хареса ми, но субтитрити липсваха на възлови места Sad.Точно на развръзката изчезнаха Sad.
Много ми напомни за "Жега" , който аз намирам за по- добър - който не го е гледал , горещо го препоръчвам.

# 268
  • София
  • Мнения: 3 879
Много ми напомни за "Жега" , който аз намирам за по- добър - който не го е гледал , горещо го препоръчвам.

хм, "Жега" ми е супер любим, чак с него не мога да го сравня, че ще направя прекалено голям комплимент на The Town, но бива си го творението на Афлек Peace

# 269
  • Мнения: 34
Добро начало на седмица..по френски или L'arnacoeur. Препоръчвам го, най-вече на безнадеждни романтици и любители на хубавите истории. Има всичко - и пейзажи /ех Монте Карло/, и красив мъж /моят отдавнашен любимец Ромейн Дюпри/, красива жена, забавни моменти, та дори и реверанс към "ултимативния" /незнам това дали става за превод на the ultimate love story/ романтичен филм -"Мръсни танци". Разбират я французите любовта...препоръчвам да се гледа с чаша вино и спомени за прекрасни моменти.
Мисля, че ще изкарам една седмица с леко глуповата усмивка на лицето, породена от този филм.

Общи условия

Активация на акаунт